Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
birde eğer kirpiklerinizi gergin bir şekilde bigudiye yapıştırmazlarsa kirpikler dipten değil ortadan kivriliyor ve yine kısa gözüküyor

Merhaba. nerede yaptırdınız . Istanbul'da mı. nasıl bilicez permanın bigudisinin doğru oldugunu?

Merhaba,

Nerden yaptırdın acaba çünkü sanırım bu işi iyi bilen bir yer olması gerekiyor.

Arkadaşlar, kirpikler için Avrupa'da yeni bir teknoloji var ve tamamen doğal, kimyasal içerik barındırmıyor. Bu mükemmel prosedürü Türkiye'ye getirdim. Prosedür hakkında bilgi almak isterseniz özelden mesaj yazın lütfen.

İpek kirpik ve kirpik perması uygulamaları kimyasal bileşenler içerdiği için kirpiklere ve kirpik köklerine zarar vermektedir. Avrupa'da (isveç kökenli ) hayata geçirilmiş ve Fransa ^da malzemeleri üretilen bir prosedür çıktı. Bu prosedür artık Türkiye'de! Detaylı bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum..

Merhaba. nerede yaptırdınız . Istanbul'da mı. nasıl bilicez permanın bigudisinin doğru oldugunu?

Ben istanbulda bakirkoyde

Guzellik merkezinin adi ayisigiydi bakirkoyde istanbulda yaptirdim dogru bigudi oldugunu kirpiginizin uzunlugundan anlarsiniz cok ince bir bigudi kisa kirpikler icin ya da soylede yaptirabilirsiniz kirpik uclari cok narin ince bigudiyle kirpiklerin diplerini yapistirip uclarini bigudiye yapistirmadan serbest birakirsa yukariya dogru hem kirpik uclari yanmaz hem en kucuk bigudi bile kullanilsa dahi dogru sonuc verir bunu yapan cok nadir merkez var ama siz tarif ederseniz yaparlar

Nerde ne kadara yaptırdınız acaba

Nerede yaptırdın peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…