Kitabını Al da Gel

Alıntı yapmayı unutmuşum. Yukarıdaki mesajda bir tane öneride bulundum :) b arada çizimim hiç iyi değildir, bakmadan çizemem ama boyamam iyidir. Yani kitap tam benlikmiş))
ilginçmiş boyama yapmak eğlenceli olsa gerek bende severim komşunun çocuklarının resimlerini boyuyodum hep ilkokula gidiyorlardı o zaman severim bende

evet yazıları küçülüyor, onu ben de sevmiyorum.
Gülten Dayıoğlu deyince benim aklıma "Yeşil Kiraz" geliyor, Allah'ım ne beter bir kitaptı.

Hemen, kesinlikle okusun bence Samed Bahrengi Küçük Kara Balık. Hatta siz bile okuyabilirsiniz. Bu yazarın her kitabı şahane. Bence Küçük prensten daha da iyi ama o kadar popüler olamamış.
Ben zaten Küçük Kara Balık ve Küçük Prensi önerdim. benim de çocuklarıma okutmak isteyeceğim 2 kitap. Ben bir de Define Adasını severdim çocukken onu da önerdim zaten. aklıma da başka gelmedi açıkçası o kadar oldu ki çocuk kitaplarına ilgi duymayalı.

okuduğum kitabı bitirdim aklından bir sayı tut- john verdon resim eklemedim tekrar
kitap hakkında yorumlarıma gelirsek kitap güzel bir kitap akıcı meraklandırıcı zaten başladığından beri baş kahramanımız olan dedektifin gelgitli ruhsal bunalımıyla başlıyor sonra olaylar oluyor iyice aksiyon tavan yapıyor ilk baştaki tahminler sonunda kendini basit cevaplara bırakıyor aslında bu tarz kitaplara alışkın olduğumdan sonlar beni pek tatmin etmiyor aynısını dan brownda da hissetmiştim şaşırtıyor tabi ama bana bu muydu dedirtiyor ama okumanızı tavsiye ederim güzel yani akıcı birde yazarın ilk kitabıymış o açıdan baktığımda aslında mükemmel bir kitap diğer populer polisiye gerilim yazarlarının seviyesine ulaşmış zaten çok satanlar listesinde yer almış

birde aynı zamanda ikinci bir kitap daha okudum oldukça kalın olan ve bitmek bilemeyen bu ralar dışarı çıksaım yok tvde izleyecek bişey yok kendimi kitaba verdim sanırım daha önce bahsetmiştim iki renk aşk-fatih murat arsal adult seri kitaplardan biraz nora roberts judith mcnaught tarzına yakın ama farklı okurken ilk başta isimlerin türk olması kültürün bizden olması garip geldi ilk sayfalarda çünkü hep yabancı kitaplara alışkın olununca sonra o kadar kitapla bağdaştı ki ortam kültür isimler hem yabancı bir kitap okuyormuşcasına güzel hemde türk oldukları için bizden anlatamam yani böyle bişey ve çok hoşuma gitti bir erkek yazar olarak romance tarzda bir hikayenin bu kadar güzel anlatabileceğini yazarın hiç tahmin etmiyordum kitapta sadakat sevgi ve en önemlisi ön yargıları kırmanın önemi üzerine kuruluyor ve kitap sonunda çok şaşırtıcı hale bürünüyor o kadar akıcı ilerliyor ki kitabı elinizden bırakamıyorsunuz o kadar kalın olmasına rağmen nasıl o kadar çabuk bittiğine ben bile şaşırdım bu kitabı okuduğumu buraya yazmamışım iki kitaba aynı anda başladım aslında ve bu kitabı az önce bitirdim gerçekten güzel bu tarz sevenlere tavsiye resminide ekleyim hatta üstteki kitabımın yarısıyla

aynı şekilde benimde etrafımda kimse yok o yaşlarda birde sanırım yaşlanıyorum küçük prens ya evet onu nasıl unuttum çok güzel bir kitaptı birde şeker portakalını hatırlıyorum o zaman çok anlamamıştım kitabı ilk okuduğumda sonra tekrar okudum bence o da çok güzel

F.M.A'nın methini çok duyuyorum ama güvenemiyorum, çünkü Canan Tan'ın methini de çok duyuyorum aynı insanlardan ve ben Canan Tan'ın kitaplarına dayanamıyorum, içim sıkılıyor okurken, kitaplar fazla uzun, sonları gereksiz acıklı ve mutsuz, konular fazla sıradan olmasına rağmen zorlama bir farklı bir şey yapayım kaygısı var. bilemiyorum o yüzden cesaret edemiyorum F.M.A'ya hep Canan Tan da sevenler tavsiye etti çünkü.

ben canan tan okudum kesinlikle alakası yok canan tanın mutsuz sonları mutsuz akılşları var bu kitapsa sadece şöye söyleyim judith okuyormuşcasına hissettiriyor gerçekten alakası yok kesinlikle denemeni tavsiye ederim ben canan tanın üç kitabını okudum bana yetti o kadar dram içinde boğuluyorum bir dahada okumadım zaten almıştım o üç kitabıda sırf okumak için okudum yoksa bir tanesei bana yeterdi hele piraye miydi adı o kitaptan sonra birdaha okumadım beni çok sıkmıştı neden bilmiyorum bence bir kitabını al dene bende aynı önyargıyla yaklaşmıştım hatta en yakın arkadaşımın kitaplığı var senin bana önerdiğin yazarlar tarih kitapları adult seri özellikle onları biriktiriyor ben onun tavsiyesiyle bu kitabı aldım hatta o da okudu ondan fm arsalın piyasadaki tüm kitapları varmış uğrayabilirsem ona diğer kitaplarını ödünç alabilirim çok beğendiğini söyledi ki o canan tandan pek haz etmez

Yine Samed Bahrengi denk Bir Şeftali Bin Şeftali var. Önerebilirim.. O da çok güzel bir kitap.

ilginçmiş boyama yapmak eğlenceli olsa gerek bende severim komşunun çocuklarının resimlerini boyuyodum hep ilkokula gidiyorlardı o zaman severim bende
Bu büyükler için boyu kitabı. Esrarengiz Bahçe.. Seviyorsanız aLın mutlaka, kafa dinlemek için çok güzel bir aktivite. Kitapyurdunda çokta uygun.

hmmm tamam o zaman böyle bir yorum istiyordum F.M.A ile ilgili.
ben popüler aşk romanlarının mutlu sonla bitmesi gerektiğine inanıyorum. sevmiyorum öbür türlüsünü. aksi durumda bana aşk gibi light bir konuda yazdım ama bakın aslında çok önemli şeyler söyledim deniyormuş gibi geliyor çünkü.

Yine Samed Bahrengi denk Bir Şeftali Bin Şeftali var. Önerebilirim.. O da çok güzel bir kitap.
aaaaa evet Bir Şeftali Bin Şeftali, nasıl unuttum :)

canım sen harikasın yaa..zamanım yok deyip günde 40-50 sayfa okuyorsun,tebrikler

dün belirledigim saatte yapamdım..umarım bugün yaparım

ah inşallah dönemseldir..benim 1 sene oluyor bu dönem..debeleniyorum resmen..huzursuz ve mutsuz ediyor bu durum..neyse bu topikle geçicek hepsi

vay be becerikli kızsın.. :)

yaa şimdi okuyunca baktım netten.nasıl güzel bir fikir..ben arada çocuk boyamakitapları alır boyardım

ben de kendin boyama kitabı tasarlıyorsun sandım, merak ettim.
bu arada bir arkadaşımın ilkokula giden çocuğu için kitap tavsiyesine ihtiyacım var, bilgisi olanlar yazabilir mi?
ipek ongunun çogu kitabınıı okumuşumdur..

Hemen, kesinlikle okusun bence Samed Bahrengi Küçük Kara Balık. Hatta siz bile okuyabilirsiniz. Bu yazarın her kitabı şahane. Bence Küçük prensten daha da iyi ama o kadar popüler olamamış.
ben geçen sene okudum..acıklıydı yaa çok güzeldi gerçekten

Son düzenleme:
Bu büyükler için boyu kitabı. Esrarengiz Bahçe.. Seviyorsanız aLın mutlaka, kafa dinlemek için çok güzel bir aktivite. Kitapyurdunda çokta uygun.
çok iyi fikir alabilirim aklımda olsun
evet aynen öyle kafa dağıtmak için olan bir kitap kafa dağıtmalı insanı buhrana sürüklememeli amacından çıkıyor o zaman bende sevmiyorum kitapları alırken türüne göre alıp ruh halime göre okuduğum için benim içinde bu ayrıntı çok önemli

ben de öyle yapıyorum. Aşk romanı okuyorsam zaten bir süreliğine de olsa saçma bir mutluluk hali içinde olmak istediğim için okuyorum. düşünmek, kederlenmek, kafa yormak istesem giderim Kafka, Dostoyevski, Emile Zola falan okurum.

evet aynen mesaj almak istesek daha güzel mesaj içerikli kitaplar var o değilde şimdi ben ne okusam boşlukta kaldım kütüphanemi karıştıryaım bakayım eski kitaplarımdan canım bişey okumak isterse onlardan okumayı düşünüyorum

Rica ederimm utandırdın beniiiitiraf edeyim mi bu yıl bu kadar ilgilenmeye başladım kendimle, eskiden bu kadar okumazdım hep yabancı diziler izlerdim. Sonra dedim ki kendime, gün çok kısa, erken kalk blackthecat ve günü değerlendir, mutlu et kendini kitap oku, ödev yap ve mesleğinin tadını çıkart, boya yap! Inan hepsi bu yıl içinde olmaya başladı. Eğer evdeysen sen de dene bak, kendine sözler ver ama uymaya bak. Mesela hava güzel şuan baçemizdeyim ( evimiz bahçeli) aldım elime kitabımı ohhh mis, açtım müziğimi de arada da buraya bakıyorum. Boya yapmayı seviyorsan alabilirsin, çok Pahalı değil, 24 lü kuru boyayla zevkin doruklarına çık

şuan orda olmak isterdim vallaha..ne güzel keyfini çıkar evet bugün evdeyim mesela..günümü planladım bakalım

ay benim boğazım ağrıyor, bitki çayı içip uyumayı planlıyorum direk, işte bir de uykuya dalana kadar kitap okurum
geçmiş olsun dikkat et ya hasta olma ıhlamur 3 karanfil 3 tane karabiber 1 dilim limon varsa 1 dilim ayva kaynatıp içmeni öneririm çok iyi geliyor ben hasta olacağımı hissedince yapıyorum ondan tadını beğenmezsen balla tatlandırabilirsin ayrıca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…