Göz Makyajı Kirpik perması yaptıran var mı ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kirpikleri kısa olanlar için önerilmez.
benimkiler kısa olduğu için hiç bişey anlaşılmadı Kimyasal bir uygulama olduğu içinde kirpiklerimde daha çabuk dökülme oldu sonuç olarak 3-4 hafta falan rimelli gibi gezdim okadar

mrb bende izmirliyimm kirpik permasını nerde yaptırdınız acabaa? çok beğendim bende yaptırmak istiyorumda

arkadaşlar ben 2 yıl önce ilk permamı yaptırmıştım. ankarada. inanılmaz memnundum. havuza girip çıktığınızda bile kıvrık kıvrık oluyor. sadece bir ksç tel dökülme olmuştu o da normal. 3. permamı bugün yaptırdım ve paramı çöpe atmış oldum bahçeli evler de tuana güzellik salonu kesinlikle ucuza açmak için orayı denemeyin. keşke daha fazla para verip eski yerime yaptırsaydım diorum şimdisenağlama hiiiiiç olmadı çünkü. ucuz etin yahnisi yenmiyor işte. :1no2:

merhaba
gül hanım ne kadar yapıyor?

bende yaptırdım ayna güzellikte 20 gün oldu ama kirpiklerim şuan eskisi gibi boshayallersmile

Memnun olan arkadaşlar, bir daha yaptıracaklarını söylemişler..
ılk uygulamada olmasa bile, uzun vadede kesinlikle yıpratır kirpikleri. 2 yöntem var, ya ısı veriyorlar ya da kimyasal ilaç.. Her ikisi de sağlıklı değil..
Tabi herkes kendi bilir..
Ama kıvırma aleti kullanmayacağım diye, ya da güzel görüneyim diye, gözdeki kirpikten olmak da var işin ucunda. Böyle bir riske asla girmem şahsen...

bence hiç bir zararı yok ilaçları yurt dışından getirtiyorlar tamamen göz için hazırlanmış o kadar kimyasal olabilir hayatımızda kimyasal olmayan ne varki ben o konulara fazla takılmıyorum önemli olan güvenilir ve güzel yapan bir uzmana yaptırmak.

bhyln bu mascara düz ve kisa kirpiklerdede etkisini gösteriyormu ?

ya şimdi okudum.. :kedi: yinede yazayım dedim benim kirpiklerimde kısadır inceninde incesilerdir ama yinede bu rimel kirpklerimi tek tek ayrırıp kaşlarıma kadar uzatıyo.

arkadaşlar ben güzellik salonunda çalışmıştım b dönem ve kirpik permasıda yapılıordu.b bayan girdi permaya b saat snra çıktı aman Allahım.simsiyah ve kıvrım kıvrımdı.üstelik çok acemi b yer olmasına ragmen.ki profesyonel anlamda yapanları düşünemiyorum

kızlar ben lens kullanıyorum gözlerim bozuk olduğu için ve göz derecemde yüksek acaba bi zararı var mı? lens kullanıpta kirpik perması yaptıran var mı bilmiyorumkismile

yok cnm benim gözlerim 3.75 3 defa fln yaptırdım hiç bi problem olmadı ztn gözlerine bişey kaçmıoki bigüdi gibi bişeye kirpiklerini yaptırıolar 2 tane sıvı sürüp yarımşaar saat bekletiolar sona yavaşça bigüdiyi çıkarıolar veee super kirpikler..kesinlikle çok memnun kalmıştım tek tel kirpiğim dökülme.kozyatağında bi yere yaptırmıştım adresini isteyen olursa verebilirim.kesinlikle tereddüt etmeyin yaptırın hiç bi zararı yok..ama azcık daha ucuz olsa sık sık yaptırıcamda azcık tuzluu:)

kızlar kirpik perması göze zarar vermiyo ama 3 ay sürüyor etkisi.kopma falan olmuyo.ben sürekli yaptırıyorum tavsiye ederimmmm....

arkadaşlar bayadır yazılmıyo sanıım ama ben de yaptırmak istiyorum kirpiklerim resmen aşağı dpğru rimelle kıvrılmıyo ama eskişehirde yaptıranınız var mı bi kaç yeri aradım fiyatlar 30- 35 civarı

kızlar ben kirprik perması yaptrdığımda kirprklerim hep döklmştü... kalın kirprkleri dökmüo perma ama ince kiprklere sahip olanlar hiç kalkışmasın.. kirprik ektirin onun yerine gayet kıvrımlı, uzun ve harika sonuç veriyor..rimellerinizi rafa kaldırıyosunuz banyodan çıkınca bile harika kiprkleriniz oluo :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…