Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kirpiklere hint yağı ve zeytin yağını karıstırıpsürmüştüm bi yıl once kullanmıştım yararını gördüm kalınlasmıstı kirpiklerim

kızlar hiç uğraşmayın badem yağı sürün 2 ayda büyük farkı görürsünüz. benm kopan kirpiklerm onunla çıktı. şekllendrme makasına kıstırmıştım bazı yerleri. tek yapmanız gereken düzenli kullanmak
her akşam yatmadan önce sürün tatlı badem yağını. parmağınızlada sürebilirsinz ama ben bitmiş rimel fırçasıyla sürüyordum.

sonuçta bir ila lumingan..göz tansiyonu ile ilgili yanlış hatrlamıyorsam sonrasında kirpikleri uzattığına dair yan etki saptanıyor ..ciddi bi uzama sağlıyor ama ilaç adı üstünde ve göz rengini de koyulastırıyormuş.kullanan arkadas bu konuda daha net bir bilgi verebiir .

göz rengini değiştirecekse hiç bulaşmayayım bu ilaca :KK70:

sorun oluyosa hazır besleyici rimeller var bunları deneyin uzun süre yağ kullanmak kirpik dibi iltihabı yapıyor diye duydum isder isdemez diplerede geliyor bu yağlar jel şeklinde kaliteli bi besleyici alın :KK34:

zaten diplere gelmese nasıl besenip uzayacak ki kaşlar :KK70: amaç zzaten diplere gelmesi..kirpiklerin ucuna sürerek uzayacak hali yok ya..

evet o başlıkları okudum da bu da şu göz ilacı olan var ya onun gibi bişi mi diye korktum , googleda falanda aradım zararlı bi etkisinden hiç bi yerde bahsedilmemiş, sonra acaba tekrar kısalır mı diye düşündüm onunla ilgilide hiç bişi yok kötü bi yorum bulamadım ama uzun vadede degerlendirmek lazım ,püf bilemedim napsam :KK31:

uzayan bir kirpik sonradan nasıl kısalıyor onu çok merak ettim?

usttekıler gıttı cnm ya gecıyo cıdden Allah a sukur sol gozumde alt kısımda var demıstımya o gecmedı sanırım o eskıden de vardı galıba ben kırpıge taktıgım ıcın bu ara dıkkatlı bakıyorum gozlerıme fenerle falan cıkıyomu dıye :KK52: ( su an bu cevaptan sonra kendıme ınanamıyorum ya salak gıbı hıssedıyorum nedense ) :KK52:
Allh benı :KK52:
ama bırakmadım cnm memnunum bı ara bırakmıstım ara ara suruyodum ama hıc eskı halıne donme oladı vala al dene herkes memnun tek memnun kalmadım dıyen yok y ada ben kacırdım ama kas ıcın aynı seyı solemıcem hınt yagı kasta kırpık karad ıyı degıl sankı :KK31:

fenerle mi bakıyorsun ? :KK70: güldürdün beni Allah da seni güldürsün :)

Kirpiklerim ne kadar uzadiysa arkadaslarimdan biri kiskaniyor beni artik. :KK1:

merhaba,

yazalı çok olmuş ama dolaşırken gördüm sormak istedim. Benim de kirpiklerim kısa ve az, kaşlarım da daha gür olabilir ama asıl konu kirpik. Siz ne kullandınız ve ne kadar süre?

göz rengini değiştirecekse hiç bulaşmayayım bu ilaca :KK70:

Gözün icine damlatmayinca renk degismez. Ben ücü ince fircayla küllaniyorüm.

uzayan bir kirpik sonradan nasıl kısalıyor onu çok merak ettim?

üzün 1 donem küllanmadm. Saclarda oldügü gibi kirpiklerde zamanla tek tek dökülüyor ve kendini
yeniliyor. eski boydada geri üzadigil dönem dönem ilaci küllanmak gerekyor
Ben 2 hafta once tekrar basladim küllanmaya:KK17:

merhaba,

yazalı çok olmuş ama dolaşırken gördüm sormak istedim. Benim de kirpiklerim kısa ve az, kaşlarım da daha gür olabilir ama asıl konu kirpik. Siz ne kullandınız ve ne kadar süre?
Lümigan isminde bir ilac üygüladim kirpik diplerne..
Süan tekrar basladim küllanmaya..

Sol Küllanmadan once.
Sagda 2 hafta küllanmadan sonra süanki dürüm.
$g.jpg

Kakao yağı ve susam yağını karıştırdım. Akşamları kulak çubuğunun ucuyla yağa batırıp kalan göz makyajımı temizlemek için kullanıyordum. Öylesine denemiştim aslında ama 2-3 hafta sonra kirpiklerimin uzadığını farkettim. Eskiden kullanığım rimeli kullanıyorum. Kirpiklerim hiç bu kadar uzun görünmemişti valla. :KK52:

fenerle mi bakıyorsun ? :KK70: güldürdün beni Allah da seni güldürsün :)

evet cnm bı donem fenerle bakar olmustum herkesın kırpıklerıne dıkkat ederdım :KK52: sımdı hala suruyorum ama gurlesmesı ıcın o fenerle bakma halım yok neyse kı :KK52:
hınt yagını tavsıye ederım cnm ılk donemler sadece hınt yagı suruyordum daha sonra ben kakao yagı hınt yagı sarımsak tatlı badem yagı karısıtırıp surmeye basladım hala da devam edıyorum :KK52:

ben 2 bucuk yıldır kullanıyorum badem yagını günlük kullanmadım aklıma geldikce sürdüm ama baya etkisini gördüm..hint yagınıda 1 aydır badem yagıyla karıstırarak kullanıyorum baya gürleşti uzadı.Bide yatarken rimeli silmeye erinirdim :KK1::KK1: 3 4 gün o rimelle gezdiğimi bilirim ki doğal olarak kirpiklerim dökülüyordu yıkayınca sürerim biraz peceteyle silerim yoksa gözüme gidiyor..vazgeçmeyin 1 haftayla uzamaz devamlı kullanın nasıl krem kullanıyorsanız onun gibi..kırpıklerimiz mascarayla ve kirpik kıvırma aletleriyle yeteri kadar hasar görüyor bu yaglarda onu onarıyor :nazar::nazar:

ben 2 bucuk yıldır kullanıyorum badem yagını günlük kullanmadım aklıma geldikce sürdüm ama baya etkisini gördüm..hint yagınıda 1 aydır badem yagıyla karıstırarak kullanıyorum baya gürleşti uzadı.Bide yatarken rimeli silmeye erinirdim :KK1::KK1: 3 4 gün o rimelle gezdiğimi bilirim ki doğal olarak kirpiklerim dökülüyordu yıkayınca sürerim biraz peceteyle silerim yoksa gözüme gidiyor..vazgeçmeyin 1 haftayla uzamaz devamlı kullanın nasıl krem kullanıyorsanız onun gibi..kırpıklerimiz mascarayla ve kirpik kıvırma aletleriyle yeteri kadar hasar görüyor bu yaglarda onu onarıyor :nazar::nazar:

Ayy ne güzel anlatmışsın be canım, ben de rimel sürer sonra temizlemeye üşenirim sırf bu yüzden de sürmüyorum zaten ama benim kirpiklerim de kısa, evde badem yağı ve hint yağını (yarım gün temizlemeye uğraştığım :) rimel kutusunun içine başarıyla koydum ve 1 defa sürdüm, şimdi devam etmek için ilham gelmesini bekliyorum. Beyaz tenliyim, kaşlarım da ince, daha gür çıksın istiyorum, umarım ona da faydası olur.

X