Kitabını Al da Gel

Resmen siteye giremedim bi 15-20 dk sorun bir tek ben de oldu herhalde. Durduk yere ban yedim sandım. Şükür girebildim.

sınavlar bitince okursun olmadı çokta araya sıkıştırma ama arada değişiklik iyi oluyor stajda falan vaktin olursa okursun yada iki sınav arası uzun olan dönemler varsa:KK68:
Stajda mumkun degl guzelim sinavlar da skisik ama gunde yarim saat tv izliycgme dersten once okurum yani:)
Hoşgeldin topiğee:KK50: sen de kap gel bir kitap:KK37::KK15:
Hosbuldukkk:)
Gelicem insallahh:

Stajda mumkun degl guzelim sinavlar da skisik ama gunde yarim saat tv izliycgme dersten once okurum yani:)

Hosbuldukkk:)
Gelicem insallahh:
selam hoş geldin :KK60: nasılsın, al kitabını gel, bekliyoruz:kk77:
şöyle yapalım kızlar. bu haftaki yazarımız Edgar Allan Poe olsun. pazartesi hem Edgar Allan Poe'yu tanıtayım hem de Morgue Sokağı Cinayetlerini.

ay sonunda Zeno'nun Bilincine kavuştum bitirip yorumumu yazacağım inşallah

selam hoş geldin :KK60: nasılsın, al kitabını gel, bekliyoruz:kk77:
şöyle yapalım kızlar. bu haftaki yazarımız Edgar Allan Poe olsun. pazartesi hem Edgar Allan Poe'yu tanıtayım hem de Morgue Sokağı Cinayetlerini.

ay sonunda Zeno'nun Bilincine kavuştum bitirip yorumumu yazacağım inşallah
İstedigmz kitabi okuyabiliyor muyuz peki yoksa belli bi yazar ni
İyiyim canm sen naslsn:)

İstedigmz kitabi okuyabiliyor muyuz peki yoksa belli bi yazar ni
İyiyim canm sen naslsn:)
istediğiniz tür ve yazar. hiçbir sınırlama yok bu topikte. kafımıza göre takılıp keyif almaya bakıyoruz sadece.
tek bir isteğimiz var kitabın fotusu, tanıtım yazısı ve sonra da yorumu o kadar. eğer üşenirim fotoya dersen onu da salla :KK70:
iyiyim :KK36:

X