Kitabını Al da Gel

Merak etme sen bizide sollarsın orta okuldayken türkçe öğretmenm kitap kurrdu derdi elimde ki

Çook geçmiş olsun bnde çook seviyorum aralıklarla uyumayı ama bugün uyuyamadım uyutmadılar beni ooooofff
Ay bir de sinirlendim yemek yemedim, hala açım. Ah şu burnumdan kullandırmama huyum yok mu. Aç yatarım şimdi inadımdan, yemicem diyip odama çıktım ya ben. Ama o kadar yemek hazırladım annemle babama sinirlendirdiler yaaa. Yazık oldu caanım yemeğime :KK61:

Niye sinirlendin?
Baya özenerek baya güzel yemekler yaptım ama canım babacım keyfiyen eve birazcık geç geldi, bende sinirlendim çünkü karnım aç, aslında çokta geç gelmedi. Birazcıkta hasta olmamın verdiği gerginlikle ben yemiyorum siz yiyin dedim. E bir kez dedim daha da dönmem ben sözümden:KK17: e şimdi hastayken az azcık kaprisli olabiliyorum ben tabiii. Her neyse. Kendi cezamı kendim çeker, aç uyurum:KK43: günlerdir hayal ettiğim yemekte öylece durur.. Hastayım ama napayım bu huyum kötü:KK61:bdv gibi oldu:)

Baya özyemesaya güzel yemekler yaptım ama canım babacım keyfiyen eve birazcık geç geldi, bende sinirlendim çünkü karnım aç, aslında çokta geç gelmedi. Birazcıkta hasta olmamın verdiği gerginlikle ben yemiyorum siz yiyin dedim. E bir kez dedim daha da dönmem ben sözümden:KK17: e şimdi hastayken az azcık kaprisli olabiliyorum ben tabiii. Her neyse. Kendi cezamı kendim çeker, aç uyurum:KK43: günlerdir hayal ettiğim yemekte öylece durur.. Hastayım ama napayım bu huyum kötü:KK61:bdv gibi oldu:)
Seni nazlı seni ben öyle bir şey yapsam babam tınlamaz bile yemessen yeme der

Bak bak küsmesinler ben bütün gün didişirim annemle arada babamlada akşam yatmadan önce gider öperim ikisini hemen gönüllerini alırım bi gece unutsam küserler :KK48:

nedeni madem belli canım :) sen adım at.. beraber yiyin yemeginizi güzelce..ellerinle hazırladıgın yemekleri ailecek yemek gibisi var mı ya:KK68:

Eveeeet uzun bir süre oldu yazamadım sizeee. Gittim yemekleri ısıttım :KK68: annemi ve babamı küsüp yattıkları yerden kaldırdım, sofra kurmadık ama salonda kucağımıza alıp tabakları bir güzel yedik:KK73: neyseki geçte olsa tatlıya bağlandı. Kıyamadım yine napayım:oops: şimdi de yaptım kahvemi kitabıma gömülcem :KK37:

Eveeeet uzun bir süre oldu yazamadım sizeee. Gittim yemekleri ısıttım :KK68: annemi ve babamı küsüp yattıkları yerden kaldırdım, sofra kurmadık ama salonda kucağımıza alıp tabakları bir güzel yedik:KK73: neyseki geçte olsa tatlıya bağlandı. Kıyamadım yine napayım:oops: şimdi de yaptım kahvemi kitabıma gömülcem :KK37:
süpersin :KK9:mutlu son:KK5: iyi geceler canım :KK68:

Eveeet bu da benden size küçük bir kare olsun. Tüm kitap dostlarıma iyi okumalar diliyorum:KK37:
image.jpg

X