Kısmetim mi kapalı, sorun ne olabilir.O kadar yoruldum ki, depresyona girmek üzereyim. Gizemli bir konu.

Bence olaya çok basit yaklaşmalısın kendi aradığı kriterleri sende bulamamış olabilir karakter olarak zevk olarak huy olarak

Bence olaya çok basit yaklaşmalısın kendi aradığı kriterleri sende bulamamış olabilir karakter olarak zevk olarak huy olarak
Bu tabiki ihtimal.Ben zaten kendimi kaptırmadım.hatta aileme ısınamadım da demiştim.Ama hep aynı olayı yaşayınca insan şaşırıyor haliyle. Bir degil iki degil kaçıncı.

Bu tabiki ihtimal.Ben zaten kendimi kaptırmadım.hatta aileme ısınamadım da demiştim.Ama hep aynı olayı yaşayınca insan şaşırıyor haliyle. Bir degil iki degil kaçıncı.
Ailenden etkileniyor olabilir misin aslında çok olağan bi durumu sanki abartılı bir konuymuş gibi bilinçaltına sokmuş ve sizde bu yönde kararlar alıp özellikle sıkıntılı bireylere yöneliyor olabilir misiniz?

Siz yazınca düşündüm ama , benim yerime kendinizi koyun.Sadece özel hayat degil her konuda kısıtlılık yaşasanız ? insan mantığı bir şeyi almayınca başka şeyler düşünüyor

Solar haritamda 2022 ve 2024 mart veriyordu.tanıştımda devamı gelmedi.
Benim arkadaşım 28 yaşında bulup 1.5 ayda nişanlandı şuan evli. Oda senin gibi söyleniyordu. Saçma salak abazalar çıkıyordu karşısına. Şimdiki kocası istediği gibi biri. O hep ben böyle birini istiyorum diye söylüyordu. Yeni girdiği işteki patronuyla evlendi. Tam istediği adamdı. Kafanda istediğin kişi tanıştığın kişiler değildir. Sürekli buna odaklanma. O kişi gelecek emin ol. Ama manifestle. Böyle bulcam diye zorlama ilişkier olmasın

Manifest yaptım aslında hatta onunla da ilgili başlık açacaktım.Çekim yasası ile alakalı.Bende hiç işe yaramadı.O kadar uzun süre ( 4sene kadar) hep pozitif düşündüm, deftere hayal ettigim profili yazdım vs olumlamalar meditasyon Tibet kaseleri. Ama yok işte.Konu o iki giden erkek degil, konu kimsenin girmemesi hayatıma.Son haftalara kadar yine potiziftim ama artık yoruldum.

Çok istekli görünmeyeyim derken isteksiz ya da heyecansız görünüyorsunuz bence sorun ordan kaynaklanıyor. Adamlar düzenli mesaj atmış sohbet açmış ama tek taraflı yürümez. Otel buldum yanına geliyorum olayında öylece kaldı mı yani?

Aynen öyle kaldı.Bir kaç kere hikayelerime instada kalp vs attı cevaplamadım , sonra 1 ay geçincede yazdı soğuk konuştum gelmedi yanıma diye. Belki haklıydım belki haksız.Sonra muhabbeti kesti yazmadı hiç.Ben ocak ayında yazıncada soğuk kestirme yazdı.Bende twitter dahil her yerden sildim.

Gelmeme sebebini sordunuz mu?

Sanat okumuş biri olarak büyü olayına mı inandınız cidden? Hacıya hıcaya gideceğinize terapiste gitseniz belki hislerinizi dışa vurmada sorun yaşıyosunuzdur?
İşte kimse sınanmadıgı günahın masumu degildir.Sanat okuyunca ne oluyor ? Ben inançlı biriyim. Daha önce inanmam dediğim bazı şeylerede şahit oldum.Asıl esnek zihin yapısı , tabusuz olandır.
Kabul etsekte etmesekte tüm dünyada ( ister büyü diyin ister sihir ) bir takım durumlar olabiliyor.Özellikle kaybolan kişileri Amerikada bulmak için medyumlardan yardım alınıyor.
Buraya buz dagının görünen kısmını yazdım sadece.Ayrıca terapiye gittim.Sorun benim özel hayatım hiç bir yere varamadı terapi. 2 Ayrı kişiye gittim. Sizde hiç sevilmeyin, hep yalnız olun mesela, deneyin , emdr tedavileri veya psikoterapi ile çözülüyor mu. Öyle modern görünümlü, ateistim diye gezen arkadaşlarım oldu ki , eski sevgilileri geri dönsün diye 1000 defa Ya Vedud esması okuyanı gördüm. İşin tuhafı döndüler :)
Hislerimi iyi yansıtıyorum. Sorun zaten bir türlü olduramamak.Hep sabrettim.Son 2 haftaya kadar da sabrettim .Beni görseniz, ne mutlu cıvıl cıvıl kız dersiniz.Ama öyle bir noktaya geldiki, senelerdir hayatımda minicik bir değişiklik bile olmadı.
Telefona bildirim gelmiyor .. Kızlarla sorunum yok sorun hep erkekler.

kriterlerin ne

Bir şeye inanmak farkında varmadan hep o yönde kararlar vermeni sağlar. Sen şanssız bahtsız olduğuna inanmışsın ve oraya odaklanmışsın ailende bunu kesinlikle desteklemiş hayatın akışında hiçbir şey tekdüze yaşanmaz sen şanssız bahtsız değilsin sadece doğru kişiyi bulamadın ve etrafındaki insanlar arkadaş ve hayal aleminden kendi dünyalarına döndü ailen bir daha böyle konuşacak olursa onları sustur ve şanssız olmadığını sadece doğru zaman olmadığını ve seni olumlu yönde desteklemeleri gerektiğini eğer olumsuz konuşacaklarsa konuşmamalarını söyle aile bile olsa yanlış yanlıştır bir şeyi anlamlandırabiliyor olman DOĞRU olduğu anlamına gelmez

E işte haksızsınız. İnsan sorar başına iş mi geldi nerdesin neden gelmedin vsvs. Bazen tartışmalar bile insanı birbirine bağlar. Böyle karşıdan beklerseniz olmaz ki.
Burçla astrolojiyle falan asla alakası yok bence davranışlarınızla alakası var.
Ben desem ki yanına geliyorum ama karşı taraf düz düz hareketler yapsa hikayelere kalp bile atmazdım direkt engellerdim. Bu kişiler sizin isteksiz olduğunuzu sezip gidiyorlar. Hepsi için aynı şeyi diyemem ama anlattığınız olay için böyle. Bağ kuramıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…