Kıskançlıktan delirdim galiba :((

mereemin .!.:
Kesin akrep terazi yada aslan dır
Bildiğim ve gördüğüm kadarıyla en kıskanç burç akrep yani bennnnnn benide geçmiş bu kızım bu kadarını duymamıştım kendimi kıskanç zannederdim daha neler görecez:KK57:

Senin dengen bozulmuş, bu kadar kıskançlığı hiç bir erkek kaldırmaz.
Adamın aklında bir şey yoksa da, sen sokarsın böyle yapa yapa.
Ayrılmakla doğrusunu yapmış. Kusura bakma ama.
Adam sana tüm şifrelerini vermiş daha ne istiyorsun ki, her şeyini zaten kontrol ediyorsun.
Bunlara rağmen neden bu kadar sıktın.

Bir erkek karşısında kendisine güvenen kadın ister.
Yüzüne baktığında sesini duyduğunda huzur bulduğu kadını ister.

Sen resmen trip, kavga yuvası olmuşsun onun için.
Kendini toparlamalısın ve bunu ona göstermelisin.

Senin dengen bozulmuş, bu kadar kıskançlığı hiç bir erkek kaldırmaz.
Adamın aklında bir şey yoksa da, sen sokarsın böyle yapa yapa.
Ayrılmakla doğrusunu yapmış. Kusura bakma ama.
Adam sana tüm şifrelerini vermiş daha ne istiyorsun ki, her şeyini zaten kontrol ediyorsun.
Bunlara rağmen neden bu kadar sıktın.

Bir erkek karşısında kendisine güvenen kadın ister.
Yüzüne baktığında sesini duyduğunda huzur bulduğu kadını ister.

Sen resmen trip, kavga yuvası olmuşsun onun için.
Kendini toparlamalısın ve bunu ona göstermelisin.
Canım biliyorum ama ben nasıl düzelcem :KK43: neler yapmam Lazım

Canım biliyorum ama ben nasıl düzelcem :KK43: neler yapmam Lazım

Karşındakine güvenmeyi öğrenmelisin.
Önce şunu aklına sok: Sen ne kadar kontrol altında tutsan da, o istedikten sonra yine yapar. Yine aynı şekilde, kontrol etmesen başı boş bıraksan bile eğer seni gerçekten seviyor ve hakediyorsa zaten başkasına bakmaz.

Yani senin çaban boşuna. Ben onu anlatmaya çalışıyorum. Karşındakinin karakteriyle alakalı bu. Kendini biraz rahat bırak. Bu kadar ustune düşersen adam havalara da uçar, böyle terk de eder. Gerçi terk etmekte haklı ama, bu kadar onu yuksekte tutma derim ben. Kıskan, sınırı aşmayarak yine kontrol et ama bunu ona belli etmeden, inceden yap.

Biraz relaks ol. Olacağı varsa, sen kendini paralasan da önüne geçemezsin.

Bir psikolog desteği alabileceksen al, alamayacaksan eğer bu dediklerimi düşün sürekli. Çok çabalama, çok sıkma kendini de onu da. Toparlanma vaktin çoktan gelmiş. Kendini toparla, bırak o seni kıskansın. O senin üstüne düşsün.

Sürekli napıyorsun nerdesin vs deme mesela. Kim yazdı , kimle konuşuyorsun deme. Biraz rahat bırak onu.

Böyle yaparsan o senin peşine düşer.

Slm kızlar yeni üye oldum siteye artık konuscak kimseyi bulamıyorum lütfen siz Akıl verin :KK43:
8 aylık bir ilişkim var ben almanyadayım sevgilim Türkiye'de
( birbirimizi tanıyoruz biraz uzaktan akraba oluyoruz ) hersey bu yaz basladı görüştük buluştuk hersey cok güzeldi ve çabuk ilerledi ve oldu 8 ay ...
Yanımda degil belki o Yüzden ben onun üstüne cok düşüyorum nefes aldırmıyorum herseyime katlanıyor biliyorum beni kırmamak üzmemek icin Elinden geleni yapıyor örnek veriyorum kızlar mesela whstasppa giriyor kim yazıyo kimle konusuyon diyorum Sunla diyor trip atıyorum resmini cekip atıyor hemen gene küsüyorum :KK43:
Telefondayken birsey geliyor telefonuna hemen cekip atıyor gene küsüyorum
Face şifresini mail instagramm ne varsa verdi hatta diyor whstaspp numaramı sen gir kodunu veriyim gelenleri sen oku :KK43: gene küsüyorum bi tripler
Kendisi servis söförü ve her Dakka araba kullanırken yazmıyor yarım saat yazmasa kıyamet kopuyor ama o hep yazmaya Çalışıyor araba sürerken bile Ilk zamanlar hersey guzeldi benim bu kötü huylarım yoktu resmen paranoyak oldum artık napcam bilmiyorum Aklım cıkıyo facesine bişey gelcek bişey olcak biri yazcak kızlar ekliyo aklıma kötü seyler gelşyo işte kimsiniz diyorum Söle böle sebgilisiym diyorum tmm kusura bakmayın diye cvp geliyor hic düşündüm gibi birşey yok :KK43: artık her Dakka kavga ediyoruz son 1 aydır iyice sıktım onu heralde ağza alınmıycak laflar bela okumalar hersey var arkadaslarıyla OLMASINA bile katlanamıyorum artık dün arkadaslarıyla diye 2 3 saat hic yazmadı bende mesaj attım engelledim onu sonra geri yazmıs baska yerden cevap atmadım kavga ettik ayrıldı :-( yeter artık gırtlagıma kadar geldi yeter dedi ...
Kızlar onsuz duramıyorum her Dakka elim telefon da Kafayı yedim artık napcam söleyin birazda o Üstüme düşsün istiyorum nolur akıl verin :KK43: tessekur ederim okuduğunuz icin :*
Ne yapman gerektiğin belli aslında..adamı çok sıkmışşın bunaltmışsın erkekler böyle bunaltmalara aşırı ilgiye gelemiyolar malesef. Biraz serbest bırak bu kadar baskı yapma bak gör ne olacak :KK66:

Ben de eşimle bir yıl kadar uzak mesafe ilişkisi yaşadım. Kendisine çok nadiren belli etmişimdir ama hep içim içimi yerdi, kendimi üzüp dururdum. Bazen de duygularımı başka bazı konularda dışa vururdum, tartışmalarımız olurdu filan. Ne zamanki biraraya geldik, hepsi bitti, daha doğru dürüst tartışmadık bile evlendik evleneli. Demem o ki, madem adamcağız sizi kaybetmemek için herşeyini paylaşıyor, kendi dikkatinizi dağıtacak birşeyler bulun, biraraya geldiğinizde tüm bu duyguların sona erme ihtimali var, bunu düşünün. Hayatın başka alanlarında da böyle aşırı kuruntuluysanız da yardım almanın faydası olabilir. Yalnız sırf bu kuruntularınızdan dolayı sevgilinizi kaybederseniz çok fena olur, onu da aklınızda tutun lütfen.

Slm kızlar yeni üye oldum siteye artık konuscak kimseyi bulamıyorum lütfen siz Akıl verin :KK43:
( birbirimizi tanıyoruz biraz uzaktan akraba oluyoruz ) hersey bu yaz basladı görüştük buluştuk hersey cok güzeldi ve çabuk ilerledi ve oldu 8 ay ...
Yanımda degil belki o Yüzden ben onun üstüne cok düşüyorum nefes aldırmıyorum herseyime katlanıyor biliyorum beni kırmamak üzmemek icin Elinden geleni yapıyor örnek veriyorum kızlar mesela whstasppa giriyor kim yazıyo kimle konusuyon diyorum Sunla diyor trip atıyorum resmini cekip atıyor hemen gene küsüyorum :KK43:
Face şifresini mail instagramm ne varsa verdi hatta diyor whstaspp numaramı sen gir kodunu veriyim gelenleri sen oku :KK43: gene küsüyorum bi tripler
Kendisi servis söförü ve her Dakka araba kullanırken yazmıyor yarım saat yazmasa kıyamet kopuyor ama o hep yazmaya Çalışıyor araba sürerken bile Ilk zamanlar hersey guzeldi benim bu kötü huylarım yoktu resmen paranoyak oldum artık napcam bilmiyorum Aklım cıkıyo facesine bişey gelcek bişey olcak biri yazcak kızlar ekliyo aklıma kötü seyler gelşyo işte kimsiniz diyorum Söle böle sebgilisiym diyorum tmm kusura bakmayın diye cvp geliyor hic düşündüm gibi birşey yok :KK43: artık her Dakka kavga ediyoruz son 1 aydır iyice sıktım onu heralde ağza alınmıycak laflar bela okumalar hersey var arkadaslarıyla OLMASINA bile katlanamıyorum artık dün arkadaslarıyla diye 2 3 saat hic yazmadı bende mesaj attım engelledim onu sonra geri yazmıs baska yerden cevap atmadım kavga ettik ayrıldı :-( yeter artık gırtlagıma kadar geldi yeter dedi ...
Kızlar onsuz duramıyorum her Dakka elim telefon da Kafayı yedim artık napcam söleyin birazda o Üstüme düşsün istiyorum nolur akıl verin :KK43: tessekur ederim okuduğunuz icin :*

adamın verilmiş sadakası varmış. fakirleree yardım falan yapsın. kurtulmuş.

benimde eşim çok kıskanç..
ama sen gibi hayatı zindan etmiyor.

Okurken ben burda şiştim :KK57: kıskançlık değil sizinki başka bişey ciddi anlamda kendinizi değiştirin yapamıyorsanız bir destek alın.

Hanımlar,
lütfen rica ediyorum ne olur yorum yaparken küfürleri, argo kelimeleri yazmayın, adlı adınca yazıyorsunuz, lütfen biraz dikkat edin.

X