Kitabını Al da Gel

Ben de :) Sabah ilk işim acaba birisi topiğe yazmış mı diye bakmak oluyor:) üyesiz takipçiydim ama işte yazılan tarihte dayanamayıp üye de oldum, çeyiz topikleriyle başladım, kitap topiğine çakıldım kaldım, burda kimse yoksa da bdv:KK70:
ben diyet topikleriyle başladım hatta ilk simsimsle takıldım baya oluyor yani sonra gruplara girdim sonra spor topiği yarışmalar derken burayı keşfettim yayıldım iyice:KK70:

ben de merak ediyorum sizleri ya :)
ay canım benim iyi ki açmışım bu topiği ne güzel insanlar tanıdım sayesinde

iyi geceler tatlım

seni de çok merak ediyorum. hepinizi ediyorum :KK19:

ilk mesaja ekledim hikayelerin linklerini. ay inşallah bir şey olmaz. sabah uyanır uyanmaz ses ver bize.
tamam yazıcam gerçi 3 gündür kullanıyorum ama bu gece vazla baş dönmesi yaptıi belki bırakırım ya korkmaya başladım, sanki alkol almışımda tüm vücudum uyuşmuş gibi oldu:/
bence de iyiki açmışsın:) sizle konuşmak çok güzelllll:KK36:

ben diyet topikleriyle başladım hatta ilk simsimsle takıldım baya oluyor yani sonra gruplara girdim sonra spor topiği yarışmalar derken burayı keşfettim yayıldım iyice:KK70:
Ben spora bakmıyorum, ne zaman niyetlensem yarım kalıyor, zaten öyle kilolu değilim, hep yapayım göbeğğim dümdüz olsun istiyorum ama işte yemek yemeyi çokkk seviyorum:) ben burayı çok sevdim ya, bdv de herkes iğneleme peşinde, burda ohh sohbet edebiliyoruz, hem de kitap fikirleri alıp veriyoruz:KK74:

tamam yazıcam gerçi 3 gündür kullanıyorum ama bu gece vazla baş dönmesi yaptıi belki bırakırım ya korkmaya başladım, sanki alkol almışımda tüm vücudum uyuşmuş gibi oldu:/
hangi ialç canım adı ne söyle bakayım yan etkilerindede baş dönmesi halsizlik olabilir:KK64:

evet ya benim de gün içinde en çok gelip baktığım yer bu site ve bu başlık. öyle çok seviyorum ki sizlerle konuşmayı böyle her derdimi anlatacağım sırdaşım gibisiniz :KK60:

Ben spora bakmıyorum, ne zaman niyetlensem yarım kalıyor, zaten öyle kilolu değilim, hep yapayım göbeğğim dümdüz olsun istiyorum ama işte yemek yemeyi çokkk seviyorum:) ben burayı çok sevdim ya, bdv de herkes iğneleme peşinde, burda ohh sohbet edebiliyoruz, hem de kitap fikirleri alıp veriyoruz:KK74:
evet bdv de sanki bişey yapsamda banlatsam diye uğraşıyorlar birde hep fake bir dalga geçen konular bazen canım sıkılınca okuyorum:KK30: burası güzel evet diyet topiğde böyle sohbet muhabbet arada yararlı paylaşımlar seviyorum:KK68:

evet ya benim de gün içinde en çok gelip baktığım yer bu site ve bu başlık. öyle çok seviyorum ki sizlerle konuşmayı böyle her derdimi anlatacağım sırdaşım gibisiniz :KK60:
belki de birbirimizi göremiyoruz ya ondandır, gerçi ben aşırı merak içindeyim:)))) Kimsiniz? nerde yaşıyorsunuz? bunları hep soruyorum kendi kendime fikir yürütüyorum falan yazışmalardan:KK70:

Biteral 500 mg baktım var, acaba psikolojik mi dedim ama sanmam :/ yani alerjim var ya bu da alt türev belki tam olmasa da etki ediyordur..
yok canım penisilin alerjisinde biteral kullanılıyor sıkıntı olmaz biteralin yan etkileri var halsizlik yorgunluk falan ondan o uyku hali normal rahat ol sen yatmadan iç özellikle araç kullanımı önerilmiyor mesela biteralde öyle yani penisilin alerjisine yazıyoruz biz:KK39:

evet bdv de sanki bişey yapsamda banlatsam diye uğraşıyorlar birde hep fake bir dalga geçen konular bazen canım sıkılınca okuyorum:KK30: burası güzel evet diyet topiğde böyle sohbet muhabbet arada yararlı paylaşımlar seviyorum:KK68:
valla derdim olsa oraya yazmak yerine buraya yazarım yani en azından olur olmaz tipler yargılayacağına, fikirlerinden yazılarından hoşlandığım sizler yazın diye.. bir de hep müdahil olanlar var, cevap vermemek için kendimi tutuyorum, bazen tutamıyorum tabiiii:)

yok canım penisilin alerjisinde biteral kullanılıyor sıkıntı olmaz biteralin yan etkileri var halsizlik yorgunluk falan ondan o uyku hali normal rahat ol sen yatmadan iç özellikle araç kullanımı önerilmiyor mesela biteralde öyle yani penisilin alerjisine yazıyoruz biz:KK39:
sağlıkçı mısııııınnnn???:)))) henüz ehliyetimi alamadım, aldım da param yoktu bu ay alıcam inşallah:) bu arada çok sağollll:)

Ben çocukluğumdan beri burdayım, güzel, mütevazi, küçük bir şehir. Fakat ben sevmem:) Gerçi hiç bir şehre karşı bir tutkunluğum yoktur ya o ayrı:) İzmir i severim ama, İstabulu da severim.. Çanakkale de okuyorum sanırım en çok orayı seviyorum:))) Ben de 26 yaşındayım bu arada:)

ben şu an nerde yaşıyorum kesin değil atanırsam inşallah belli olacak yokum ben:KK70::KK70: sağlıkçıyım evet diş hekimiyim ama antibiyotikler falan ondan biliyorum:KK23::KK23:
Diş için verildi bana da:) diş etlerim iltihaplanmış ama çürük yokmuş :) gargara verdi iki tane bir de bunu. ayıptır söylemesi tiksindirmek istemem ama ağız kokum ve diş eti kanamam vardı:KK43: inşallah atanırsın, benim çok zor atanmam.. puanlarım çok yüksek:KK43:

ay hadi hayırlısı ben de atama bekliyorum p3'ten İzmir istiyorum ama.
ben baya atama denedim büyük şehirler çıkmıyor valla neresi olursayı işaretledim yakında belli olacak hayırlısı olur inşallah biraz korkuyorum ama güzel biyer gelir umarım:KK43: inşallah izmire atanırsın canım sende:KK66:

X