Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Acaba kayısı yağının da kirpiklere bir etkisi olur mu ya ? Bu kremi bulamadım bende kayısı yağı aldım bir faydası olur mu ki ?

sorunun cevabını bilmiyorum canım,diğer sayfalarda soran olmuştur belki. ama zor bulunan bi krem değil,başka semtlere falan gittiğinde bakıver bence

Bende güvendiğim bir aktardan Mecitefendi markasını aldım.Bayağı büyük bir kutu 200 ml. 15tlye aldım.Kızımında kirpiklerine sürücem.Düzenli kullanmayı başarırsam sonucu buraya yazarım.

kızlar ben kullanmıştım..okadar büyük kutu ancak 2 tel kaş çıkardı bende..sizde farklı etki edebilir tabi bilemem..

Keşke kök oluşturan biseyler de olsaaaaaaa. Olmayan kokten kil cikmaz ki:S off kaslarim sık olsun iş ti yo ruuuuuuuuum

kızlar dah aonce yazdımmı bılmıyorum hınt yagı kulllnıyorumben bayagı gelısme var ama ıstedıgım gıbı degıl
kayısı yagı sormus bı arkadas bende de halıhazırda vardı evde kayısı yagım acaba kaayısı yagı kullnıp memnun kalan arklr varsa onu da denemek ısterım

Ben 14 gün kullandım.Bende değişiklik yapmadı.Aslıdna işe yaramadı.Ama benim zaten yeterince uzun kirpiklerim ,bayağı yoğun kaşlarım var.Ondan da etkilenmemiş olabilir.Yanlız göz altıma makyaj altı olarak kullandım.Gün içinde aşırı derecede gözlerim ağrıyordu.Bugün sürömedim gözağrımda geçti.Ara verip tekrar denediğimde yorumlarımı tekrar yazarım.

Bende alıcam bugün bakalım sonuç ne olacak. denemekten bişi olmaz. internette biraz araştırdım kırışıklıklar için cilt yenilenmesi için kullanılıyormuş. bi yerden görmesek başka yerden fayda görücez bence. sonucu yazarım birkaç haftaya.

evet kızlar ben dediğim gün aldırdım ve kullanmaya başladım
çöz çevreme güzelce sürdüm. kasnalarıma kremi buladım kirpiklerime de aynı şekilde öyle dolandım evin içinde eriyene kadar.. ki sanırım 2 hafta oldu kaşımın ortasındaki boşluk tam anlamıyla doldu. yanaklarıma sürmedim. tüyleri uzatır diye. kirpikte bir değişiklik oldumu bilmiyorum sarı zaten benimkiler rimellemeden orada olduklar belli bile olmuyor. ama ben açıkçası memnun kaldım. görüşürüzzz

kaısnızın oratasındakı bosluk nasıl doldu ne kullndınız da doldu acaba ??

Ben de kirpik ekimi yaptırcam.Hatta randevum bile vardı..Bu kremi okuyunca vazgecmeyi bile dusundum,ama son mesajlar pek icacici degil:/

Ben de kirpik ekimi yaptırcam.Hatta randevum bile vardı..Bu kremi okuyunca vazgecmeyi bile dusundum,ama son mesajlar pek icacici degil:/

bunu bı ara bende dusunmustum ama abdest gecöez belkı dıye korkumdan yaptırmadım zaten cok ılersı ıcın dusunuyodum bu konuda fıkrınız var mı acaba
ne zamandır bunu soıruyum dıyorum unutuyorum konunun denk gelmesı ıyı oldu :)

bunu bı ara bende dusunmustum ama abdest gecöez belkı dıye korkumdan yaptırmadım zaten cok ılersı ıcın dusunuyodum bu konuda fıkrınız var mı acaba
ne zamandır bunu soıruyum dıyorum unutuyorum konunun denk gelmesı ıyı oldu :)

Arkadaşlar merhaba üyeliğim eski ama bu zamana kadar yorum yazma fırsatım olmamıştı, ama konuları takip edip bazılarını uyguluyorum, yaklaşık 2 ay önce forumda bu konuyu okudum ve gittim özellikle macitefendinin kayısı çekirdeği kremini aldım ve kullandım. 2 ay düzenli kullanmama rağmen ne kaşlarımda nede kirpiklerimde ne bir uzama ne de olumlu yönde bir gelişme olmadı aksine ciddi anlamda dökülme başladı bende 2 ay sonrasında mecburen son verdim ve yeni yeni kendini toparlamaya başladı kaş ve kirpiklerim kendini kendimden de biliyorumki burada yazılan tariflerin işe yarayıp yaramadığı hepimizin en çok merak ettiği konu, o nedenle buda benden kullanıcı yorumu olsun.

Ama konuyu açıp tecrübesini paylaşan arkadaşa yinede teşekkür ederim tabiki, her formül herkeste aynı etkiyi göstermiyor malesef.

cnm nette falan zaten kayısı cekırdegı kremı kas kırpık uzatır yazmıyo yapıp memnun kalnlar varmıs ama ben denemdım cunku kesın bı bılgı alamadım ama ıstersen hınt yagı kulln derım gurlestırıyo ve uzatıyo

cnm nette falan zaten kayısı cekırdegı kremı kas kırpık uzatır yazmıyo yapıp memnun kalnlar varmıs ama ben denemdım cunku kesın bı bılgı alamadım ama ıstersen hınt yagı kulln derım gurlestırıyo ve uzatıyo.

Evet canım birde her ürün herkeste aynı etkiyi yapmıyor tabi,dediğin gibi nette bende rastlamadım bu bilgiye araştırdım kadarıyla. Forumda okuduğum kadarıyla kullanıp memnun kalanlarda var. Hint yağı aklımda ve en kısa zamanda başlayacağım tavsiyen için teşekkür ederim, sen kullandın mı hint yağı nasıl kullanacağımla ilgili bir tavsiyen var mı bana?

ah cnm ya sorma oyle uzun zamandır kullnıyorum kı kırpıklerım cok yavas uzuyo benım hala ıstedıgım kıvamda degıl bayagı oldu sole soılyım sıse ceyrek kaldı o derece kullndım
bı ayn kadar bıtmıs rımel kutumu yıkadım ıcıne doktum hınt yagının bırazını oyle kullnıdm
dahah sonra kulak copuyle surdum dıplerıne o sekılde kullnıdm ara ara oyle ara oyle boyle yanı
ve ıkı hafta kullnıyorum ya yagımı sonr aıkı haft aara verıyorum tekara baslıyorum cunku devamlı kullnınca bagısıklık kazanıp etkı etmıyomus burdakı arklardan oyle ogrendım yanı bende oyle yapıyorum vala rımelle falan ıyı yanı kırpıklerım normalden azcık cok cok az uzun ama rengı acık bı de benım kırpıklerım dıpten uca dogru gıttıkce acılıyo rengı ucları sarı gıbı resmen o yuzden rımelsız uzunlugu bellıolmuyo bı de seyrek ıste bu yagla cogaldı kırpıklerım Allah a sukur

arkadaşlar benim 1 ay önce başımdan bi olay geçti ve kaşlarımın hepsi döküldü. bende kaysı çekirdeği kremi aldım. onunla aynı gün hint yağı,tatlı badem yağı, sarımsak yağı,susam yağı veyılan yağı kullanmaya başladım. gündüzleri mecitefendi gece yatmadan öncede bu yağların karışımını sürdüm. sürdükten sonra kullanılmamış diş fırçasıyla fırçaladım. kaşlarım çıktı. sizede tavsiye ederim. bu arada bu yağlardan eşit miktarda bi şişeye koyarak kulak çöpüyle sürdüm bence deneyin mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…