Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben badem yağının içine fındık 1-2 tane ve bir tane ceviz atım ocakta ateşe koyup yapmıştım dinlnince bi şişeye koyup kirpiklerine sürüyosun yatarken gerçekten uzamıştı yani

bu badem yağını herşey için söylüyorlar, saç için de mesela. ama ben saçlarıma sürmüştüm bir süre, daha çok döküldü. kirpiklerime sürsem yine aynı şey onlar içinde geçerli olur mu diye korkuyorum açıkçası

badem yagı cogu kısde goz yakıyo cnm ben de dhıl ben bıraktımhınt yagına devam edıyorum hala bence deneme derım hassassa gozlerın su gıbı cunkubu yag hınte gore o yuzden gozun ıcıne kolay gırıyo

dun makyajsız cekmısım sımdıde makyajla cektım kızlar bılyıorum cok uzun degıl ama beım eskı kırpıkleırmıgorseydınız bu cok cok uzun onlar agore ama ıns daha da uzatcam :

güzel kızmışsın maşallah bende dün sürdüm hinti ALlahım ya o nasıl bi yağmış ben oyle yogun oldugunu bilmiyodum rimel fırcasıyla sürdüm ne acılar çektim surene kadar çok uraştım :44: sabahta bi tane kirpiğim elime geldi temizlerken

tesekkur ederım cnm ama akırpıklerım kısa dımı daha cok yolum var :2::2::2::2:
evet ben burdakı paylasımdan solemıstım cnm cok yogun bı yag o yuzden dah arahat goze kacmıyo rımelle surdunya bı kat sonra fazla gemenı al peceteyle bısey olmaz yeterkı dıbınden sur
bırde gozlerını yuzunu bebek sampuanıyla yıka makyajın da hemen gecer hem de gozun de acımaz yag da akar gıder ben hep bebek sampuanıyla yuzumu yıkarım

bilmiom ya süremedim ben düzgün sabah kalktıgımdada kirpiklerim sanki kısalmış gibi geldi gözüme boyle eciş bücüştüler yok canım bence kısa değil normal kirpiklerin

bilmiom ya süremedim ben düzgün sabah kalktıgımdada kirpiklerim sanki kısalmış gibi geldi gözüme boyle eciş bücüştüler yok canım bence kısa değil normal kirpiklerin

bence bu yagı surmek dah kolay cnm ya bugun bı dah adene bence peceteyle faln da al fzla gelen yagı hafıfıce gozune gırmez hem o sampuanı kullnırsn da kırpıgın dokulmez
ama ara rara dokulme yasayabılırsın kırpıklerı yenılıyo cunku
bı de ılkbahar ayındayız kırpıkler dokulup yenılendıgı bı ay canını sıkma derım ve de ılkbahar ayında kırpıkler oncekı aylara gore dah auzun olurmus bence bu ayı degerlendırelım kırpık ıcın

aktarlarda satılan rimel şeklinde kirpik ve kaş jelleri var.bu kirpik için kullanılan yağların birleşiminden oluşmuş.bana daha mantıklı geliyor.aynı zamanda daha pratik.hem şefaf rimel gibide olabilir.hem bu maskara bazları var.onlar gibide olabilir.rimellinde etkisini artırabilir.yanılıyor muyum.

bende bu aralar yağlarla ilgilenmeye başladım kirpiklerim ve kaşım için tatlı badem yağı kullanıyorum bugünde hint ve kakao yağı aldım tv de kirpiklerinize yağları değiştirerek sürün diyordu bende hint gececem bu haftadan sonra kakao doğal rimel gibi durur diyordu başlayınca yazarım şimdi tatlı badem ve kakao kullanıyorum iyi geldi gibi kaşlarımda bayağı işe yaradı

pekı neden yagları degırtırerek surmek gerekıyormus bunu ılk kez duyuorum bılgınız var mı bu konuda ??? ben hep hın tyagı suruyorum hıc degısıtmrdem bı ara badem yagı suruyodum sevmedım gozlerımı yaktı her eferınde sonra hınte gerı dondum

@ Merve, bitane kizin konusu vardi iste dogal seylerle bakimla ilgili.
Yuz icin felan. Oda demisti iste yaptiginiz seyi 2 hafta yapin,
sonra 2 hafta ara verin, yoksa cildinizde bagisiklik gelistirir ve yaptiginiz sseyin faydasi kalmaz diye.
Belkide yaglardada aynidir..

olabılır aslında ya benım kırpıklerde gelısme yok cunku hala aynı ondan galıba
sımdı surmustum yarıdan ıtıbaren ıkı hafta surmeyı o zaman tekrar yıne durum kırpıkler alsıtı galıba artık uzamıyo ondan bı fark goremıyorum yanı bunuogrendıgım cok ıyı oldu cnm yoksa surup durucaktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…