Kitabını Al da Gel

selamm bende yarın yola çıkıyorum yolda okuyacağım kitap biraz huzur biraz çocukluğa dönüş kısa ama okuması zevkli sonuçta :KK68::KK68: küçük prens bende çocuk sayılırım içimdeki çocuktan selamlar:KK24:
Eki Görüntüle 1492408
ben okumadım küçük prensi.. hala okuma listemde kendisi :)) ben de çocuk ruhluyum yaa.. ne güzel ne özel bir şey içindeki çocukla yaşamak :KK68: iyi yolculuklar canım..

kızlar merhabaaaaaaa:KK76: uzun zaman olmuş gibi hissediyorum buraya yazmayalı ve inanın eksiklik hissediyorum buraya ugramayınca..şimdi marilyn monroe marilyn monroe nun kitabına başlıyorum facebooktan.. uyumazsam bu gece gene gelirim..öptümmm siziii:KK60:

kızlar merhabaaaaaaa:KK76: uzun zaman olmuş gibi hissediyorum buraya yazmayalı ve inanın eksiklik hissediyorum buraya ugramayınca..şimdi marilyn monroe marilyn monroe nun kitabına başlıyorum facebooktan.. uyumazsam bu gece gene gelirim..öptümmm siziii:KK60:
canımmmmmm :KK74:

gün içinde öyle oluyo ki çocuklara bıgün serbestsiniz diyip kitap okuyasım oluyo:) ama tabi yapmıyorum:)
ahahahaha benim de bugün hiçbir işim yoktu aslında spora gitmekten başka ama yine de okuyamadım anlamadım:mad:

canımmmmmm :KK74:

ahahahaha benim de bugün hiçbir işim yoktu aslında spora gitmekten başka ama yine de okuyamadım anlamadım:mad:
Benimde okulda arada 2saat boşluğum vardı evde yemeğim vardı. eşimin halı saha maçı vardı ama yinede okuyamadım:) an itibarıyla kahve yapıldı ve başlıyorum:)

Senin kitabın mı var ben bilmiyodum:KK43:

Benimde okulda arada 2saat boşluğum vardı evde yemeğim vardı. eşimin halı saha maçı vardı ama yinede okuyamadım:) an itibarıyla kahve yapıldı ve başlıyorum:)

Senin kitabın mı var ben bilmiyodum:KK43:
yok bazen ruh halim tamamen serilip yatmaya hazır oluyor, başka bir şey yapamıyorum, Zumba'ya bile zorlukla gittim bugün
yani kendi çapımda yazıp wattpad'de okuyuculara sunuyorum. basılı bir kitap olmasını umuyorum ama henüz umma aşamasında :)

yok bazen ruh halim tamamen serilip yatmaya hazır oluyor, başka bir şey yapamıyorum, Zumba'ya bile zorlukla gittim bugün
yani kendi çapımda yazıp wattpad'de okuyuculara sunuyorum. basılı bir kitap olmasını umuyorum ama henüz umma aşamasında :)
Bende adını öğrenebilir miyim :) çok merak ettim:)

Merhaba arkadaşlar, uzun zaman oldu yazamadım size ancak siteye girecek vakit bulabildim o da dönüş yolunda. Hayırlısıyla evime dönüyorum. Biraz otobüs uykusundan sonra kitabıma devam edicem. Muhtemelen en geç yarına biter diye düşünüyorum. :))

ay vakitsizlikten Zeno'nun Bilinci'ni henüz yarıladım, inanılmaz keyifli bir kitap ama her ne kadar ben okuyamasam da çok akıcı, Zeno inanılmaz değişik bir karakter. çok ilginç, garip sebeplerle garip kararlar alan bir adam. çok mu zeki çok mu aptal bir türlü karar veremedim. sanırım nevi şahsına münhasır tanımlaması Zeno'ya cuk oturur.
şimdiye kadar kütüphanemdeydi ve ben okumamıştım, ne kadar çok şey kaçırmışım meğerse. mutlaka okunması gereken bir kitap.
insan psikolojisi ve insan ilişkilerine dair inanılmaz önemli tespitler var. çok sevdim. bir bitirsem aradan birkaç yıl geçtikten sonra kesinlikle tekrar okuyacağım.

X