Kitabını Al da Gel

Günaydın arkadaşlaaar:KK68: otobüs yolculuğuma başlamış bulunmaktayım veee gittiğim yerde birkaç gün askerdeki sevgilimi görücemmm:KK68: hem okul hem gönül işi oldu yani bu kez:oops:Neyse mutluluğumu sizinle paylaştığıma göre şimdi gelelim asıl konuya. Sonunda yeni kitabıma başladım. Goethe'nin yazmış olduğu ve yayınlandığı yıllarda intihar salgınlarına yol açan eseri olan Genç Werther'in Acıları. Kitabı uzun zamandır merak ediyordum. Klasik okumaları başlasın diyorum ve Halil Hoca'nın önerdiği kitaplardan birini okumaya başlıyorum :KK9:
merhaba canım, hayırlı olsun, tez vakitte dönsün inşallah.
Genç Werther'in Acılarını ben de okumadım, istiyorum bu bahaneyle ben de okuyayım bari

bende kitap okuyamama durumundayım çok yoğun günleri içindeyim:KK22::KK22: okumaya çalışıyorum biraz fantastik kitaplara döndüm evde bulduğum vampir akademisi adlı serinin devamı gibi olan kan bağı serisi diye bişey her türlü kitabı okuyorum bende neyse güzel yani heyecanlı falan neyseki fantastik kitapları da çok severim:KK75::KK75:

Bende 45dk kadar uyudum şimdi bi kahve yapıp okucam:) yarın tatil gece uzun:) bu yazdığımı eşim görse kesin dicek sen kitaplarınla aşk yaşıyosun diye:KK70:

ahahahaha :) bazen ben de aynı şeyi düşünüyorum
bendensiniz :KK28::KK28:ya ben kitaplarla bildiğin aşk yaşıyorum zaten özellikle ayrı bağlanırsam 2 3 kere okuyorum manyak mıyım ne diye düşünüyorum arada:KK70: şimdi bende sabaha kadar kitap bitene kadar okurum muhtemelen bırakamıyorum öyle kaldığım yerde millet uyumak için kitap okur bende tam tersi:KK48:

Ben bu aralar kitap okumuyorum mayısta İstanbula gidicem şuan tek kitabım kürk mantolu madonnayı yolda okumayı planlıyorum zaten derste doğru düzgün çalışmıyorum sonum hayrolsun

ay ben de aynıyım ya :) deli gibi okumak istiyorum :)
bende 3 kitap okudum 3 günde 5 te yatıyorum kaç gündür:KK70::KK70: kendimi fantastik dünyaya adadım arkadaştan aldım kitapları verecem geri o arada hemen okuyum dedim :KK70: vampir akademisinin 2. serisi olan kan bağı serisini okuyorum bu arada daha doğrusu ilk 3 kitabı okudum:KK53::KK53:

selamm bende yarın yola çıkıyorum yolda okuyacağım kitap biraz huzur biraz çocukluğa dönüş kısa ama okuması zevkli sonuçta :KK68::KK68: küçük prens bende çocuk sayılırım içimdeki çocuktan selamlar:KK24:
10357192_10205486028724609_7286624564207576382_n.jpg

selamm bende yarın yola çıkıyorum yolda okuyacağım kitap biraz huzur biraz çocukluğa dönüş kısa ama okuması zevkli sonuçta :KK68::KK68: küçük prens bende çocuk sayılırım içimdeki çocuktan selamlar:KK24:
Eki Görüntüle 1492408
aaaaaaaaaaaaaaa çok severim küçük prensi :) iyi okumalar sana :)
iyi yolculuklar da yolculuk nire hemşerim :)

X