Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
birde eğer kirpiklerinizi gergin bir şekilde bigudiye yapıştırmazlarsa kirpikler dipten değil ortadan kivriliyor ve yine kısa gözüküyor

arkadaşlar ben dün kirpik perması yaptırdım ve hiç memnun kalmadım öncelikle kirpikleriniz kısaysa bu uygulama çok güzel olabilir ama benim kirpiklerim normalden biraz daha uzun ama çok kalkık değildi ve perma işleminden sonra uçları o kadar kıvrıldı ki yukarıya değil geriye döndü şuan kirpiklerim çok kıvrık ama kısacık gözüküyorlar bu işlemde bigudi boyları oluyormuş bana kısa boylu bigudiyle yapmışlar o yüzden böyle olmuş ve gözümün dış kısmında yani şakaklarıma yakın olan kirpiklerim çok garip oldu çünkü bigudiye tel tel değil hepsini bütün olarak yapıştırdılar eğer kirpik perması yaptırmayı düşünüyorsanız bu gibi detayara dikkat edin şuan rimel sürdüğümde kirpiklerimin uçları dolaşık gözüküyor

Merhaba. nerede yaptırdınız . Istanbul'da mı. nasıl bilicez permanın bigudisinin doğru oldugunu?

bende yaptırdım ve çok memnun kalmıştım hem benım kirpiklerım uzun ama düzdü perma yaptırdım sonra bır güzel kirpiklerımı boyadılar ve sonuç okadar güzeldi ki ve rimele hiç gerek kalmadı ama bunun süresi 2 ay bence siz kirpik maşası alın ve uygulayın.şimdi permanın fiyatı 90 ytl.ne gerek var:)

Merhaba,

Nerden yaptırdın acaba çünkü sanırım bu işi iyi bilen bir yer olması gerekiyor.

Arkadaşlar, kirpikler için Avrupa'da yeni bir teknoloji var ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu mükemmel prosedürü Türkiye'ye getirdim. Prosedür hakkında bilgi almak isterseniz özelden mesaj yazın lütfen.

İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa ^da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

Arkadaşlar, kirpikler için Avrupa'da yeni bir teknoloji var ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu mükemmel prosedürü Türkiye'ye getirdim. Prosedür hakkında bilgi almak isterseniz özelden mesaj yazın lütfen.
Merhaba. nerede yaptırdınız . Istanbul'da mı. nasıl bilicez permanın bigudisinin doğru oldugunu?

Ben istanbulda bakirkoyde

Guzellik merkezinin adi ayisigiydi bakirkoyde istanbulda yaptirdim dogru bigudi oldugunu kirpiginizin uzunlugundan anlarsiniz cok ince bir bigudi kisa kirpikler icin ya da soylede yaptirabilirsiniz kirpik uclari cok narin ince bigudiyle kirpiklerin diplerini yapistirip uclarini bigudiye yapistirmadan serbest birakirsa yukariya dogru hem kirpik uclari yanmaz hem en kucuk bigudi bile kullanilsa dahi dogru sonuc verir bunu yapan cok nadir merkez var ama siz tarif ederseniz yaparlar

merhaba benim kirpiklerim uzun, seyrek ve aşağı doğru dümdüz bu yüzden gözlerimi de düşük gösteriyorlar bir süre kirpik kıvırma makinası kullandım kirpiklerim döküldü inceldi zayıfladı bıraktım ama kıvırınca gözlerim çok güzel görünüyordu küçücük bigudi ile ilaçlayıp sardılar yarım saat bekledim açtılar ve dört ay boyunca çok istediğim özendiğim kirpiklerim oldu yüzümü yıkamak ve duşbile etkilemedi onların ilacı farklı maddi imkanım iyi olsa yine yaptırırım kirpiklerim hiç zarar görmedi üstelik herkes daha önce uzunluğu farkedilmeyen kirpiklerime iltifat etti önemli olan bu iltifatlar değil aynada çok hoş görünmek
Nerde ne kadara yaptırdınız acaba

merhaba benim kirpiklerim uzun, seyrek ve aşağı doğru dümdüz bu yüzden gözlerimi de düşük gösteriyorlar bir süre kirpik kıvırma makinası kullandım kirpiklerim döküldü inceldi zayıfladı bıraktım ama kıvırınca gözlerim çok güzel görünüyordu küçücük bigudi ile ilaçlayıp sardılar yarım saat bekledim açtılar ve dört ay boyunca çok istediğim özendiğim kirpiklerim oldu yüzümü yıkamak ve duşbile etkilemedi onların ilacı farklı maddi imkanım iyi olsa yine yaptırırım kirpiklerim hiç zarar görmedi üstelik herkes daha önce uzunluğu farkedilmeyen kirpiklerime iltifat etti önemli olan bu iltifatlar değil aynada çok hoş görünmek
Nerede yaptırdın peki?

X