Kitabını Al da Gel

Aslında daha tarih ağırlıklı okursam benim açımdan harika olur bilgi edinmiş olurum aslında 2-3 tane okudum İskender palanın üslubunu beğendim ama çok sıkmayan, soğuk olmayan yazarın da yer yer kendi yorumunlarını da kattığı bi kitap istiyorum

konunun ortasından girmis olacagım kusura bakmayın ama akışta gorunce ve konuya gelip sonra yorumunuzu gorunce yazmak istedim.
amin maalouf'u da bir araştırın isterseniz, belki hosunuza gider.

konunun ortasından girmis olacagım kusura bakmayın denetim şta gorunce ve konuya gelip sonra yorumunuzu gorunce yazmak istedim.
amin maalouf'u da bir araştırın isterseniz, belki hosunuza gider.
Aslında evde kitapları var hiç açıp okumadım yarın bi bakayım her kitap sarmıyor maalesef ama bi okumayı denerim yorumunu yazarım

Aslında evde kitapları var hiç açıp okumadım yarın bi bakayım her kitap sarmıyor maalesef ama bi okumayı denerim yorumunu yazarım

eger benim gibi film ve kitaplarda kronolojik gitmek gibi bir takıntınız yoksa semerkantla baslamanızı tavsiye ederim,
belki ömer hayyam dan bahsetmesi, daha bildigimiz konular icermesi size yakın hissettirebilir.

Aslında osmanlı tarihinden okumaya başlas diyorum bndede o takıntı var
roman olarak okumadıgım icin pek yönlendiremeyecegim maalesef.
hatta hürremin hayatı vb best seller kitapları da okudugum pek söylenemez,
iyi-kötü anlamında bir yorum yapmıyorum, sadece bilmedigim icin sizi dogru yonlendiremeyecegimi belirtmek istedim.
iyi okumalar dilerim : )
sectiginiz kitabı ogrenince biz de bilgilenmis oluruz artık ; )

athenenocgeniş bilpost: 40622757 .!.:
iyi-kötü anlamında bir yorum yapmıyorum, sadece bilmedigim icin sizi dogru yonlendiremeyecegimi belirtmek istedim.
Haklısın aslında geniş bilgi edinmek gerek zaten senelerdir kendi tarihimizi yeterince biliyoruz birazda başka devletlerin tarihlerini okumak gerek tabi bildiririm

Hürremin hayatını bilmeyen kaldımı ya :KK70:

Aslında daha tarih ağırlıklı okursam benim açımdan harika olur bilgi edinmiş olurum aslında 2-3 tane okudum İskender palanın üslubunu beğendim ama çok sıkmayan, soğuk olmayan yazarın da yer yer kendi yorumunlarını da kattığı bi kitap istiyorum
Zülfü Livaneli serenad. Hem tarih hem aşk. Mükemmeldi. Yazdılar mı bilmiyorum henüz tüm sayfalara bakmadım ama :) ben hala etkisindeyim.

Günaydın herkeseeee :) yine bir yolculuk ve yeni bir kitap. İncecik 58 sayfa ama içi sayfalarının aksine dopdoluymuş. Instagramda takip ettiğim bir bayandan görerek aldım. Muhtemelen yol bitmeden kitap biter veee yorumumu da yazarım.:KK37:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    134,3 KB · Görüntüleme: 49
Çok özledim yolculuk yapmayı ben yolculuğu cok güzel değerlendirenlerdenim kitap okurum,müzik dinlerin,günlük yazarım,bool bolda Düşünürüm allah izin verirse bnde 1 hafta sonra istanbula gidicem

Günaydın herkeseeee :) yine bir yolculuk ve yeni bir kitap. İncecik 58 sayfa ama içi sayfalarının aksine dopdoluymuş. Instagramda takip ettiğim bir bayandan görerek aldım. Muhtemelen yol bitmeden kitap biter veee yorumumu da yazarım.:KK37:
merhaba canım.. iyi yolculuklar.. güzel bi foto olmuş.. keyifli yolculuklar ve okumalar :KK66:

Veee kitabım bitti. Gerçekten kendi incecik ama içi dopdolu bir kitapmış. Hem resimli anlatımıyla hem de akıcılığıyla ve verdiği mesajlarla gerçekten okunabilecek bir kitap. Insanın kendini ve içindekileri aramasıyla alakalı güzel mesajlara sahip. Tavsiye ediyorum, yazarın diğer kitaplarını da mutlaka okuyacağım :)

Çok özledim yolculuk yapmayı ben yolculuğu cok güzel değerlendirenlerdenim kitap okurum,müzik dinlerin,günlük yazarım,bool bolda Düşünürüm allah izin verirse bnde 1 hafta sonra istanbula gidicem
Sen de Paylaşım yaparsın biz de misafir oluruz yolculuğuna :) bu arada Amin Maalouf u ben de tavsiye ediyorum. Semerkantı yeni bitirdim. Akıcı bir dili var ve Ömer Hayyam ı Hasan Sabbah'ı, Nizamilmülk'ü çok güzel anlatmış. Evde Doğunun Limanları kitabı da var ve listemde şuan da. Mükemmel bir yazar olduğunu düşünüyorum :)

X