Kitabını Al da Gel

katılıyorum, kurtlar'ı okuduğumda nası bi etkilenmiştim, nası bi "o neydi gız " diye kalmıştım, bilemezsin. Ama yıllar geçti üstünden tabii, koloni'yi ilk çıktığında falan okuyamamıştım, daha yeni okuyabildim işte.
siyah kan'ılisedeokumuştum galiba, ama ben grange olsam üç, bilemedin dörtte bırakırdım yazmayı.

yani giderek aynı şeyi okuyormuşum gibi geliyor bana.
Koloni de ondan sonra okuduğum Ölü Ruhlar Ormanı fazla fantastik geldi bana. sonu çabuk yazılmış, geçiştirilmiş gibi. özellikle Ölü Ruhlar Ormanı.
Kolonide de öyle, 2 adam tek tabanca giriyor mevzuya. tamam gerçekten güzel yazıyor da eski kitaplarının o heyecanı yok bence.

Ölü ruhlar ormanı kitaplıkta duruyo daha benim :/ bi süre daha okumayabilirim.
gerçi şimdi bi uzaktan baktım da, biz de şımarıyoz yani, asdasd, grange'den bahsediyoz sonuçta. osman aysu'dan değil yani. adam çıtayı kendi yükseltmişti, şimdi normale indi sadece. biz de kıçı kırık yorum yapıyomuşuz gibi oldu, utandım bi an :/

yazarken aynı şeyi düşündüm bi an.
Grange yani sonuçta. yok yok, oku Ölü Ruhlar Ormanı'nı güzel kitap. çok çabuk akıyor, hem de müthiş Güney Amerika tarihi var kitapta.

yazarken aynı şeyi düşündüm bi an.
Grange yani sonuçta. yok yok, oku Ölü Ruhlar Ormanı'nı güzel kitap. çok çabuk akıyor, hem de müthiş Güney Amerika tarihi var kitapta.
ihsan oktay anar okuyacağız bu ara benimkiyle.onun favori yazarı, bana da epeydir oku diyordu, ona bi girişcez heralde şimdilik.

dün hayvan çiftliğini başladım bitirdim , hafta sonu fısıltıya başlamıştım o da bitmek üzere bu gün kurtlar imparatorluğuna başlayacağım....
hayvan çiftliği çok güzeldi ,fısıltı ise biraz gençlik romanı ama güzel akıcı bir konusu var.
kurtlar imparatorluğuna da akşam başlamak için sabırsızlanıyorum...
john verdon serisinden de hiç kitap okumadım bir sırası var mı yoksa sırasının dışına çıkarak okusam olur mu ?aklından bir sayı tut vs...

Kitabım az önce bitti....evet yaklaşık 16-17 günde bitirdim...istesem 2-3 günde bitirebilirdim ama nedense hemen okuyum bitirmek bu kitaba haksızlık olurdu yavaş yavaş mümkün olduğunca sessiz ortamda kitabın muhteşem deryasına kapılarak okudum...
Bu kitap bir aşk romanı değil,aslında kendimden utandım okurken hayat aşk romanlarından mı ibaretti neydi bu taktığım at gözlüğü...bu bir zor hayatların mücadelesini anlatan bir roman...
Kısaca özetliyeyim sizlere
Hasan ve Emir iki arkadaş
Hasan bir hazara her ne kadar emirin babası onu emirle. Eşit tutsada o bir hazara..
Emir zengin,son derece lüks bir hayat yaşayan evin tek oğlu babasının vârisi
......Devamını getirmiyorum bi koşu gidip alın,okuyun mutlaka

Not:Bana bu kitabı tavsiye eden canım,bitanem @Daydream15 çook çook teşekkür ediyorum

benm de "kolera günlerinde aşk" bitti dün gece... çok etkilendim yarım asırlık ,hiçbir ümit kırıntısı olmadan beklenen bir aşkın hikayesi. gabriel garcia nın anlatım tarzıyla masallaştırılmış gibi ama gerçek gibi de. "yüzyıllık yalnızlık" tadındaydı. bugün ise "hayvan çifliği" ne başlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…