Kıskançlıktan delirdim galiba :((

Kubra2905

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2015
25
7
28
Slm kızlar yeni üye oldum siteye artık konuscak kimseyi bulamıyorum lütfen siz Akıl verin
8 aylık bir ilişkim var ben almanyadayım sevgilim Türkiye'de
( birbirimizi tanıyoruz biraz uzaktan akraba oluyoruz ) hersey bu yaz basladı görüştük buluştuk hersey cok güzeldi ve çabuk ilerledi ve oldu 8 ay ...
Yanımda degil belki o Yüzden ben onun üstüne cok düşüyorum nefes aldırmıyorum herseyime katlanıyor biliyorum beni kırmamak üzmemek icin Elinden geleni yapıyor örnek veriyorum kızlar mesela whstasppa giriyor kim yazıyo kimle konusuyon diyorum Sunla diyor trip atıyorum resmini cekip atıyor hemen gene küsüyorum
Telefondayken birsey geliyor telefonuna hemen cekip atıyor gene küsüyorum
Face şifresini mail instagramm ne varsa verdi hatta diyor whstaspp numaramı sen gir kodunu veriyim gelenleri sen oku gene küsüyorum bi tripler
Kendisi servis söförü ve her Dakka araba kullanırken yazmıyor yarım saat yazmasa kıyamet kopuyor ama o hep yazmaya Çalışıyor araba sürerken bile Ilk zamanlar hersey guzeldi benim bu kötü huylarım yoktu resmen paranoyak oldum artık napcam bilmiyorum Aklım cıkıyo facesine bişey gelcek bişey olcak biri yazcak kızlar ekliyo aklıma kötü seyler gelşyo işte kimsiniz diyorum Söle böle sebgilisiym diyorum tmm kusura bakmayın diye cvp geliyor hic düşündüm gibi birşey yok artık her Dakka kavga ediyoruz son 1 aydır iyice sıktım onu heralde ağza alınmıycak laflar bela okumalar hersey var arkadaslarıyla OLMASINA bile katlanamıyorum artık dün arkadaslarıyla diye 2 3 saat hic yazmadı bende mesaj attım engelledim onu sonra geri yazmıs baska yerden cevap atmadım kavga ettik ayrıldı :-( yeter artık gırtlagıma kadar geldi yeter dedi ...
Kızlar onsuz duramıyorum her Dakka elim telefon da Kafayı yedim artık napcam söleyin birazda o Üstüme düşsün istiyorum nolur akıl verin tessekur ederim okuduğunuz icin :*

aynı dert bendede var cok kıskancım ama erkekler fazla sıkılmaya gelmez kendine başka uğraslar bul kursa flan git evde durdukça ona catıcaksın

Üzgünüm ama bu tavrın sağlıklı bir insanın yapacağı şeyler değil Ben de olsam ben de kaçardım kesinlikle üstelik sevgilinin gösterdiği kadar sabır bile gösteremezdim bu konuda çünkü bu tür hareketler insanı soğutur maalesef

Bu kadar ustune dusmeyin bakin ne guzel sizden birsey saklamiyor kendinize ve sevgilinize guveninizi kaybetmeyin kaybetcek bi durumda goremiyorum ben.

Profesyonel yardım falan alın, şimdilik neyseki ayrılmış. Devam ederseniz bir kendini bilmezin kaprisi için servis şöförünün trafikte mesaj yazması saçmalık. Birinin başına bir şey gelse rahatlayacak mısınız?

Bu kadar ustune dusmeyin bakin ne guzel sizden birsey saklamiyor kendinize ve sevgilinize guveninizi kaybetmeyin kaybetcek bi durumda goremiyorum ben.
Birde şöyle bir sorun var
Artık onu yalana itiyorum arkadslarının yanındayken sölemiyor yazmıyor napcam ben böyle yaa ....

yanlış anlama da okurken ben daraldım,adamın daralmaması imkansız yani,bu adam sana daha fazla katlanmaz ben diyim

Birde şöyle bir sorun var
Artık onu yalana itiyorum arkadslarının yanındayken sölemiyor yazmıyor napcam ben böyle yaa ....
Bu sekilde davrandiginiz surece yalana itersiniz hatta daha fazlasi..O yuzden bir an once davranislarinizi degistirin bunaltmayi. En onemlisi sevgilinize guvenin.

Şimdi mesaj atmıs whatsapp da online bakıyordum
Gez sen yazmıs ne yapiyim arkadaşlar :-(

Çocukları mı taşıyor peki. Hayır o kadar kişinin hayatını riske atıyorsunuz ve dert ettiğiniz şey bu. Valla bu servis minibüs şoförü falan hep bir mülakatla psikoloji kontrolleri ile alınmalı. Ama öyle alınsa bile biri gelip sen yarım saattir bana yazmıyon hıh küstüm deyip bozar o psikolojiyi

ay çok laçkalaşmış ilişkinz :/ ayrıl barıs olacagı bu :/ bence bosveer bırak öylece

Kübraa was hast du gemacht Kübraaa

du bist falsch kübra er hat recht kübraa sei ein bisschen relax kübraa...

adam şifrelerini vermiş al whatsappı da vereyim yazılanları oku demişşş daha ne yapsın? yuh diyorum yani okurken ben bile sinir oldum, 2-3 saat yazmadı ne demek yani her dk. konuşuyo musunuz konuşcak ne buluyosunuz o kadar. servis kullanırken bile sana yazıyosa adam ya elinde telefonla kaza yapsa ne olacak senin kaprisin uğruna? çok yazık ya valla bu normal insan davranışı değil. iyi bari kaçmış kurtarmış kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…