Kitabını Al da Gel

yok be okunma sayısı o kadar fena değil. cuma akşamı millet sokakta, barda sazda kim oturup okusun. yarından sonra başlar artmaya
haklısın ya şimdi cuma herkes oh yayılmıştır bir yerlere yarın haftasonu diye

o wattpad nedir ya ben indirdim ama inan hiç birşey anlamadım, amatör yazarlar mı yazıyor? üyeliğim var ama öylece duruyor. senin de mi yazdığın bir roman var orda?
kız bende birtek marilynin hikayesini okuyorum sende gel oku güzel bak gerçekten

ay kendi reklamı mı yapacağım ayıp değil mi?
biz yapalım istersen de niye yapmıyorsun ya reklamını yap kız

evet reklamını yap ki biz de okuyalım :) o kadar üyeliğim var bari takip ettiğim bir yazarım da olsun

akşam yatmadan bakayım peki tam isim nedir? aratınca çıkıyor mu?:)

Ayyy ben hepinizi tek tek çok merak ediyorum yaaaa Bu siteyi sevmezdim bu kadar ama bu topikle iyice sevmeye başladım:)
ünlü olursa marilyn i görürüz yayınevleri keşfederse inşallah ben burda gerçek hayattaki arkadaşlarımdan daha samimi arkadaşlıklar kurdum ya ilk başta çok takılmazdımda şimdi siteden çıkamıyorum

çıkıyor canım romantik komedya kullanıcı adı bize aşk lazım benim favori hikayem
Akşam ilk işim bakmak oluyor o vakitttt. tabi aldığım antibiyotik yan etki yapıp bayılmazsam, iyice uyuşmaya başladım penisiline alerjim var ve alt türeviymiş, eczacı bişey olmaz dedi ama ne zaman alsam vücudum uyuşuyor:/

Ben de :) Sabah ilk işim acaba birisi topiğe yazmış mı diye bakmak oluyor:) üyesiz takipçiydim ama işte yazılan tarihte dayanamayıp üye de oldum, çeyiz topikleriyle başladım, kitap topiğine çakıldım kaldım, burda kimse yoksa da bdv

Ayyy ben hepinizi tek tek çok merak ediyorum yaaaa Bu siteyi sevmezdim bu kadar ama bu topikle iyice sevmeye başladım:)
ben de merak ediyorum sizleri ya :)
ay canım benim iyi ki açmışım bu topiği ne güzel insanlar tanıdım sayesinde

kızlar ben yatıyorummmm iyi geceler
iyi geceler tatlım

ben de sizi merak ediyorummmm
seni de çok merak ediyorum. hepinizi ediyorum

ilk mesaja ekledim hikayelerin linklerini. ay inşallah bir şey olmaz. sabah uyanır uyanmaz ses ver bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…