Kişiye özel Esma gurubu 🤗

Okudum canım yarın eşimin memleketine gidiyorum haftasonu orda olucağım için geriden gelebilirim internet çekmiyor maalesef köyde doğru düzgün. Gelince toplu okurum inşallah

4 gün sıra M Morlale8 (NİYETİNE) Esmasi ( YA MUCİB ) kişi başı 100 dua sahibi başlamadan önce 10 estağfurullah okusun M Morlale8 ) duası) her şeyimizi bilen gören işiten yüceler yücesi çok merhametli rabbim sıkıntılarımi biliyorsun sıkıntılarımdan en kısa zamanda kurtar kalbime ferahlık ver bana katından hayırlısıyla bir evlat ihsan et bu niyetimi kabul et önündeki engelleri yok et YA MUCİB Esman ile dualarımı geri çevirme oldu sevincini yaşat bana bulunmuş olduğum tedavi yolunda bana yardımcı ol o dönemi en rahat biçimde geçirmemi nasip et üzerimdeki olacak olan stresi yok et bu yolda tedavi gören bütün kardeşlerimede yardım et Salih evlatlar nasip et burda duama amin diyen dua kardeşleriminde niyetlerini kabul et amin.el Fatiha salâvat... 1 sıra @Harlofia 2 sıra agustos72 3 sıra tatlicincap 4 sıra M Morlale8 5 sıra M Maviayyy 6 sıra Aktif Lora 7 sıra sev9 8 sıra mavikelebek34 9 sıra Ssevincli 10 sıra ohbb 11 sıra M MaviMabellee 12 sıra Passi0n 13 sıra SoLeiL12 14 sıra R rana20 15 sıra moco-coco ) bildirim saati (20.00)

okudum canım benim Allah kabul etsin en kısa zamanda inşaallah M Morlale8

Okudum can
ımm

Okudum canım Allah niyetini kabul etsin inşallah M Morlale8

M Morlale8 senin niyetine okudum rabbim kabul etsin inşallah canım

Okudum canım Allah niyetini kabul etsin inşallah M Morlale8

M Morlale8
tatlicincap için okudum rabbim kabul etsin inşallah canım

M Morlale8 senin niyetine okudum rabbim kabul etsin inşallah canım

M Morlale8 cnm niyeyine okudum rabbim dualarini kabul etsin inşllah ya mucib benimde en cok sevdigim esma

M Morlale8 okudum canim Rabbim kabul etsin amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…