Kıskanç Eş

Ben yorum yapmayacağım bu tarz konularda sinirime hakim olamayıp hakaret edebiliyorum.

Düzelir bence ya, üzülmeyin bence 3. Çocuğu düşünebilirsiniz tam bu aralar.
ya sizene ne be benim 3 cocugum olmus 4 cocugum olmus sizi ilgilendirmez kac cocugum oldugu 3. Yude istersem yaparim sizi ilgilendirmez benim ozel hayatim ben buraya ozel hayatimla ilgili konu acmadim cok merakliysaniz siz 3 tane yapabilirsiniz

2 sene önce de şiddet, kıskançlık vs. varmış 1 çocukla boşanacağım demişsiniz.

Şimdi de aynı şeyler ama 2 çocuk olmuş.

3. çocuk ne zaman geliyor, boşanacağım konunuzu bekliyorum.

Ailenize hiç suç bulmayın, kaçıp evlenmişsiniz. Durumunuz içler acısı. Çocuklara üzüldüm sadece. Siz her şeyi hak ediyorsunuz.

2 sene önce de şiddet, kıskançlık vs. varmış 1 çocukla boşanacağım demişsiniz.

Şimdi de aynı şeyler ama 2 çocuk olmuş.

3. çocuk ne zaman geliyor, boşanacağım konunuzu bekliyorum.

Ailenize hiç suç bulmayın, kaçıp evlenmişsiniz. Durumunuz içler acısı. Çocuklara üzüldüm sadece. Siz her şeyi hak ediyorsunuz.
Sagolun cok guzel bi yazi yazmissiniz

Ya ne bicim insansiniz siz anlamak istemiyosunuz milleti ezmek icin nerden ne patlatsam diye dusunuyosunuz size ne size ne ben 1 cocuk yapmisim 2 cocuk yapmisim koynuna girmisim bosaniptami koynuna girmisim adamin bu kadar garip geliyo hala evliyim siz ne kadar esinizle ayni evde kus kalabiliyosunuz hayir sinirle acmadim ayrica evet bosanmak istiyorum ama duzelebilirsede duzeltmek isterim o yuzden fikir verin yazdim sen ve senin gibilerin hic fikrine gorusune ihtiyacim yok hic okumadim farzediyorum burdan cikin benim konularimada bidaha atlamayin

Size ne mi ?
Gerizekalı kocanın pisliklerini yazıp sinirimizi zıplatma o zaman
Size ne koynuna girdim..
El kadar bebeğe içki vermeye çalışan beyinsizi mi savunuyorsun ya ?
Bu nasıl annelik...

Allah o çocukları sizden bir şekilde kurtarsın...
Daha fazla sinirlerimi bozamicam...

Size ne mi ?
Gerizekalı kocanın pisliklerini yazıp sinirimizi zıplatma o zaman
Size ne koynuna girdim..
El kadar bebeğe içki vermeye çalışan beyinsizi mi savunuyorsun ya ?
Bu nasıl annelik...

Allah o çocukları sizden bir şekilde kurtarsın...
Daha fazla sinirlerimi bozamicam...
Ben esimi nerde savunmusum acaba bi gosterin bakayim durmadan ozel hayatima giriyosunuz cok merakliysaniz diyorum 3 tane yapin iste cocuklarimi eksiksiz en guzel sekilde buyutuyorum ben o buyutmuyo icki vermeye kalkti evette ben icirmesine izinmi verdim acabada ustume gelmeye calisiyosunuz eminimki sizde 4 4 luk degilsinizdir sizin gibi arkadas dostta dusman basina

Ben esimi nerde savunmusum acaba bi gosterin bakayim durmadan ozel hayatima giriyosunuz cok merakliysaniz diyorum 3 tane yapin iste cocuklarimi eksiksiz en guzel sekilde buyutuyorum ben o buyutmuyo icki vermeye kalkti evette ben icirmesine izinmi verdim acabada ustume gelmeye calisiyosunuz eminimki sizde 4 4 luk degilsinizdir sizin gibi arkadas dostta dusman basina

Anlamamakta ısrara devam....

Güvenmediğim piskopat babalık duygusu olmayan adama çocuk yapmam dört dörtlük değilim akıllıyım..

ya sizene ne be benim 3 cocugum olmus 4 cocugum olmus sizi ilgilendirmez kac cocugum oldugu 3. Yude istersem yaparim sizi ilgilendirmez benim ozel hayatim ben buraya ozel hayatimla ilgili konu acmadim cok merakliysaniz siz 3 tane yapabilirsiniz
Ya sizene mi? Siz sormuşsunuz bir derdim var böyle böyle ben demişim yap 3. Yü hepsi gececek?? Hayat stiliniz değil mi bu neden rahatsız oldunuz ki?

Adam sizi arasıra pataklarken bir iki de siz vurup 2 tane çocuk yapmışsınız? Nasıl bir fikir vermeliyim??

hanımlar karşınızda 20 li yaşlarda birisi var.. biraz daha ılımlı yaklaşamazmısınız. oda bu hayatından memnun degilki ne yapabilirim diye soruyor. çok saldırgansınız hakaretler edince sinirlenince degişmiyo bişiyler. burda ben olsam şunu yapardım bunu yapardım, diyeni çok gördüm, sonra eşimden şiddet gördüm gidemiyorum. aldatıldım ne yapsam diyen çok oldu. yardım edin elinziden geliyorsa köstek olmayın.

Merhaba hanimlar
Acmiycaktim ama dertlesicek kimsem olmadigindan buraya yazmaya karar verdim. 3 senelik evliyim 2 yasinda bi oglum 1 yasinda bi kizim var. Cocuklarimdan yana bi sikintim yok cok sukur ama esimden yana cok sıkıntiliyim. Piskopat derecede kiskanc ayna karsisinda sacimi yaparim kime susleniyosun sanki dugune gidiyosun der. Makyajla aram pek yok sevmem o hic sevmez arada sadece dudak renginde bi ruj surerim disari cikarken ona bile ne gerek var niye ruj suruyosun diye soylenir eliyle siler. Evlenemden once acik sacik giyinen biriydim dudagim delikti benim nasil giyindigimi biliyodu bile bile evlendi ama evlendikten 1 hafta sonra hersey degisti sadece esofman giyebiliyorum kizimin dogum gunu vardi cmrt.gunu pantolon giydim diye surat yapti her ozel guzel gunde hep surat cekiyorum ve eglenemiyorum tadi kalmiyo hicbirseyin. Saclarim belimin asagisindaydi uclarindan kesermisin dedim kiriklarim vardi gosterdim ozellikle nereden kesicegini bu arada saclarimi cok kiskaniyodu uzun diye asla disari cikarken sacimi saldirtmazdi. Bi baktim kirt kirt omuzlarimin az asagisina kadar kesti saclarimi oturdum ona agladim bide karsima gecmis guluyo olsun kiriklarin cok vardi daha iyi oldu boyle diyo. Herneyse afedersiniz ama artik tuvalete giderken bile arasam hosuna gidicek. Cok sinirlendigi zaman siddet var ama bende asla kendimi ezdirmem o yapiyosa vuruyosa ben daha kotusunu yapiyorum yazin sicaklarinda evde dahil tisort giyiyorum asla evimde sortla askiliyla gezemiyorum disari cikarken esofman arkami kapaticak uzun bi tisort bide egil bakayim onun aciliyomu diye soylenir artik biktim her disari cikmamiz kavga hep surat bes karis biktim. Ne evli insanlar goruyorum rahatlar mutlular. Ozeniyorum hep resimlerine bakiyorum benimki niye boyle degil diye . Piskologa gidelim dedim istemedi benim sorunum varmis onun yokmus ve daha cok gencmisiz yeni evliymisiz her evli insanlarda olurmus 40 yasindan sonra duzelirmis lan 40 yasindan sonra duzelsen nolur ben 40 yasina kadar sana nasil katlanicam bu arda genciz evet 21 yasindayiz. Hic sosyal hayatim yok birtane arkadasim yok sadece bi komsum var oda annemle yasit bana gelir hergun bazen kapinin onune ineriz cocuklar oynasin diye bunaldim artik bosanmayi cok istiyorum ben mutsuz oldugum icin cocuklarimla fazla ilgilenemiyorum zaten eve gelir yemek yer sanayiye gider 5 dkda olsa evden gitse ona yetiyo araba hastasi. Zaten koca gun gormuyo azicik cocuklarla ilgilense cokmu zor. Agzi cok bozuk her yaptigim giymek istedigim sey afedersiniz ama o..... kiyafeti oluyomus onlar giyermis takmak istedigim gozluk bile o..... gozluguymus. Daha cok sey var ama cok uzun oldu kusura bakmayin. Bosanmak istiyorum ama ailem arkamda degil cok iyiz ailemle hep gelirler her ihtiyacimi karsilarlar yardima kosarlar ama bosanmama karsilar olmaz millete ne deriz millet sana ne der diye dusunuyolar yani iki cocuklada nasil calisirim nasil ev bulurum hic bilmiyorum nasil davransam duzelir ne yapmam lazim fikir verirseniz cok sevinirimm
Saçlarınızı neden eşiniz kesiyor pek anlamadım.

Güvenmediğim piskopat babalık duygusu olmayan adama çocuk yapmam dört dörtlük değilim akıllıyım..
Simdi zaten yanyana bile yatmiyoruz ayriyetten birlikte olmadigimiz halde dogum komtrol hapi kullaniyorum kistlerim var diye daha zaten cocuk yapma gibi bi niyetim yok ben kendim istedim diye 2 cocuk yaptim hicbi sekilde dusunmuyorum dusunmiycemde 3. Yu

Kuaföre gitmesine izin vermiyordur. Ben keseyim demistir ruh hastası.
Vallahi ne bileyim çok tuhaf şeyler. Boşanmak istesen de rahat bırakmaz ki bu adam :KK43:
Kendisi nasıl kesecek de nasıl olacak o saç. Bu kadar da mantıksız olunmaz yani.
Tamam mesajınızı şimdi gördüm siz istemişsiniz kessin diye...

Vallahi ne bileyim çok tuhaf şeyler. Boşanmak istesen de rahat bırakmaz ki bu adam :KK43:
Kendisi nasıl kesecek de nasıl olacak o saç. Bu kadar da mantıksız olunmaz yani.
Dogru diyosunuz gecen boyle bi muhabbet actim bosansanda karisirim demisti niye bosanma muhabetleri aciyosun bosanmiycaz hicbizaman deyip sinirlenmisti

hanımlar karşınızda 20 li yaşlarda birisi var.. biraz daha ılımlı yaklaşamazmısınız. oda bu hayatından memnun degilki ne yapabilirim diye soruyor. çok saldırgansınız hakaretler edince sinirlenince degişmiyo bişiyler. burda ben olsam şunu yapardım bunu yapardım, diyeni çok gördüm, sonra eşimden şiddet gördüm gidemiyorum. aldatıldım ne yapsam diyen çok oldu. yardım edin elinziden geliyorsa köstek olmayın.
Haklısınız ama şöyle bir durum var hanımefendi aslında normale yakın hayatı olduğunu düşünüp ısrarla istersem 4-5 yaparım sizene diyor.

Hatasını kabul etmiyor ki. Evet bir hata ettim bana berbat şeyler yaşatan adama çocuk verdim hayatımı nasıl düzeltebilirim ne yapayım yol gösterin demiyor ki?

Sanane sizine istiyorsan sen yap vs vs bu tepkileri vermesi gereken kişi biz değiliz. Şahsi fikrim.

Haklısınız yaşça ufak, uyarılması elinden tutulması gerekli ama bu saldırganlığı ile kimse yardım edemez. Otur 3. Yü yap düzelecek der.

X