Kişiye özel Esma gurubu 🤗

Nefes0858 niyetine okudum. Allah kabul etsin. Yuvani tez zamanda senlendirsin.

Nefes0858 (Ferda) arkadaşımız için okudum, Rabbim Ya Muhyi (c.c) ismi yüzü suyu hürmetine hayırlısıyla, sağlıcakla hasretine kavuştursun

Nefes0858 (FERDA) kuzum okudum rabbim niyetini sana nasip etsin inşallah tez zamanda senide sevindirsin
Allah hepinizden razı olsun güzel yürekli kardeşlerim ne güzel dualar etmişsiniz ağzınıza sağlık Rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin tez zamanda ❣❣

Ferda canım niyetine okudum. Rabbim gönül dualarını en kısa zaman da kabul etsin inşaAllah M Morlale8

Nefes0858 için okudum Rabbim kabul etsin duasını sevinçle yaşatsın inşaAllah

M Morlale8 arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

M Morlale8 Niyetine okuduğumuz Esma ( YA MUCİB ) kişi başı 500 toplam bi kişiye okunan 6000

M Morlale8 duası Ey her şeyi gören gözeten yüceler yücesi her şeyi bilen işiten yüce rabbim Kezban kulunun sıkıntılarını gider yüreğine ferahlık ver aklını kurcalayan düşüncelerden kurtar rahatlık nasip et eşine hayırlı iş kapıları nasip et en kısa zamanda evini bitirip içinde huzurlu şekilde oturmayı nasip et istediği kiloya biran önce düşmesini nasip et irade kuvveti ver işlerini güçlerini rast getir YA MUCİB Esman hayrına dualarını kabul et burda duaya katılanların da dualarını kabul et amin el Fatiha salâvat

tatlicincap

Nefes0858

M Morlale8

Pembeyuvam

burcusami

Purpplee

coconatt

mavikelebek34

Boncobo

R rana20

SoLeiL12

goah

Bildirim saati her akşam saat 21.00

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Amin amin amin

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Canim okudum, Allah kabul etsin, gonlune gore versin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…