Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

Ben sana ileriye dönük bir şey söyleyeyim. Eşini kıskanıyorsan kızla sen muhabbeti kur. Sen kızın numarasını al geleceği zaman sana haber versin. Sen böyle kızın üstüne gidetsen onlar dostça dahi olsa senden habersiz dışarda görüşür o daha kötü olur.

Hastalık seninkisi. Kocan bu hareketini asla unutmicaktır. Dikkat ette bigün benim gibi birine denk gelme. Yerin dibine sokarlar adamı

Çok aşırı kıskançsın bir piskoloğa git kessinlikle

Çok aşırı kıskançsın bir piskoloğa git kessinlikle
Psikoloğun çözeceği iş değil. Kocasını utandırıp , sonrada kucağına oturarak çözebileceğini zanneden bir eş var ortada. Bir fırın ekmek çözer belki. Eski güzelliği kalmasa da aklı başına gelir. Farzedelim 2 çocuk oldu ve güzel kızımızın peşi o kucağa sığamayacak kadar büyüdü. Rejim bitmeden evlilik biter gibi geliyor bana.

Eh işte körler sağırlar birbirini ağırlar.
Erkekler (özgüvenleri eksik olanlar) akıllı kadınlardan pek hazzetmiyorlarmış. Üstünlük kuramayacaklarını düşünürlermiş. Hatta erkeklerin düz vites araba kullanmayı sevmelerinin nedeni de bu "ben kontrol ediyorum" duygusuymuş. Haliyle boynuna ip takıp sağa sola çekebileceği bir kadını tercih ederek kendini tatmin ediyor. İşyerinde azar yiyip gelip karısına surat yapıp "erkeğim ben" diyen tipler bunlar, silik, esamesi okunmayan, pasif.
Akıllı adamlar hrp akıllı kadınları seçiyorlar oysa. Bir kadın adamı rezil de eder vezir de. Bunu çok iyi biliyorlar.
KADININ KATI diye bir yazı var, onu bir okuyun. Kadını ve erkeği öyle güzel anlatmış ki.

Bunlar hep kırmızı don giyerek ya da bebek doğurarak evliliği kurtaracağını zanneden tayfa.
Ben olsam utancımdan eşimin yüzüne bakamam, bırakın kucağa oturmayı.

Ben evinize gelen kiza degil sadece sana üzüldüm.
O en fazla eşine acıyıp gecmistir :/
Ben de sizin gibi düşündüm ilk okuduğumda. Insan kendini bu kadar komik duruma sokamazdı sanırım. Eğer konu gerçekse konu sahibine, değilse benzerlerine gerçekten acıdım.

Benim de en yakın arkadaşımın cinsiyeti erkek. Yeni evliyim ve üç yıldır da sevgiliyiz. Sevgiliyken de o yoğun çalışırdı başbaşa görüşürdük selam söyle der geçerdi. Geçen bu arkadaşımın en sevdiği yemeği pişirdim. Tam masayı kurarken eşim dedi senin kankayı da çağıralım çok sever diye ve çağırdık. Yani bırakın gelen erkek arkadaşımı kovmayı kendi çağırıyor.
Biz buna özgüven ve sevgiliye güven diyoruz. Çok geniş bir çift değiliz sadece sevgimize ve kendimize güveniyoruz.
Ben eşim arkadaşıma böyle saçma sapan davransa cidden oturur sakin ama ciddi bir konuşma yapardım. Arkadaşımı da evlenince satacak insan değilim ben. Eş başka aile başka arkadaş başka. Arkadaşın da kadını erkeği yoktur. Benim dostum da kıymetli evlenince de kıymeti değişmedi.
Kısacası konu sahibi eşiniz cidden sabırlıymış. Ben olsam eşime ciddi tepki gösterirdim. Aynı şekilde bunu eşime ben yapsam orada bana uyarı gelirdi. Çok ayıp etmişsiniz. Kızcağıza da üzüldüm. Misafir gidilen bir yerde böyle davranılsa ben üzülürdüm. Kimseyi de üzmeye hakkınız yok. Yazık günah. Bence eşinizden ziyade rencide ettiğiniz bir hemcinsinize empati yapın ve üzülün. Sonra da o kızcağızın gönlünü alın.

Öncelikle evet rezil etmişsiniz kendinizi. Hiç yumuşatamayacağım.
En yapılmayacak şeyi yapıp kendinize güvenmediğiniz mesajını vermişsiniz. Davranışlarınızla da kadını mağdur yapmışsınız ki bir erkeği bir kadına en çok yaklaştıracak şeylerden biridir bu.

Her şeye rağmen şunu da belirtmeden geçemeyeceğim ama, çok yakın dost olan iki karşı cins masalına inanmam.

Esimin 1 tane arkadasi var oda evli ve okadar
Gerisine ben karar veririm
Ayrica erkek arkadasimi evime davet etmem
Gorusum bu uygun degil cünkü
sen beni guldurdun Allah ta seni guldursun. bir anda gozumun onune geldi de sen onde esin arkada boynunu bukmus gariban gariban yuruyor, arada arkani donup kamcini saklatiyorsun

Ölümcül derecede kıskansam evime gelen birine asla bu sekilde davranmam. Çok çok ayıp etmişin bi An önce güzel bi hediye alıp kıza ziyarete gidin. Uygun bi dille özür dileyin muayen günümdü ağır atlatıyorum yeterince ilgilenemedim falan diyin. Ayıp yahu 7 yıllık arkadaş zor bulunuyor malesef hele ki Dost. Kıskanmak yerine eşiniz onda ne bulmuş bi bakın belki sizin de hosunuza gidecek.
Madem öyle ekleyim 3 tane dostum var 2si eşimin kız arkadaşıydı ilk başta.

Bana biraz kompleksli geldin canım, çok ayıp etmişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…