Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

arkadaşın okudu mu bu konuyu. Gerçekten aynı olay mı acaba

Onun fiziği güzel değilmiş (sizin tabirinizle) ama ici güzelmiş.
Siz ona gore fiziki olarak güzel sayılabilirsiniz ama fikirleriniz berbat ötesi...

İçiyle dışı bir olmayanlar kaybetmeye mahkumdur.

Hiçbir zaman kıskanç kıskandığının -kıskandığı konuda- önüne geçemez.

Ahhaaa konu sindi hareketlendiii

Bütün yorumları okumadım...herseyi boşver de asıl esinin gözünde küçük düşmüşsün malesef.
Kız hadi neyse de eşinin bakış açısı ufak da olsa değişmiştir sana karşı.

Konu sahibi eşim seni haklı buldu ama bence son derece haksızsın. Sayende eşime demek ki sen olsan sen de aynısını yapacaktın diyerekten küstüm yarım saattir konuşmuyorum

Allah eşine yardım etsin git hatanı telafi et.

" Güzel değil güzelliğini asla kıskanmıyorum " cümleleri beni hem güldürüyor hem de ne kadar içi boş bir cümle olduğunu düşündürtüyor.
Bu savunmayı neden herkes yapar anlayamıyorum.. Kuzeniniz de sizin kafandanmış.
..

Yakın zamanda iadeyi ziyaret yaparak, çokta abartmadan tatlı bir sohbetle kapatabilirsiniz konuyu.
O gün biraz gergin olduğunuzu ve çok rahat ağırlayamadığınızı da laf arasına sıkıştırırsınız.

Eşinizin değer verdiklerine , aynı değeri vermesenizde , belli etmeyeceksiniz..
Şimdi bu hikayede olgun olan o kadın , şımarıklık yapan siz olmuşsunuz eşinizin gözünde.

Hayatta herkesin hataları , duygu karışıklıkları , kaprisleri , sitemleri olabilir istemsizce.
Benim eşimin böyle bir durumu olsa anlayışla karşılarım.
Bence buradaki çoğu yorum oldukça katı geldi.

Seni dusunup evine kadar elinde hediyesiyle gelmis bir misafire biraz fazla kaba davranmisin...tmm,, olan olmuş onu geçelim.özüre falan da gerek yok.kiz senin huzursuzlugunu biraz da olsa anladiysa kendini cekecektir.yazdiklarindan da,senin rahatsizligindan dolayi eşinin kizla arasina mesafe koymasi gerektigini dusunuyorum.her ne olursa olsun,haklisin yada haksiz,bu kiz sende muthis bir huzursuzluk hali yaratmis.ve yaratmayada devam edecek gibi.bu kiskancliktan vazgececege benzemiyosun.o yuzden kizdan uzak durmaniz,esinin mesafe koymasi durumu rahatlatacaktir.

Kimse beni anlamiyor, benim kiskandigim kocamla arasindaki bag, güzellik müzellik falan degil.

sorununuz bu değil, sorununuz kendinize güvensiz biri olmanız
ayrıca böyle kıskançlıklar bana nedense kişiler arasında gerçek bir sevgi bağı olmadığını düşündürüyor... bir sorgulayın kendinizi eşinizin sevgisinden emin değil misiniz?
yoksa annenizin haklı tespitindeki gibi ergenlikten çıkamamış kendisini yetiştirememiş bir kadın mısınız?

not: dilerim bu konu fake olsun, kendi cinsimin bu "boş"luğuna, amaçsızlığına ve basitliğine inanmak istemiyorum
not 2: ne yaparsanız yapın eşinizin gözündeki imajınızın değişmesi çok zor...

Bunun hesabını soracak kişi siz misiniz? Herkes istediği gibi yorum yapabilir. Kimsenin yorumunu yargilayamazsiniz burda herkes söz sahibi kendi fikrim bu sonuna kadar da savunurum. Evli bi bayan olarak böyle birseye asla izin vermem. Ama fevri de davranmam. Verecegim hesapta bana kalmış. Burada ahlak prof gibi davranmaya gerek yok. Haddinizi bilin

Burada konu sahibinden söz ediyorum ben, siz de yakışmadığını bildiğiniz için şu an lafı çarpıtıyorsunuz.
Siz carpitirsaniz ben alasini carpitirim. Ben konu sahibine cevap verirken üçüncü kişi olarak "çatır çatır hesabını verirsiniz" demeniz çok saçma. Siz ve sizin gibiler yuzunden insanın yorum yapasi kaciyor. Kimsenin ustunden prim yapmayın lütfen. Yada benim üstümden prim yapmayin. Çatır çatır hesapmis... Laf ola beri gele...

Asıl siz haddinizi bilin. Ben size hesap sormuyorum ama hesap vereceğinizi bir belirteyim dedim, fikrinizi de savunmayın diyen yok. Siz ne biliyorsunuz elin kızının niyetini? Anası doğururken başında mı beklediniz?

Aahahaha sizin üstünüzden ne prim yapacağım Allah aşkına, komik olmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…