Kısmetim mi kapalı, sorun ne olabilir.O kadar yoruldum ki, depresyona girmek üzereyim. Gizemli bir konu.

Belkide haklı olabilirsiniz.Şu an bile okuyunca anladım.Ona haksızlık etmiş olabilirim.Bazen ona adım mı atsam diyorum. Buradaki nick name gerçek adım degil, içinde benim adım geçen bilinmeyen popüler olmayan bir şarkıyı atmış paylaşmış mesela , üzerime alınsam mı bilemedim.
Mesela bana bir şarkı atmıştı whatsapptan biz flrötleşirken.Şarkının sözleri '' seninle evlenmek istiyorum,seni seviyorum,sana sarılmak istiyorum '' şeklindeydi.
Ona bile cevap atmamıştım .

sizde haklısınız.Belkide kendimi çok gaza getirdim. Tamda pms dönemindeyim her şeye ağlayasalım geliyor. Kimse beni sevmiyor istemiyor gibi hissediyorum

Bence sen çok hoş eğitimli bir kızsın. Doğru zamanda gerçekten istediğini bulacaksın.
Çok teşekkür ederim :) Gözlerim doldu :) uzun zamandır iyi bir şey duymamıştım.Umarım karşıma çıkar, umarım sizde gönlünüzde ne varsa o sizi mutlu eder nasip olur

İyi en azından sorunu anladık gibi duruyor. Bence flörtleşirken çekingen olmayın. Bakın karşınızdaki hiç çekinmemiş ne güzel şarkılar atmış size. Neden arsızlık yüzsüzlük olsun ki? Adı üstünde flört bu. Yetişkin iki insan flört ediyorsa belli ki birbirlerini beğeniyorlar. Artık utanacak çekinecek bir durum yok demek ki. Siz de daha açık ve istekli durabilirsiniz. Karşı tarafa onu beğendiğinize ve hoşlandğınıza dair bir şeyler söylemelisiniz ki onlar da kendilerini güvende hissedebilsinler. Yoksa yavaşça uzaklaşırlar.

bu açıdan düşünmemiştim şimdi kaybettiğime üzüldüm umarım bir gün tekrardan yollarımız onunla kesişir

Ben müslümanım aynı zamanda da güzel sanatlar mezunuyum. Günah demişsiniz sınanmak demişsiniz ne alaka? Kısmet denilen şeyin başkasının kötü duasıyla üfürüğüyle mahvolacağına inanmıyorum. Ben 27 yaşında evlendim. Evlenene kadar heralde bin tane flörtüm olmuştur:) sizdeki gibi çok umutsuzluğa kapıldığım saçma deneyimler edindim. Belki sizin kısmetsizkik sandığınız şeylerde hayır vardır belki daha zamanı gelmemiştir. Bizim gibi okumuş insanlar böyle şeylerle mantığa büründürmeye çalışmazlarsa piyasada şu büyücüler de palazlanmaz. Prim vermeyin

Senin yaşında olup henüz hiç sevgilisi olmayan üç dört arkadaşım vardır. Öyle şeyler düşünüp de kendini üzme derim. Elbet seni seven, evlenmek isteyen biri çıkar karşına. Yaşım geldi geçiyor diye de düşünme insan her yaşta evlenebiliyor önemli olan doğru kişiyle evlenmek. Ciddi düşünmeyenle de hiç vaktini harcama. Elbet bir gün o seni bulacak buna inan.

Ataist arkadaşların gerçekten dua mu okudu? Bu işte bir terslik yok mu sizde. Yani siz her gelene nasılsa bitecek diye yaklaştığınız için evren bunu kodluyor bir şekilde düşüncelerini değiştirin geçecekdir emin olun

Yani bu kadar olur. Şu martta başlama olayının aynısı bende de var ve burç olayından birçok şeye kadar sebep aradım bulamadım.
Hatta genel olarak hayatım şubat, mart aylarında iyidir. Temmuzu bulmaz, mayıs sonuna doğru biter ama sizinki yine iyi biraz daha fazla sürüyormuş.
Sebebini ben de anlamadım.

Bir daha hayatınıza biri girdiğinde, aileniz dahil hiç kimseye anlatmayın uzun süre

Bazen çok istediğin birşeyi anlatınca olmuyor o şey sanki ...Buna ilişkide dahil

Kimisine göre saçma gelebilir

Bence neden böyle diye düşünüp kendinizi hiç yormayın çünkü hiçbir sebebi yok, bir sorun ya da terslik de yok. Sadece hayatımızda bazı dönemler böyle durağan geçebilir, isteklerimiz arzularımız bir yerde bekliyor da harekete geçmiyor gibidir. Ama bunun da hayatın içinde olağan bir süreç olduğunu düşünüyorum. Muhakkak bu monotonluk bir noktada kırılacaktır. Hem bence araya kaynayan bilimum gereksiz insanla yorulmaktansa doğru kişi sizi bulana kadar huzurlu bir yalnızlık daha sağlıklı olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…