Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Gözlerin çok güzelmiş hee maşş

teşekkür ederim güzel sözleriniz için arkadaşlar. parlayanyildizim, kullandığım krem de bu.

yalnız başka yerde de yazdım, en çok etkiyi ilk bir ayın sonuna doğru gösteriyor. size önerim yöntemleri sırayla kullanmak. bunu hergün yapınca bir süre sonra o kadar etki etmiyor.

Ben de kaşlarımı bu krem sayesinde şekle soktum, tavsiye eden arkadaşa teşekkürler. Kirpiklerimde de biraz uzama oldu ama çıkmayan yerde çıkma olmadı, olduysa da gözle görülür gibi değildi. Bu kadarı da süper yinede bence.

bu kremi bana aktar sivilce izlerini gidermek için önermişti. demek başka etkileri de varmış. hemen kullanıcam

bu kremi bana aktar sivilce izlerini gidermek için önermişti. demek başka etkileri de varmış. hemen kullanıcam

sivilce izlerini giderirken bir yandan da sivilce yapabilir yalnız, ben kaşıma sürüyorum sivilce yapıyorum kaşımda.

yha kıslarrrr
benm daha 2-3 hafta öncesine kadar oldum olasaı gür uzun kipriklerim vardı hep millet söylerdi ne kadar uzun güzel die nazar değdi
şimdi artık kulladığım rimelden mi yoksa sıkıntı stresten mi dökülüüp kısalmaya başladı...
bu kayısı çekirdeği kremini denycem bende bugüne kadar hiç kipriklerimle ilgili sorun yaşamadım ama insan kipriklerini kaybedince psikolojisi bile bozuluoo

çok şükrü düzenli kullanıp sonucu yazan biri çıkmış..çok sağol arkadaşım sende,tavsiye eden arkadaşte..bende alıp deneyceiğim inş..kaşlarım o kadar sayrek ve sarı renk..nerdeyse hiç yok igibi ve biri kısa diğerinden..inş.sonuç alrıım

slm gerçekten doğrumu bu lüfen bir cvp benim kirpiklerimin arası boş kirpik çıkmalarını istiyorum bu kremle mümkünmü???

slm arkadaşlar ya bendede aynı problem var hatta benimki sadece kaş değil kirpiklerim birara döküldü araları boş bazı yerleri peki bu krem gerçekten işe yarıyormu
illaki mecitefendinin kaysı çekirdeği kremi olmasımı lazım yani burda nurs lokman hekim ler var aktara bizim evden çok uzak yani demek istediğim mecit efendi yazmasa bile normal nurslokman hekimlerde sadece yazan kaysı çekirdeği kremi alsam bir sorun teşkil edermi.... arkadşlar . lütfen yardım edin pisikolojim çok kötü

veee sonucu yazıorummmm.....

işe yaradı gibi yeni kirpiklrim çıkmaya başaldı gibi...
ben doğacınınkini kullanıyorumm:92:

kayısı kremi besliyormuymus demek
bende de var bir deneyeyim insllh ters etki yapmaz :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…