Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ay gerçekten mi benim kalın değil sanırım çok mu döküyo canım ya

canım biz arkadaşımla birlikte yaptırdık onunkiler hoş oldu onda az dökülmüştü çok dökülmedi onunkiler kalındı çünkü.. ama benimkiler ince olduğundan baya döküldü seyrekleşmişti.. gene de çoook merak ediosan yaptır aklında kalmasın kullanılan üründen ürüne deişir yada sende dökülmez belki??? dökülürse de kökü sende sonuçta

tamam canım şu anda ona sıra gelmedi zaten:)bayrama kadar belki yaptırabilirm

Kızlar ben bir kaç ay önce yaptırmıştım.İlk gittiğim yer sanırım beceriksizliklerinden kaynaklandığı için tutmamıştı yapıştıramamışlardı daha sonra farklı biryerde yaptırdım inanılmaz güzel oldu. 50 tl vermiştim 1 ay dayandı ama 1 hafta içinde olsa değer yaptırmaya..

ay canım gerçekten mi bana burda sorduğum bi yer 1 hafta sonra bi daha yapıyoruz daha iyi tutması için demişti fiyatı da 35 ti sanırım yani 2 kez yapıyo ama daha önce hiç yaptırmadım kimse de yok ki burda eskişehirde tecübesi olan

Kuaföre gittiysen normal öyle boş konuşmaları.Bir kere 3 aydan önce tutmasa bile kesinlikle yapmamaları gerekiyor çünkü yakıyor sık yapıldığı zaman kaldı ki haftada 2 kez yaparsan dökülmelere sebep olabilir tatlım.35 tl az bir miktar perma için haliyle zararı dahada fazla olabilir.Normalde 3 ay dayanması gerekirken bana 1 ay dayandı 2 ay geçtikten sonra tekrar yaptırdım bu haftada üçüncüyü yaptırıcam.

yüzyüze görüşmedim canım güzellik salonuydu ama bilemiyorum sen de haklısın sonuçta çok önemli bi şey kaç yapcaz deken göz çıkarmamak lazım di mi:)

kızlar 1 haftada iki kere yaptırmak gercekten cok tehlikeli,kirpik denen bşy kalmıyoo..yaptıran arkadaslarım var sonuç cok cok kötü.kullandıkları malzemenin kalıtesi cok önmli,50-75 tl arasında değişiyorr.. izmirde netsclub var bu konuda cok ii,ince kirpikleri döktüğünü şimdi duyuyorum benmde cok incedir ama dökülme falan olmadı...

Ben dün ikinci kez yaptırdım. İlkinden memnun kalmıştım. Herhangi bir dökülme olmadı. Ama yinede emin olamıyorum. Umarım bir sorun olmaz.

ya kızlar benm kirpiklerim hem kalın hem gür hem uzun ama düz gecen bi yere sordum 45 40 olur dedi güzel ve uygun yapan bi yer var mı ankara da biliyor musunuz ?

ya kızlar benm kirpiklerim hem kalın hem gür hem uzun ama düz gecen bi yere sordum 45 40 olur dedi güzel ve uygun yapan bi yer var mı ankara da biliyor musunuz ?

benımkılerde dumduz kıprık perması yaptırınca takma kıprık oluo benımkıler ama nereye kadar

ben de kirpik perması yaptırdım kirpiklerimi neredeyse koparıyorlardı, gözüm de yandı tekrar düşünmüyorum uzun süre durmadı zaten. kirpik kıvırıcı kullanmak daha mantıklı :18:

kızlar kesınlıkle tavsıye etmıyorum yaptırdım hıç dokulmeyen kıprıklerım elıme gelıyo bugun abartmıyorum 4 tane geldı:2::2: 2 haftadır ne kullanacagımı sasırdım mavala nın kıprık uzatıcısını almıstım ılk kullandıgımda goz altımda sısme yapmıstı onu bıle tekrar kullanmaya basladım ayrıca hınt badem susam yılan yagını karıstırdım her gun 1 saat arayla bı mavala sonrada bunları suruyorum canım cok sıkkın durduk yere guzelım kıprıklerımı rezıl ettım........

Merhaba,
ben 2 gun once yaptırdım. benim de uzun ve gur ancak duz idi kirpiklerim ve gözlerimi kucuk ve asagıda gösteriyordu. islem anlatıldıgı gibi ilaclı uygulama ancak elbette göz hassasiyetine uygun ilaclar.. ben cok guvendigim bir yere yaptırdım yani herhangi bir sakıncası olsa para icin bana yapacak biri degil.. su an cok memnunum, turkan soray gibi bakıyorum :) herkes fark etti ben rimel de kullanmadıgım icin fark edilmeyecek gibi degil. rimel ile de kullandım gayet hos oldu, rimel surdugunuzde daha sekilli duruyor zira yapılırken kirpiklerinizi guzelce, tek tek ayırarak yapıyorlar permayı böylece öbek gibi duran kirpikler de birbirinden ayrılmıs oluyor. fiyatı 35TL. bakalım 1,5 - 2 ay sonra bir daha yazarım olmadı, kalıcılıgı yada var ise zararı ile ilgili..

Arkadaşlar merhaba, foruma ilk mesajım umarım bir hata yapmam, yaparsam affola:78:

Ankarada kirpik perması 2 defa yaptırdım, Tunalıda iki güzellik merkezine, ikisi için de tecrübeme yer vereyim

İlkine yanlış hatırlamıyorsam 30a yaptırdım, artısı: uygulayan kişinin elinin iyi olmasıydı, kirpikleri çok düzgün kıvırdı, eksileri ise (en önemliyi en son söyleyeceğim:): malzeme açısından en son gelişmeleri takip etmiyordu sanırım, gözkapağına önce bir yapışkan sürdü sonra üzerine süngeri yerleştirdi, işin en zor kısmı kirpikleri kıvırdıktan sonra bu süngeri o yapışkandan kaldırmak oldu, hem canım çok yandı hem de göz kapağımda o yapışkanın kalıntıları 2 güne kadar kaldı, gelelim en büyük eksiye, perma kirpiğimde sadece ve sadece 1 gün kaldı:) bunun bir açıklaması vardır belki veya gitsem yenilerdi ama ben nedense o zaman ümidi kesip telefon bile etmedim, daha sonra ikinciyle karşılaştırınca dikkatimi çeken bunun süreyi biraz kısa tutması olmuştu, tatbik süresini öğrenmekte fayda var

İkinciye gelince fiyat sanırım 45 civarıydı, artısı: malzeme son teknoloji, gözkapağına yapıştırdığı sünger kendinden yapışkanlıydı ve kolayca da kalktı, en önemlisiyse korumak için hiçbir özen göstermemem hatta arada bir özellikle ovuşturmama rağmen 1,5 ay dayanması normalde ilk seferde kimse bu kadar vaad etmiyor, belki bunda diğer permanın hemen arkasından yapılmış olmasının da etkisi vardır bilmiyorum; eksisine gelince, kirpikler muntazam kıvrılamadı, aynı yöne bakmıyordu, arkadaşımın küçücük kızı bile aa hiç güzel olmamış hepsi başka tarafa bakıyor dedi, zaten bu yüzden çıkarmak için zorladım

dikkat edilmesi gerekli veya yaptırmadan önce güzellik uzmanıyla konuşulması gerekli hususlar açısından umarım yararlı olur bu bilgiler.. özellikle kirpikleri düzgün kıvırması kalıcılıktan daha da önemli onun altını çizeyim.. ben bu tecrübenin üstüne kısa vadede tekrar yaptırmayı düşünmüyorum, sadece emin olduğum bir yer olursa..

ben de geçen sene yaptırmaya karar verdim çünkü kirpiklerim aşırı düz ve aşağıya bakıyor kirpik kıvırma makinesiyle kıvırmak zorunda kalıyorum ama o da 1 saat dayanıyor. Daha sonra kirpiklerim yine yere bakıyorlar. Gittim konustum bir yerle yarın gelip yaptıracam dedim. Bir arkadaşımla konusurken sakın yaptırma ben yaptırdım gözümde alerji oldu falan deyince korkttım çünkü benim gözüm aşırı derecede alerjiktir buna rağmen yaptırmayı kafama koymuştum kötü olur diye vazgeçtim içimde uhde kaldı bugunlerde yine bana soldan soldan geliyorlar yaptıracam sanırsam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…