Kitabını Al da Gel

Ben de istanbulun en güzel abisini okudum :) diğerlerini de almayı düşünüyorum:) dün bi arkadaşa kitap aldım hediye olarak kendimi zor durdurdum:) çünkü okumam gereken 5kitap daha var elimde:)
benim de en büyük zaaflarımdan biri kitap.
ben çok severim Ahmet Ümit. diğer kitaplarını da severim. sana tavsiyem Şeytan Ayrıntıda gizlidir ile başla ve Bab-ı Esrar'ı ihmal etme, eğer okuduysan Elif Şafak'ın Aşk'ı gibi Şemsle alakalı ama bence çok daha iyi

benim de en büyük zaaflarımdan biri kitap.
ben çok severim Ahmet Ümit. diğer kitaplarını da severim. sana tavsiyem Şeytan Ayrıntıda gizlidir ile başla ve Bab-ı Esrar'ı ihmal etme, eğer okuduysan Elif Şafak'ın Aşk'ı gibi Şemsle alakalı ama bence çok daha iyi
Evet duymuştum Şemsle alakalı olduğunu. mutlaka okuyacam ikisini de:)

haberi gördüm canım gerçekten çok üzücü bir haber :KK43: bu listeyi koyduğunda çok iyi olmuş okuduğum ve okumadığım kitaplar var listede yeni kitap alırken bu listeden faydalanabilirim kesinlikle çok teşekkürler:KK66:

bende geçen hafta onu okudum bu hafat 2. kitabındayım gözlerini sımsıkı kapat serinin 2. kitabı ondan sonra kesinlikle başla 2. ye derim:KK54: yarısındayım ilk kitaba göre biraz kanlı falan ama güzel yani gurney i çok sevdim değişik bir adam kolay gelsin canım hoşgeldin:KK66:
Rica ederim canım, faydalanan birileri varsa ne mutlu:KK68:.Ben de bu listeden kitaplar seçmeye çalışacağım, elimde 5 6 kitap var listeden, şuan çok vakit ayıramıyorum kitap okumaya ödevlerim baya yoğunlaştı. Resmen hala Semerkant elimde ve bitiremiyorum, öyle bir vakit bulamıyorum. Ama yavaş yavaşta olsa bakalım gece yatmadan okuyacağım tabii birileri beni meşgul etmezse :) Ne zaman niyetlensem ötmeyen telefonuma mesajlar yağıyor bu ara gece gece.:KK70:Şimdi de yaptım kahvemi aldım elime kitabımı demek isterdim ama :KK70:şuan word de açık olan sayfadan tez inceliyorum:cry:

merhaba :) benim tam da aradığım bi topikti:) benide aranıza alırsanız çoook sevinirim:) bende kitap okumayı sevenlerdenim:) ama ara dönemlerde okuyamadığım oluyo :) şu an tamda bu dönemdeyim burası beni gaza getircek bi topik:) bugün yeni kitabıma başladım :)
John Verdon aklından bir sayı tut:) günlük bildirim yapmaya da devam edeceğim:)
Hoş geldin canım:) güle güle oku kitabınıııı güzel bi kitaptı:KK37:

Günaydın:) kitabımın 4te 1i bitti bile:) şimdi bi arkadaşın yerine derse geldim 3e kadar okuldayım çocukları serbest bırakıp ben kitap okuyorum:)

Ben de yarın okula gidiyorum( okulumla yaşadığım şehirler uzak ve ben ödev alıp teslim etme şeklinde geçiriyorum ilk yılımı, devamlılık problemim yok.) o neden bu aralar çok yoğunum, kitap okumak hayal gibi. Yarın midem bulanmazsa eğer otobüste okurum inşallah:) 5-6 saat yol sonuçta.

Günaydın arkadaşlaaar:KK68: otobüs yolculuğuma başlamış bulunmaktayım veee gittiğim yerde birkaç gün askerdeki sevgilimi görücemmm:KK68: hem okul hem gönül işi oldu yani bu kez:oops:Neyse mutluluğumu sizinle paylaştığıma göre şimdi gelelim asıl konuya. Sonunda yeni kitabıma başladım. Goethe'nin yazmış olduğu ve yayınlandığı yıllarda intihar salgınlarına yol açan eseri olan Genç Werther'in Acıları. Kitabı uzun zamandır merak ediyordum. Klasik okumaları başlasın diyorum ve Halil Hoca'nın önerdiği kitaplardan birini okumaya başlıyorum :KK9:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 57
X