Göz Makyajı kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de internetten alıcam heralde mecbur..bi de kargo parası ödiycemm :sinifsinif:
bulamıyorum bu keşan denen yerde 1 aydır bu kremi yaa off :sinifsinif:

vallahi arkadaşım ben 25 gün oldu kullanalı hemde mecitefendininkini kullandım buldum kremi ama hiç faydasını görmedim.sizde nasıl etki etti ben anlamadım
:çok üzgünüm:

bende internetten mecitefendi sitesinden girip telefonla getirttirdim. telefonda hesap numarası verdiler.önce parayı hesaba yatırıp daha sonra onlar gönderdi.ama kargo ücretinide kapıda bana ödettirdiler.haberiniz olsun.ben nerdeyse 25 gün oldu ama hiç bir gelişme yok.

arkadaşlar bende bu siteyi bayadır takip ediyodum yeni üye oldum. bu kremi bende ilk burda duydum ve hemen aldım. mart 21 de kullanmaya başladım hiç aksatmadan hergece yatarken kaş ve kirpiklerime sürüyorum henüz bir ay bile olmadı ama çok gözle görülürde bi etkisi olmadı. inşallah bi faydasını görürüz. eğer 1 ayın sonunda bi etkisi olduğunu farkedersem tekrar paylaşırım sizinle.zemuszemus

Arkadaşım herşey reklam amaçlı bence.Biz kadınlarda hemen inanıp alıyoruz.Şimdi de yumurta sarısı yağını pazarlıyorlar.Hadi bunu da deneyim dedim.Burda aktarlarda bulamadım.Eşimin tanıdığı biri ırana gidiş-geliş yapıyormuş.O kişiye söyledik bulursa getirecek.Artık internetten almam bana büyük ders oldu.Bakalım sonuçlar ne olacak.Sizlere burdan işe yarayıp yaramadığını ve fiyatını söylerim arkadaşlar.

kızlar burda bi arkadaşın dediği gibi yapıp 3 hafta önce falan kirpiklerimi kısalttım :)
eski haline geldiler ve uçları ince değil şuan tabi hemen hemen hergün birşey sürmeye çalıştım bu arada
keserken 1 kirpiğimin kılını kesmemiş olmalıyımki şuan çok uzun diğerlerine göre kesmedende uzayabilir ama keserek daha sağlıklı olsun diye düşündüm hala uzama aşamasındalar
dünde bi karışım yaptım kendimce
bal
zeytinyağı
badem yağı
hint yağı
bemik ampul
bunları karıştırdım akşamları sürüyorum bu akşamda yumurta sarısı yağı çıkartım içine karıştıracağım
etkileri hakkında size düzenli bilgi veririm

eğer bütün bunlar reklam amaçlı ise ne kadar ayıp ya, çok kızdım..
en iyisi tanıdık güvenilir bir eczaneye sormak. ya da güvenilir bir aktara.

kızlar benim kirpiklerimde çok az farkedilir bi uzama var ama daha önemlisi kirpiklerimin üst tarafında 2 tel falan yeni çıkmış kirpik var kısa ve asiler :)
daha önce farketmemiştim sanırım yağlardandır yani dökülenin yerine falan olabilir ama şuan cılızlar bakalım yine yazarım size

arkadaşlar reklam amaçlı dmişsiniz bende burada görüp alıp kullananlardanım kaşlarımıda kirpiklerimide çok uzatıyor mesela kaşımın çıkmayan yerleri onun sayesinde 2 haftada çıkmıştı sık sık kullanıyorum her incelttiğimde hergece sürüyorum 2 haftada uzuyor kalınlaşıyor kirpiklerim dökülüp kopmuştu çok rimel kullanmaktan 2 haftada eski haline döndü ama şöyla söylayayim kişiye göre farkeiyor bence herkazde aynı etki olmuyor bunu anladım reklam yapmaya gelince kim niye yapsın bu reklamı paramı alıyoruz üretici firmayımı biliyoruz aktar adımı veriyoruz biraz mantıklı olun aekadaşlar işe yarayan güzl yaramayan hemen kötü deneyin olmazsa olmaz çok pahalı bişey değilki bukadar kızacak nevar

Ben de alıcam bakalım, sonuçları yazarım. bayanssulusmile

Merhaba,

Ben bu başlıktan ürünü bir ay kadar önce öğrenip kullandım, memnun kaldım ve paylaşan arkadaşıma teşekkür etmek için de üye oldum.

Sarışın bir insanım, zaten kaşım kirpiğim sarı olduğu için pek görünmüyordu, seyrektiler de. Kaşlarımın birinin üstünde ise boş bir bölüm vardı. Namaz kıldığım dolayısıyla da abdest aldığım için makyaj da yapmıyorum.

Kısacası bu ürün tam ihtiyacımı vadediyordu. 28 Martta kullanmaya başladım. İlk günlerde sarımsak da sürdüm kaşlarıma, ama cildimi yaktı ve soydu nedense. Zaten acıtana kadar sürmeye uğraşırken çıkan tüyleri de söküyordu. Onu bıraktım iki haftanın sonunda.

1 aylık kullanım sonunda kirpiklerime perma yaptırdım ve kök boyasıyla boyattım, kaşlarımı da kahverengi kınayla boyadım. Sonuçları paylaşıyorum, ben çok memnunum. Herhangi bir makyaf veya işlem yok bunlar haricinde.

Kararı sizlere bırakıyorum.

Son düzenleme:
evet kendim boyadım. aktarlarda satılan hint kınaları oluyor, paketi 1-1,5 lira mı öyle bir şey. Kahverengi olanıyla boyuyorum, ilk bir gün filan deriyi tuttuğu için fazla koyu görünüyor, ama sonraki günlerde 1-1,5 ay kadar güzel bir renk alıyor. Sürmek için de bildiğin saç boyası fırçası kullanıyorum. Macun kıvamında değil de birazcık daha sıvı yapınca daha kolay sürülüyor. Yarım-bir saat tutup durulamak yeterli.

başka güzel etkileri de oldu onu yazmayı unutmuşum. birincisi, kesinlikle göz altı morluklarına iyi geliyor bu krem. kullandığım ilk günlerden itibaren sabahları zinde bir görüntüm oldu, nerden olduğunu anlayamamıştım sonra tesadüfen kayısı çekirdeğinin göz altı morluklarına iyi geldiğini okudum, o zaman jeton düştü. yüzüm aydınlandı resmen.

ikincisi ise, normalde kaşlarım aşağı düşerdi hep, tüyleri bir türlü düzgün tutamazdım, şeffaf rimel sürüp onu fönle kurutup tarayınca anca oluyordu. krem de aynı işlevi görüyor, kuruduktan sonra tarayınca o şekilde duruyor.

ben hala kullanmaya devam ediyorum. kirpiklerimde yeni bir sıra çıktı resmen.

herkese öneririm. ama sabır ve her gece yatarken uygulamayla.

o kdr çok olumlu yorum var ki. bende bgn alıcam bayanssulusmile .. kullanmya başladktan snra haberlerini vercm. inşallah çıkar yaaa :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…