Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
içeriğinde doğal kayısı çekirdeği, E vitamini ve balmumu yazıyor.

kayısı çekirdeği yağıyse dene canım faydası olabilir. benimkinin de markası mecitefendi değil doğacı ama faydası oluyordu

cok tesekkür ederim canim, e vitamini var bende akiskan ve kayisi cekirdek yagiyla karistirip süreyim bakalim.

merhaba ben bir ayımı doldurdum ve incelttiğim seyrek uzamayan kaşlarımı bu kremle bir ayda istediğim şekle gelip dolgunlaştırdım çok güzel ya nasıl uğraşıyodum olmuyodu bu krem sorunu çozdü hızlı uzatıyor ben kirpiklerime pek sürmüyodum ama kaşlarımdan değme oluyodu uçlarına onlar bile upuzum oldu zaten uzundu neredeyse kaşıma yaklaşıcak kirpiklerim o kremi bulan arkadaş sağol ya sayende sorunumu hallettim yıllardır küsen çıkmayan kaşlarım çıktı :lepi:

şu kremin bi resmini koyun kızlar yaa..yüzee nasıl gelio bu krem..yağlı ciltliler kullanabilirmi?

bende kremi almayı düşünüyorum. kaş ve kirrpiklerim için
ama anladığım kadarıyla krem fazla geliyo. Acaba kalan kremi saçlarımıza uygulasak olu mu ki??
hani onları da uzatsakk:)

ya ben macit efendiden kayısı kremi değilde kayısı çekirdeği aldım cildimi nemlendirmek için acaba oda aynı şekilde kirpik uzatırmiki???:Saruboceq:

bende aldım mecitefendi nin kayısı çekirdeği kremini.. portakal renginde yuvarlak büyük bi kutu ve cidden kokusu misss bayanssulusmile iki hafta bırakıyorum kaşlarımı zaten sürmeye başlayım bakalım nasıl osnuçlar alıcam hem kirpklerime hem kaşlarıma :))

valla benim gibi herkese yaran şeyleri deneyip bi tane bile faydasını görememiş birinde bile bu işe yaradıysa yaramayacak yok galiba. anam nası bi cümle kurdum öyle kaydirigubbakcemile3

kirpiklerimden çok kaşıma etki yaptı hem de kaşıma sürmediğim halde . kirpikciklerimin ucundan değenlerle tam 7 kıl çıktı. istemediğim halde. alt kirpikçiklerim uzadııı.. üst taraf pek uzayamadan bırakmak zorunda kaldım kaş şeklim değişecek diye :çok üzgünüm:

cok ilginc yaa banane bende istiyorum bu kremdennnn :ecrin_bebek:

saf E vitamini sürdüm birkackez ama oda cok yagli yapis yapis birde ise yarayacagini bilsem aksatmadan sürücem ama bilmiyorumkismile

keşan dayım ben..yani eşimin işi için gelmiştik geçen sene yoksa akdenizliyim ben niyekine :hulya:

edirneyi çok özledim belkim toprağımı bulmuşumdur 2 muhabbet ederiz havasından suyundan diye canım önemli bişey değil edirne insanı çok sıcaktır 40 yıldır tanıyormuşsun gibi gelir insana yabancılık çekmezsin o yüzden sordum edirnelimisin diyekaydirigubbakcemile3bilmiyorumkismile

canım ne kadar bir zaman zarfında bu sonuçları aldın acaba ?? :ecrin_bebek:

ayyyy ben bunu kaç gündür yüzüme sürüorummm tüylerim uzuycakkk o zmn :Skaydirigubbakcemile3 amaa yüzümede canlılık veriodu yaa bırakmakta istemiorum :/ neyse ben kirpiklerime sürüyüm artık bakalım nasıl etki edicek inş işe yararrrr :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…