Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de cumrtesi günü aldım kayısı çekirdeği kremini,cumartesi gününden beri günde 2-3 defa uyguluyorum azar azar,bakalım ne zaman sonuç alıcam :)

valla okuduklarım karsında şaşırıp kaldım ve çooook mutlu oldum yaaa ne kadar olumlu yorum vaaar ilk işim bu kremi almak olucak.... :))))

ben kullandım yaramadı kızlar benim kaşlarımı çıkarıcak bi ürün daha icat edilmedi sanırım

ben kullandım yaramadı kızlar benim kaşlarımı çıkarıcak bi ürün daha icat edilmedi sanırım
yani kipiklerinde bi gelişme olmadımı??? ne kadar bi süre içinde kullandın??sanısam senin sorunun sadece kaşla mı cnm benim??
cnm hınt yagı cok ıı bu konuda haberın olsun gulbenn ve ben ıı takıpcısıyız bu yagın su sıra :))

evet kullanıyoruz bakalım sonuç ne olacakk D bende çabucak etki etmesini istiyorum bekleyemiyorum ya DD

canım ewet ben ne yaptımsa kaşlarımı çıkaramadım..sarımsak bademyağı susam yağı neler neler cok sinir bi durum o kremdende kullandım ((

cnm benımm bole kaldı daha uzamadı kırpıkler bı uzadı durdu :) bakalım ıkı hafta daha kullanım gelısmelerı yazcam :) sen ne zamandır kullanıyosun cnm bu arada

alsammıki cnm napsam

cnm susam yagı badem yagı falan denedeım dıyosun ama ne zamnadır kullanıyosun bak mesela benım ıkı uc hafta sonra mı ne uzadı zamana bırakmanlazım bı de herseye ragmen uzamadıysa bı hınt yagı dene cnm ne olcakkı 4 tl mı ne zaten bunyen belkı hınt yagını ıstıyodur :)

hint yağınıda deniyim bakalım 2 ay kullanırım..siz düşünün sarımsağın kendisi bile bişi yapamadı

yarın hemen aktara koşup alıyorum, şimdiden çok heyecanlandım, umarım işe yarar... paylaşan arkadaşa teşekkürler.

hint yağınıda deniyim bakalım 2 ay kullanırım..siz düşünün sarımsağın kendisi bile bişi yapamadı

sarımsak ben hıc denemedım cnm ya kırpıklerımı yakar dıye bu arada hınt yagının sahtelerı oluyomus cnm almadan ac ıcıne bak yogun bı yag ole normal yaglar gıbı akıskan degıl agır bıraz

seninkinini markası ne canım karden falan diyorlar ama eczanedenmi aktardanmı alalım acaba

seninkinini markası ne canım karden falan diyorlar ama eczanedenmi aktardanmı alalım acaba

cnm bak benım aldıgım naturoil su : mecitefendininkini de iyi diyolar cnm ben normal aktarcıdan aldım ıcıne baktım yogun bı yag sen de marka ne olursa olsun yogun mu degıl mı ona bak hemen anlarsın zaten rengı de sefffaf cnm

tamam cnm saol bikaç güne gidip alıcam kaşım çıkarsa haber ederim :))))

tamam cnm saol bikaç güne gidip alıcam kaşım çıkarsa haber ederim :))))

beklıyoruz cnm merakla :) ben de kırpıklerıme uyguluyorum cnm bunu bı hafta kaslarıma da uygulamsıtım hemen cıkartmıstı bı haftada ama cıkarttı dedıgım var olanları uzattı belkı sole bı ay kullansaymısım aralarda da cıkarmıs :) bu arada benım de kaslarım da seyrek ve acık renklı aslında acık renklı olması hosuma gıdıyo ama ıcı bos gıbı

ya ben kayısı çekirdegi kremini bulamadım,( aktarda bana bunun yagını verdi göz çevrene sür dedi, susam ygıyla birlkte... bunu uygulucamm artık bakalımm..

15 gün sürekli kullandm 15 günden sonra sürekli kullanmadm ama çk büyük bir etkisini görmedm kullanmaya devm ediyorum bu kez sürekli :) milimetrik br fark var ama :) ve kokusu mükemmel <3 sürmekten çok kokluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…