Kıskançlıktan delirdim galiba :((

Das ist so schwer
Ich weiß nicht mehr weiter

herkes alaman dili bilmiyor kübraa türkçe yazim.

sıkma canını bidaha yapma ki böyle sorunlar yaşamayasın. ama benim bi arkadaş da böyle almanya türkiye ilişki yürütüyordu çok zor yani... şehirler arası bile zorken ankaradan almanyaya kıtalararası daha zor oluyordu...

Kendinizde bunun yanlış olduğunu bile bile neden yapıyorsunuz? Bir de araç kullanırken görüşmeye zorlamak ne demek? Kaç kişinin hayatını riske atıyorsunuz farkında mısınız? Bu ne özgüvensizlik ? Erkekler bu kadar sıkıya gelemez demiş bazı üyeler de benim gibi kızlar da bu kadar sıkmaya gelemez. Bana güvenmeyen insan defolsun gitsin hayatımda olmasın yani.

Hiç bir kadın aldatılmayı haketmez ama kusura bakmayın ama siz kaşınıyorsunuz bence...

Sizin içiniz rahat etmesi açısından erkek arkadaşınız elinden geleni yapıyor..

Siz hala bi tripler bi triplerrr

Ayrılırsa sizden çok haklı....

bu yazınızdaki en güzel taraf hatalarınızın ve kendinizde değiştirmek istediğiniz şeylerin farkındasınız. dolayısıyla çabalayarak değişebileceğinizi düşünüyorum. bir de mesafe bu problemleri arttırıyor gibi.

Sana cok bile dayanmis bu cocuk. Boylesini elinden kacirdin yani brawo.

Ne erkek ne kadın bu kadar boğazına yapışılmasını istemez. Bu özel alana girmektir, sıkmaktır, canından bezdirmektir.

Kaç yasinda sin güzelim tam ergen davranışları sergiliyorsun .. ben olsam asla katlanamam sana ..

Dogruyu söylemek gerekirse, ucunda pasport olmasaydi, degil 8ay, adam 8 gün bile yaninda durmazdi.

Aha surda yaziyorum, bu adam cok degil, 1,2 hafta sonra tekrar döner sana. Saglam trip attigini düsünerek, seninde bu yüzden degistigini, ve artik üzerine hakimiyet kuracagini düsünerek, kesinlikle geri gelir.

Nede olsa Alamanya, Tr'de servis söfürü olmaktan kat ve kat daha iyidir

Canım benim asıl seni aranızdaki mesafe yoruyor ama sen böyle yaptıkça sevgilinde bogulacak ona zaman ver tabi arkadaşlarıyla görüşecek.Eger aranızda bu kadar mesafe olmasaydı haftada 2 3 görüşme Şansın olsaydı zaten böyle davranmazdin ama o kadar üstüne düşme rahat bırak azcık bırakta o seni arasın merak etsin biraz

Biliyor musun aynı şeyi düşündüm, ama yazmadım.

Herseyi geçtim servis söförü adam can taşıyor hanımefendi sana msj atıcam diye ya kaza yapsa insanlar ölse, sevgilin ölse mutlumu olucaksın? Hayatını direksiyon başındaki dikkatine bağlı olarak kazanan adamı nasıl zorlarsın yarım saatte 1 msj atmaya !!! Aklını başına topla, birde zaten o adam almanyaya kapağı aymak için bu ilişkide gibi hissettim nedense bu derece kıskançlığı aşık adam bile bunca ay çekmez, evlenince şu yaptıklarının çeyreğini yap sana hayatının giderini yapar şaşar kalırsın , belkide bu kötü huyun senin hayatını kurtarıyordur

Birde şöyle bir sorun var
Artık onu yalana itiyorum arkadslarının yanındayken sölemiyor yazmıyor napcam ben böyle yaa ....
Canım senin sevgiline yaptığının aynısını eşim bana yapıyor ,bizde şuan ayrıyız telfnla goruşuyoruz (şimdilik) o halleri davranışları kısknçlıkları çok canımı sıkıyor . Tam sevdiğini biliyorum ama gerçekten itici bu yaptığın.. Nişanlının piskolojisini çok iyi anlıyorum ben üstüne gitme wattsap gorunurluğunu kapat onunkini de gormessin. Face profil resmini kaldır kimse eklemez yada kndi resmini koy nebileyim ona blli etmeden yap sorarsa sadece kıskanıyorum de bu hoşuna gider ama baskı olmaz

Bu adam sana niye katlanıyor bir dişün bence?

Ucunda ab varandaşlığı var. Ama bu işler eskisi gibi kolay olmuyo söyle kendisine. Hatta evlenirsek türkiyede yaşicaz falan de. Bakalım napıcak?

Sen de git tedavi ol. İşe falan gir. Okula git. Yapacak onca şeyin varken elin yurtdışına kapak atmaya çalışan oğlanıyla uğraşıyon

Bende kendime kiskanc diyordum aman Allahim yazik be adama. Adam bi is cevircek olsa hic sifesini fln verirmi. Adam napsin ayrilmaktan baska iyi bile dayanmis. Bu kiskanclik hastalik olmus sende ltf kendine ve karsindakine guven.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…