Göz Makyajı Kirpik kvrma aleti

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben kullanıorum arada sol gözüme o kipklerim uzun ama kıvrık ddeil sag gözmnki iste kıvrık baya bnce yag kullan derım bnde badem yagı kullanıorum speer oluo...

kirpik kıvırıcısı kullanmak istiyorsan kesinlikle kaliteli birşey olmasına dikkat etmelisin !! çünkü ben geçen sene bir kirpik kıvırıcısı kullanıyordum ilk başlarda iyi,hoş yapıyordu fakat birgün yine kıvırmaya çalışırken resmen kirpiklerimin yarısı koptu !! tekrar uzayıp uzamayacağını çok merak ediyordum çok araştırdım allaha şükür daha sonra yeniden uzadı ve rahatladım :teytey:

ya ben badem yağı kullandım ama hiçbi işe yaramadı 1 ay flln kullandım ama gece yatmadan önce ve sabh kalkmadan .. acaba daha uzun surelimi kullanmalıyım
?

ya ben badem yağı kullandım ama hiçbi işe yaramadı 1 ay flln kullandım ama gece yatmadan önce ve sabh kalkınca .. acaba daha uzun surelimi kullanmalıyım
?

yaa arkadaşlar ne kadar sıkıyorsunuz bu makasıda koparmayı beceriyorsunuz senelerdir kullanıyorum hiç bişey olmadı ve oldukça güzel hava katıor zemuszemus

allaha şükür kıvrık kirpiklerim var aletle yapılmış gibi :) annem kullanıyo o kirpik kıvırma aletini önce rimelini sürüyo sonra yapıyo gerçektende güzel oluyo...

yillardir kullaniyorum ...kirpik dökme gibi bi olay hic yasamadim ..bence sakarliktandir o naniknanik gercektende kirpikleri cok güzel yapiyor....

kıvırma aleti kullanan bi arkadasım vardı gercekten hos duruyor...tabi kullanırken dikkatli olmak gerek..

Benim kirpiklerimde malesef kirpik kıvırıcı yüzünden kopmuştu sağ gözüm de kısacık kirpik kalmıştı uzaması çok uzun sürmedi ama psikolojimi dağıttı yinede. eskiyi çöpe attım yeni bi tane aldım , ben seviyorum ya... kirpiklerimi rimel kıvırmıyor .Lastiğini sık sık değiştirmeye özen gösteriyorum şimdilik sorun yok Allah korusun ztn :S

kirpik kıvırma aletinin kirpikleri koyduğunuz yerini sıcak fönle yada ocaktada olabilir biraz ısıtırsanız ama çok değil çok az ve kirpiklerinizi fazla çekiştirmeden kıvırırsanız heö sonuç çok daha uzun ve kırpık kirpikler hemde daha az dökülen kirpikler olucaktır..

rimelden sonra asla asla sürmeyin bende yaptım o hatayı nasıl döküldü kirpiklerim

badem yağını kaşlarıma uyguluyorum ben, cidden kaşlarım gürleşti,
seyrek yerler kapandı, o kadar işe yarıyor ki kaşlar
alındıktan bir iki gün sonra yerine yenileri geliyor hemen :)
ama gözünüze kaçırmamaya dikkat edin, yakıyor çünkü mafoldumben

evet bende bademyağında kaşlarımda bayağı bir fark görd
ümtavsiye ederim

ama gözlerimde uyguladığımda gölerim acayip yandı

ama gözlerimde uyguladığımda gözlerim acayip yandı

Bence kirpik kivirma aleti ile hic ugrasmayin. Kirpik permasi yaptirin kurtulun. 2 ay kadar kirpikleriniz kivrik duruyor. Rimel sürüncede uzun duruyor. Emin olun cok begeneceksiniz.
Yaptirirsaniz kirpik permasini, isden anlayan biri olsun!!!

ya bende uzun zamandır şu kirpiklerimi nasıl kıvrık ve uzun görünmesini sağlaycağım diye kara kara düşünüyorum.geçen gün arkadaşımla beşiktaştaki cosmo city e gittik derdimi ordaki yetkiliye anlattım o da içinde kirpik parçaçıkları olan bi rimel gösterdi.kirpik parçaçıkları kirpiklerin ucuna yapışıyor ve uzatıyor silince de çıkıyor kolaylıkla almayı düşündüm ama arkadaşım denediğini ve sanki kirpiklerine örümcek oturmuş gibi olduğunu söyledi.kirpiklerim kısa deil aslında hakikaten dediği gibi olmasından korktum boşuna para vermim dedim ama kısa kirpikleri olanlar kullanabilirler.o kadar uzun zamandır düşünüyorum kirpik kıvırma aleti neden gelmedi ki benim aklıma.hay benim salak kafam :mymeka:

Ben de senelerdir kullanıyorum kirpik kıvırıcı, hatta ilk defa lisede başladım. Anem sürekli zararlı yapma der dururdu. Muhakkak vardır bir etkisi diye düşünüyorum ama vazgeçemedim de bir türlü :). Sürekli bitkisel yağlarla takviyeler uygulamaya çalışıyorum ve karar verdim şöyle kaliteli bir kıvırma aleti alacağım. Vazgeçilmiyor işte....

Ben yıllardır kullanıyordum hiçbirşey olmadı..
hemde rimeli uyguladıktan ve kuruduktan sonra sürüyorum yani..
Hatta ben kirpiklerime badem yağı süreceğim zaman önce
kirpiklerimi kıvırıyorum sonrada badem yağını kulak çubuğuyla sürüyorum
böylece gözüme girmiyor yağlar ve kirpiklerim ıslak ve kıvırık gözüküyor çok güzel bi yöntem.
Tavsiye ederim herkese..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…