Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ya ben kayısı çekirdegi kremini bulamadım,( aktarda bana bunun yagını verdi göz çevrene sür dedi, susam ygıyla birlkte... bunu uygulucamm artık bakalımm..

cnm kayısı cekırdıgı yagı goz cevresındekı kırısıklıklara ıyı gelıyomus ole duymusutm

cnm kayısı cekırdıgı yagı goz cevresındekı kırısıklıklara ıyı gelıyomus ole duymusutm

aktar kreminin kimyasal içine katkılı olabilecegini söyledi, sonuçta temel nokta kayısı çekirdegi yagının yaptıkları, bi farkı yokmuş öle dedi, bu yag aynı zamanda göz altında hafiften olan morluklarıda yok ediyomuş, ama aldım denemedim şu yagım bitsin, ondan sonra D

bence de krem sonucta kımyasal madde oluyo cnm buarada yuzune de uygula parlaklık da verıyomus bu kayısı cekırdegı yagı ben de kayısı yagı dıye almıstım bı ara o sadece esans ıcın kullanılıyomus bosa gıttı yanı :)

cnm benim, ben yüzüme yasemin yagı sürüyorum o kadar güzel oluyoki cildim sana anlatm, sabah kalkıyorum tertemiz pürüzsüz bi cilt, aynı zamanda canllılık veriyo parlıyoo aynı zamanda yaa kokusu beni bitiryoo.. cilt için çook tavsiye ederim hayatım... :))

cnm pekı benım cılt karma kuruturmu kı ya bak merak ettım sımdı :) yasemın yagının sahtesı falanda vardır sımdı nasıl ıcı yogun bı yag mmı marka olarak ne tavsıye edersın cnm bu arada gece mı suruyosun ve de etkısını hemen gosterıyomu ??

3 haftadır kullanıyorum ve kirpiklerim koyulaştı ve uzadı...gözlerim çok hassas olduğu için korkmuştum ilk başta sürmekten ama ne yanma ne de başka bi şey yaptı :) çok mutluyuuumm!!!

evet bu krem gerçekten kirpik çıkarıyor aynı zamandada kirpik döküyor sizinde döküyormu yoksa ben çokmu krem sürüyorum dökülüyor bide aynı hizada çıkmıyor biraz yukarısından çıkıyor kirpikler acayip bir görüntü olurmu bide uzatmıyor dolgunlaştırmıyor sadece kirpik çıkartıyor süper ama dolgunlaştırıp uzatsaydı birde dökmeseydi süper olurdu umarım kirpikler çıkmaya devam eder.

sonucta bı krem veıcnde kımyasal maddeler vardır muhakkak gıbıme gelıyo o yusden bence dokuyosa hemen bırak derım ben bugun ender sarac vardı tvde tevafuk ızledım ve adam tatlı badem yagını kırpıklerınız dıplerıne ve kaslarınıza uygulayabılırsınız uzatır dedı denemedım ama bılgınız olsun dıye soluyorum ben baska bı yag kullnıyorum henuz

Kızlar bende buradan yazılanlara bakarak kayısı çekirdeği kremi, hint yağı ve tatlı badem yağını bi karışım haline getirerek gece yatmadan önce kaşlarıma uygulamaya başladım ve kaşlarımın küsen yerleri çıkmaya başladı, daha önce hiç kaş çıkmayan yerlerde pek bi hareket yok gibi ama yıllardır var olup sonradan küsüp çıkmayan yerlere gerçekten etkilş olduğunu söyleyebilirim, devam ediyorum bakalım belki diğer yerlerdede çıkar belli mi olur

merhaba kızlar bende geçen hafta netten mecitefendi kayısı çekirdeği kremini sipariş ettim..3-4 gündür kaşlarıma kullanıyorum..çok azıcık süredir kullanmama rağmen hiç kaş olmayan yerlerde ufak ufak tüyler farkettim inşallah daha da çok çıkar..birde göğsümde bir kaç tüyde batık olmuştu gece yatmadan göğsüme sürdüm sabah kalktığımda batık geçmiş tüyler normal çıkmıştı..ellerime de kullanıyorum harika bi kokusu var ve yumuşacık yapıyor..

kızlar bu başlıkta moral buldum inanın.ergenlik dönemimde takmıştım kaşlarımın seyrek ve kısa olmasına.z.yağı badem yağı sarımsak ne var ne yok denedim,hiç biri bir işe yaramamıştı.hatta bir yaz okullar kapanır kapanmaz jilet vurdum kaşlarıma bir hafta boyunca.sonuç yine aynıydı(.sonra bırakmıştım kaşlarımla uğraşmayı kaderime razı olup kalemle vs uzatıp şekil veriyordum.kayısı çekirdeği kremini muhakkak deneyeceğim.olmazsa bu benim ilk hüsranım olmaz:))ama denemekte fayda var

o yağlar banada etki etmedi ama bu krem baya minik minik tüyler çıkarttı dolmaya başladı gibi boşluklar umarım böyle devam eder daha 15 gündür kullanıyorum 1 ay sonra tekrar yazıcam son durumu..

arkadaşlar bende artık kaşımı almayı bırakayım diyorum eski halini alırmı bılmıyorum ama alsa bıle cok uzun zaman surer ve bu zamanda görünüm pek hos olmuyor ..kremı kullanmakta tereddüt ettım acaba hıc kas olmayan yerde de kıl cıkarmı dıye cunku kaslarım kalın zaten bı de bu krem cıkarırısa yandık :) cvp beklıyorum tecrubelı arkadaşlarımdan

ben bı donem hınt yagı surmustum bvayagı guzel cıkartıyodsu ama hıc cıkmayan yerde kas cıkması bıraz sor belkı de ımkansız yanı bılemıyorum onu sıvılce yaptı bende o yuzden bırakmıstım kas lameıyle ya da farıyla da aradakı bozluku kapatabılırsınız aslında

eski bir rimelin fırçasını güzelce temizledim,onunla sürdüm kremi kirpiklere

ben de istiyorum bu kremden, internetten baktım 50ml olan var yeter mi acaba

Acaba kayısı yağının da kirpiklere bir etkisi olur mu ya ? Bu kremi bulamadım bende kayısı yağı aldım bir faydası olur mu ki ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…