Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Ayni yerde bende yaptirdim.
Kirpik boyasi yapmadilar ama bende faydasi olmaz, kirpiklerim zaten cok koyu diye dediler.
Sonuc guzel ama oturttular beni koltuga oyle yaptilar.
Oturdugumuz yerin arkasindada yatmak icin yerler vardi.
Kizin sanki acelesi vardi elide agirdi.
Bundan sonra o ilaclari kendim alir beni sevdiginden emin olan birine yaptiririm..

Arkadaşlar Ankarada yaptırıp memnun kalanlar varsa bana yer tavsiye ederseniz çok sevinirim.. Bende çok istiyorum yaptırmayı...

Abimin eşi yaptırmış tek bildiğim ilk 1 hafta koyun gibi kıvır kıvır
oluyor kirpikler :))) yada yengemın kirpikleri çok uzun oldugu için öyle olmuş olabilir
daha sonra harıka görünüyordu ama :)

arkadaşlar..kuaförde kirpik perması diye bişeyin yapıldığını duydum
aranızda yaptıran var mı ? bi faydasını veya zararını gören var mı ?

kartaneler;ben yaklaşık bir hafta önce yaptırdım yaptırmaz olaydım kirpiklerim koptu ne yapacağımı bilmiyorum

kirpiklerim maffoldu şimdide çıkartmaya çabalıyorum çoğu koptu bir hafta sonra tatile gideceğim bana yardım edinnn

konu için geç kaldım ama faydası olursa ne mutlu bana ben uzun süredir kirpiklerim çok aşağı doğru gözümde hep yorgun ağlamaklı bir ifade var arkadaş zorla götürmüştü beni gerçekten ifadeyi çok değiştiriyor kırpik kıvırma aparatını kullanan olmuştur mutlaka onun uzun süre kalanı ve ilk yaptırdığınızda 1,5 ay kalıyor ikincide 2-2,5 ay sebebi ise uzmana sordum kirpikler o kıvrıma alışmaya başlıyor o yüzden hemen eski formuna dönmüyor ve bununda çok çeşidi var ilk bakırköyde biryerde yaptırmıştım mahvoldu kirpiklerim tiftik tiftik oldu sonra bunu düzelttirmek için yer aramaya başladım biryer buldum sağolsun o kirpiği önce açtılar sonra tekrar sardılar ben tekrar zarar görücek diye istemedim ama olan olmuştu artık sonra perma yapan bayan anlatmaya başladı bununda birçok çeşiti varmış yani kaliteli ve kalitesiz olanları uygulamadan sonra kirpiklerimde deforme olmayacağını korkmamam gerektiğini söyledi gerçektende öyle oldu çünkü organıkmiş kullandıkları ürünler kirpiklere zararı yok üzerine doğal kirpik boyasıda yaptırıyorum muhteşem oluyor kesinlikle tavsiye ederim

arkadaşlar..kuaförde kirpik perması diye bişeyin yapıldığını duydum
aranızda yaptıran var mı ? bi faydasını veya zararını gören var mı ?

10 Soruda Kirpik Perması
1. Kirpik perması nedir?
Kirpik perması, kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan kozmetik işlemdir.
2. Kirpik perması ne kadar süreyle kalıcıdır?
İlk defa yapıldığında ortalama 1 – 1,5 ay; ikinci veya üçüncü defa yapıldıktan sonra ortalama 2 – 3 ay süreyle kirpikleriniz kıvrık kalır. Belirtilen sürenin sonuna geldiğinizde, kirpikleriniz eski halini alarak, kıvrıklığın açıldığını görürsünüz.
3. Kirpik perması nasıl yapılır?
Yaklaşık 1 saat süren kirpik perması işleminde, kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik bigudisine sarılarak uygun solüsyon uygulanır. İki ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur.
4. Kirpik perması işleminde kirpiklerimin zarar görme ihtimali var mıdır?
Kirpik perması işlemi mutlaka bir uzman tarafından uygulanmalıdır. Kirpik bigudisi, kirpik boyuna uygun seçilmez ise kirpikler gereğinden çok fazla kıvrık ya da çok az kıvrık olabilir. Kirpiklerin bigudiye tutturulması işlemi tek tek ve özenle yapılmaz ise kirpiklerin uçlarının kırılması ihtimali yüksektir. Ayrıca uygulanan solüsyonların taze olması çok önemlidir. Son kullanma tarihi geçmiş ya da ağzı açık kalmış; dolayısıyla bozulmuş solüsyonla yapılan işlemlerde gözler mikrop kapabilir, kirpikler yanarak okside olabilir. Böyle bir durumda kirpikleriniz normal sürecinden daha hızlı dökülecektir.
5. Kirpik perması işlemi yapıldıktan kaç gün sonra duş alabilir, havuza, denize girebilirim?
Kirpik perması işlemiyle aynı gün dahi bu faaliyetlerde bulunabilirsiniz; saç permasında olduğu gibi suyun bir zararı yoktur.
6. Kirpik perması işlemi ile aynı gün kirpik boyama işlemi de yaptırabilir miyim?
Şayet kirpikleriniz açık renk ise kirpik perması işlemi esnasında kipik boyama işleminin de yapılmasını özellikle tavsiye ederiz. Aksi halde göz kapağınıza paralel olmasına rağmen, açık renkli oldukları için kirpikleriniz yine fark edilmez kalabilir. Ayrıca kirpik boyama işlemi kalın ve esnek olmayan kirpik yapısı için kirpik permasından önce yapıldığı zaman yumuşatıcı bir rol oynar.
7. Kirpik perması işleminden sonra yapılmasını tavsiye ettiğiniz uygulamalar nelerdir?
Kirpik perması işleminden sonra düzenli olarak kirpik besleyici kullanmanızı tavsiye ederiz. Kirpik köklerini güçlendirerek kirpiklerin dökülmesini doğal sürecine göre yavaşlatacak olan besleyici kullanımı, kirpiklerinizin uzun süre kıvrık kalmasını da sağlayacağı için kirpiklerinize yeniden aşık olmanızı sağlayacaktır.
8. Kirpik perması için kullanılan malzemelerin sağlığa zararları var mıdır?
Kirpik permasında kullanılan tüm malzemeler medikal ve hipo-alerjiktir, dolayısıyla sağlığı tehdit edecek bir yönü yoktur. Fakat bizler yine de merkezimize ilk defa gelen misafirimize herhangi bir maddeye alerjisi olup olmadığını sorarız. Bu konuda pozitif bilgi alıyorsak, permada kullanacağımız tüm malzemeyi 2-3 dakikalık sürelerle cildine uygular, malzeme cillten arındıktan sonra 24 saat bekletiriz. Şayet kişide bir alerjik reaksiyon gözlemiyor isek, işlemi ertesi gün tam anlamıyla uygularız.
9. Kirpik permasını işlemini bir defa yaptırdıktan sonra hem yaptırmam gerekir mi?
Bize en çok gelen sorulardan biridir. Genellikle kişiler bu işlemi yaptırdıktan sonra zaman ilerledikçe ne olacağına dair endişe duyarlar. Halbuki uygulamanın üzerinen zaman geçtikçe, kirpiklerinizin yavaş yavaş açılması dışında herhangi bir radikal değişiklik farketmezsiniz. Dolayısıyla memnuniyet duyuyorsanız 2 ayda bir yenileyerek kullanabilir; o kadar da memnun kalmadıysanız işlemi bir daha hiç tekrarlamayabilirsiniz. Bu karar, tamamen zevkinize ve bakımınıza kalmış.

NOT: Ayrıntılar için: Myshery Studios / facebook / Apollon Tattoo / facebook adreslerini ziyaret etmenizi ve uygulamaların resmini incelemenizi rica ediyorum.

Arkadaşlar Ankarada yaptırıp memnun kalanlar varsa bana yer tavsiye ederseniz çok sevinirim.. Bende çok istiyorum yaptırmayı...

Eki Görüntüle 779870

10 Soruda Kirpik Perması
1. Kirpik perması nedir?
Kirpik perması, kirpiklerin belirli bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık kalmasını sağlayan kozmetik işlemdir.
İlk defa yapıldığında ortalama 1 – 1,5 ay; ikinci veya üçüncü defa yapıldıktan sonra ortalama 2 – 3 ay süreyle kirpikleriniz kıvrık kalır. Belirtilen sürenin sonuna geldiğinizde, kirpikleriniz eski halini alarak, kıvrıklığın açıldığını görürsünüz.
Yaklaşık 1 saat süren kirpik perması işleminde, kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik bigudisine sarılarak uygun solüsyon uygulanır. İki ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur.
Kirpik perması işlemi mutlaka bir uzman tarafından uygulanmalıdır. Kirpik bigudisi, kirpik boyuna uygun seçilmez ise kirpikler gereğinden çok fazla kıvrık ya da çok az kıvrık olabilir. Kirpiklerin bigudiye tutturulması işlemi tek tek ve özenle yapılmaz ise kirpiklerin uçlarının kırılması ihtimali yüksektir. Ayrıca uygulanan solüsyonların taze olması çok önemlidir. Son kullanma tarihi geçmiş ya da ağzı açık kalmış; dolayısıyla bozulmuş solüsyonla yapılan işlemlerde gözler mikrop kapabilir, kirpikler yanarak okside olabilir. Böyle bir durumda kirpikleriniz normal sürecinden daha hızlı dökülecektir.
5. Kirpik perması işlemi yapıldıktan kaç gün sonra duş alabilir, havuza, denize girebilirim?
Kirpik perması işlemiyle aynı gün dahi bu faaliyetlerde bulunabilirsiniz; saç permasında olduğu gibi suyun bir zararı yoktur.
6. Kirpik perması işlemi ile aynı gün kirpik boyama işlemi de yaptırabilir miyim?
Şayet kirpikleriniz açık renk ise kirpik perması işlemi esnasında kipik boyama işleminin de yapılmasını özellikle tavsiye ederiz. Aksi halde göz kapağınıza paralel olmasına rağmen, açık renkli oldukları için kirpikleriniz yine fark edilmez kalabilir. Ayrıca kirpik boyama işlemi kalın ve esnek olmayan kirpik yapısı için kirpik permasından önce yapıldığı zaman yumuşatıcı bir rol oynar.
7. Kirpik perması işleminden sonra yapılmasını tavsiye ettiğiniz uygulamalar nelerdir?
Kirpik perması işleminden sonra düzenli olarak kirpik besleyici kullanmanızı tavsiye ederiz. Kirpik köklerini güçlendirerek kirpiklerin dökülmesini doğal sürecine göre yavaşlatacak olan besleyici kullanımı, kirpiklerinizin uzun süre kıvrık kalmasını da sağlayacağı için kirpiklerinize yeniden aşık olmanızı sağlayacaktır.
Kirpik permasında kullanılan tüm malzemeler medikal ve hipo-alerjiktir, dolayısıyla sağlığı tehdit edecek bir yönü yoktur. Fakat bizler yine de merkezimize ilk defa gelen misafirimize herhangi bir maddeye alerjisi olup olmadığını sorarız. Bu konuda pozitif bilgi alıyorsak, permada kullanacağımız tüm malzemeyi 2-3 dakikalık sürelerle cildine uygular, malzeme cillten arındıktan sonra 24 saat bekletiriz. Şayet kişide bir alerjik reaksiyon gözlemiyor isek, işlemi ertesi gün tam anlamıyla uygularız.
9. Kirpik permasını işlemini bir defa yaptırdıktan sonra hem yaptırmam gerekir mi?
Bize en çok gelen sorulardan biridir. Genellikle kişiler bu işlemi yaptırdıktan sonra zaman ilerledikçe ne olacağına dair endişe duyarlar. Halbuki uygulamanın üzerinen zaman geçtikçe, kirpiklerinizin yavaş yavaş açılması dışında herhangi bir radikal değişiklik farketmezsiniz. Dolayısıyla memnuniyet duyuyorsanız 2 ayda bir yenileyerek kullanabilir; o kadar da memnun kalmadıysanız işlemi bir daha hiç tekrarlamayabilirsiniz. Bu karar, tamamen zevkinize ve bakımınıza kalmış.
AYRINTILAR: MYSHERY
FACEBOOK: MYSHERY STUDİOS

Eki Görüntüle 779885

10 Soruda Kirpik Perması
1. Kirpik perması nedir?

NOT: Ayrıntılar için: Myshery Studios / facebook / Apollon Tattoo / facebook adreslerini ziyaret etmenizi ve uygulamaların resmini incelemenizi rica ediyorum.

Ben ggden aldım ve kendim yaptım ,memunum .

96 mıydı neydi fiyatı.Senelerce gider o bana .

Son düzenleme:
güzellik fuarı vardı lütfi kırdarda orda 25 ytl e yptırmıştm kıvrık kıvrık olmuştu :)) ama iki ay kadar dayanıyor..

arkadasim yaptiruyor her 2aya bir. cok menmun kendisi cok guzel duruyor. ben de 10. ayda yaptirmayi dusunuyorum

bundan yaklaşık 5 sene önce bende yaptırdım fakat çok memnun kalmadım. ilk etapta çok güzeldi.yüzümü yıkadıkça tek tek ayrılmış kıvrık, ıslak kirpikler iyiydi doğaldı ancak sonrasında çok fazla dükülme yaptı.o sebeple ben hiç memnun kalmadım. kirpik kıvırma makasları da kirpiklerimi inceltti ve döktü. bende şimdi rimel sürdükten bir 30 sn kadar sonra hafif kirpiklerim ıslakken elimle sekil veriyorum. hem çok doğal duruyor hem zarar vermiyor.tavsiye ederim bu tarz işlemlerle güzelim kirpiklerinize zarar vermeyin.

Yaptırma sakın onun yerine kirpik kıvırma aleti daha mantıklı.Kirpiklerin uçları yanıyor.

acaba kirpik permanızı ne kadara ve nerede yaptırmıştınız?

arkadaşlar ben dün kirpik perması yaptırdım ve hiç memnun kalmadım öncelikle kirpikleriniz kısaysa bu uygulama çok güzel olabilir ama benim kirpiklerim normalden biraz daha uzun ama çok kalkık değildi ve perma işleminden sonra uçları o kadar kıvrıldı ki yukarıya değil geriye döndü şuan kirpiklerim çok kıvrık ama kısacık gözüküyorlar bu işlemde bigudi boyları oluyormuş bana kısa boylu bigudiyle yapmışlar o yüzden böyle olmuş ve gözümün dış kısmında yani şakaklarıma yakın olan kirpiklerim çok garip oldu çünkü bigudiye tel tel değil hepsini bütün olarak yapıştırdılar eğer kirpik perması yaptırmayı düşünüyorsanız bu gibi detayara dikkat edin şuan rimel sürdüğümde kirpiklerimin uçları dolaşık gözüküyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…