Kitabını Al da Gel

kızlar ben şuan krizdeyim yaa..canım aburcubur çikolata vs istiyor..tadımlık yedim ama kesmedi tabii:kk77:
şişt sakın, çirkin şeyler düşün aklına yemek gelince :KK70:

marilyn ben bir şey bekliyorum senden akşam oldu bakıyorum bakıyorum yok anladın mı bilmem :KK70::KK70:
ben de onu düşünüyordum ama okunmamış ki 6 kişi okumuş daha :KK70:

off bende simsims ya sorma içime canavar kaçtı kilo vereceğime alıyorum bu günlerde karnım aç açım ben tatlıya:kk77::kk77: biri bizi durdursa mı acaba:KK70:
napcazz?? :KK19: en iyisi uyumak ama hala uykum yok..

şişt sakın, çirkin şeyler düşün aklına yemek gelince :KK70:

ben de onu düşünüyordum ama okunmamış ki 6 kişi okumuş daha :KK70:
ne gibi çirkin:KK53::KK53:

:KK70: ahahahaha benim hiç fan kulübüm olmadığ biliğyoğmusun :KK70:

o değil de senden özendim bu ay ben de F.M.A alsam acaba, merak ettim
bir kitabını al dene bence:KK68: ben sana fan club kurcam yakında olmaz böyle ya:KK70:nasıl nerde kursam bilemedim fan clubını da :cool:

napcazz?? :KK19: en iyisi uyumak ama hala uykum yok..

ne gibi çirkin:KK53::KK53:
benimde uykum yok ya kahve içtim birde:KK55:
çirkin işte böyle kımıl kımıl :KK70:
ay çok iğrenç aklıma çok kötü şeyler geldi:KK57:

yok canım yeni başlamıyorum.. 1 senedir okuyamıyorum..o bir sene ne oldu dersen çok şey oldu..en çok vaktimi de internet alıyor tabi.. papatya kokulu hikayeler bana hediye geldi eylül gibi.. o zamandır okumak istiyorum istiyorum olmuyordu..hem çok kısa hem hoş hikayeler var gibi gibiydi :KK66:
anladım o zaman:) kendinize vakit ayırmak zor olmaya başladı anladığım. ben de bi ara çok takılıyordum, özellikle instagramda, hala daha günümün yarısı orada geçiyor:/

bir kitabını al dene bence:KK68: ben sana fan club kurcam yakında olmaz böyle ya:KK70:nasıl nerde kursam bilemedim fan clubını da :cool:

ay çok iğrenç aklıma çok kötü şeyler geldi:KK57:
facebook sayfam var ama kimse iplemedi 5 kişi takılıyoz öyle :KK70:

huuuuuuuuuuuu çok etkili oldu…… :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57: ciddiyimmmm… bu teknigi nerden buldun??yaa en nefret ettigim şeyler o kımıl kımıllar:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:
benim de en nefret ettiğim ordan aklıma geldi, hemen iştahım kesiliyor düşününce bile.

X