Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaşlar gerçekten işe yarıyor mu?bende kirpiklerim için denemek istiorum,uzun olmasını çok istiorum.

Son düzenleme:
kızlar ben badem yagı kullanıyorum,çok memnunum bir çok kişiye önerdim onlarda memnun sadece parmanızın ucuyla kaşlara ve kirpik diplerine geceden sürüyorsuz. (aman gözlere dikkat)sabah yıkıyorsunuz.bunu 15 gün boyunca yapın sizde farkı göreceksiniz.

ben göz altlarımdaki ince çizgiler için kayısı çekirdeği yağı sürüyorum akşamları
acaba o da aynı etkiyi yaratır mı kirpiklerime sürsem?

hmm denemek lazım kirpiklerimin uzamasını istiyorum. ben badem yağı kullandım ama çok yaktığı için gözlerimi bıraktım buda öyle yapmaz umarım,teşekkürler :/

benim kirpiklerim uzun ama kumral olduğum için açık renk bende koyulaşsın die ucundan kestim bu kremden alıcam şimdi susam ve zeytinyağı sürüyorum pişman oldum ketime ama çok geç atık:KK43:

keşke yapmasaymışsın ama olmuş bir kere olan. az önce öteki forumlardan birinde de yazdım başka başlık altına ama seni görünce san ada yazmak sitedim. kirpik uzatma serumu var eczanede biliyor musun? onları denesene ben m2beaute kirpik uzatma serumu kullanıyorum bakarsın pahallı gelirse başka bir markanın kirpik uzatma serumunu alırsın? üzülme hemen çıkar gene kirpik uzatma serumu doğalmış ben baya okudum araştırdım öyle aldım bir bakarsın sen de.

benimde kaşlarım seyrek ve kirpiklerim zayıf açık renk :KK43: bu kremi deneyeceğim... Bazı arkadaşlar işe yarıyormu diye sormuş, burdaki çoğu yorum olumlu yönde... Hem öyle pahalı bişey değilmiş okuduğum kadarıyla 10-15 lira... Denemekten zarar çıkmaz diyorum.

kayısı çekirdeğinin göz altı için çok besleyici ve mimik kırışıklıklarına iyi geldiğini duymuştum ama kirpikleri uzattığını duymamıştım paylaşım için teşekkürler
<a href="http://"makyajaynam-verda.blogspot.com//>bloğuma beklerim
</a>

bnmde kipriklerm çok seyrek ve ince belli bile olmuyor ama çok kısa degil neyse ki yinede daha uzun ve dolgun olmasını istiyordum hep. konuyu okudum ve hemen gidip mecitefendi kayısı çekirdegi kremi aldım kullanmaya bugn başlcm bakalım etkisi olacak mı :)

X