Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ay canım gerçekten mi bana burda sorduğum bi yer 1 hafta sonra bi daha yapıyoruz daha iyi tutması için demişti fiyatı da 35 ti sanırım yani 2 kez yapıyo ama daha önce hiç yaptırmadım kimse de yok ki burda eskişehirde tecübesi olan:KK43:

Canım naptın Eskişehirde yaptırabileceğin birini buldun mu ? Bende yaptırmak istiyorum ama nereye kime güvenebilirim onu bilmiyorum .

İstanbul'da ayna güzellik merkezi 45 tl fiyat verdi. Sizce nasıl?
Gül Abbasoğlu ne kadara yapıyor bilen ve ona yaptıran var mı?

Son düzenleme:
Canım naptın Eskişehirde yaptırabileceğin birini buldun mu ? Bende yaptırmak istiyorum ama nereye kime güvenebilirim onu bilmiyorum .
canım ben uzun zamandır girmiyordum kusura bakma yeni gördüm:KK25: çok düşündüm ama bu dökülme yanma olayına takıldığım için vazgeçtim tatlım sen naptın

bende kocaelide yaptırmak istiyorumda yer araştırıyorumm.. varmı acaba ? araştırdım da uzman tv den sizlede paylaşmak isterim yaptırmayı düşündüğünüz yere nasıl yapyorsunuz diye sorup iyi bi yer mi kötü bi yermi diye değerlendirirsiniz

Kirpik perması nasıl yapılır? - UZMANTV

Son düzenleme:
Ewet ben yaptırmıştım daha önce 2 kez,2 ay kadar kullandım her birini,kirpiklerim uzun ama düz,permadan sora takma kirpik gibi oldular maşallah,çok memnun kalmıştım yapan kişi işinin ehliydi,fiatı geçen sene 40 ytl idi,çok memnun kalmıştım,çalışmaya başlarsam tekrar yaptırıcam mutlaka

nerden yaptırdıgını ogrenebilirmiyim..?:KK3::KK3:

yaptıran çok arkadasım oldu bende gecen sene tatile gitmeden önce yaptrdım ve havuz deniz bile etkilemedi 3 ay kullandım ama bagımlılık yapıo kızlar :)))

kızlar bence tehlikeli yani saçtaki perma neyse uzar kestirirsin en kötü ihtimalle ama kaş kirpik gibi durumda bi nevi küsüyor eskisi olmuyor.
kaşı alırken bile çok dikkat etmek gerek aslında ama kimse o kadar umursamıyor.

Bende 3 kez yaptirdim kizlar ve devam etmeyi düşunuyorum. Bana yapan kuafor kendinede yillarca yapmis ama artik yapmiyor cunku yapa yapa kivriklasiyormus. Elbette zarari vardir ama bariz bir sekilde hissetmedim ben cok memnunum acikcasi. Ben izmirde yaptirdim.

Bende 3 kez yaptirdim kizlar ve devam etmeyi düşunuyorum. Bana yapan kuafor kendinede yillarca yapmis ama artik yapmiyor cunku yapa yapa kivriklasiyormus. Elbette zarari vardir ama bariz bir sekilde hissetmedim ben cok memnunum acikcasi. Ben izmirde yaptirdim.

Aaaaaaaaa ben de İzmirde yaptırdım :KK55: sakıncası yoksa nereye yaptırdıgını soyler misin ?
Benim eski haline döndü :KK43: tekrardan yaptormayı dusunuyorum .

Ben şirinevlerde yaptırıcam Gülendam Güzellik Salonu var.Denemiş olurum sonuçları yazarım ama şöyle bir şey var ben her gece kirpik bakım yağı sürüyorum olumsuz etkiler mi acaba 2 günde inmesin ? :/ Arkadaşlar tamam yaptırdınız ama kime nerede yaptırdınız ayrıntılı yazın allasen :KK43:

valla 40 tl ye yaptırdım ben,ayrıca yüzümü de hemen yıkattılar :9 çok da kötü değil ehh işte ama bir daha yaptırmam şahsen:KK34:

Benim kirpiklerim de çok uzun fakat dümdüz o yüzden uzunluğu belli olmuyor kirpik kıvırma aletiyle yapıyorum ama kıvırıp bir de maskara sürünce dökülüyorlar... acaba kirpik perması da zarar veriyor mu?

Benim kirpiklerim de çok uzun fakat dümdüz o yüzden uzunluğu belli olmuyor kirpik kıvırma aletiyle yapıyorum ama kıvırıp bir de maskara sürünce dökülüyorlar... acaba kirpik perması da zarar veriyor mu?

yok canım ben yaptırdım ama dökülme tarzı şeyler olmadı

Ben Gül ABBASOĞLU'na yaptırmıştım. 80 TL fiyatı benim kirpiklerimde uzun ve düz. Ben beğendim ilk zamanlar çok tatlı duruyordu ama 2 ay süresi var tabi birdaha yaptırmak istiyorum hatta

ben yaptırdım. Bağdat caddesi Mellisima'da 70 TL ye yapıyoırlar. Kirpik boyaması da ücretsiz. Benimki 1.5 ay kaldı. son güne kadar gayet güzeldi. Kıvrık kıvrık siyah rimelli gibi kirpikleriniz oluyor.
Yaptırdığım yer de çok güzeldi. Çok ilgililer. Tavsiye ederim.

X