Göz Makyajı Kirpik kvrma aleti

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ya bende uzun zamandır şu kirpiklerimi nasıl kıvrık ve uzun görünmesini sağlaycağım diye kara kara düşünüyorum.geçen gün arkadaşımla beşiktaştaki cosmo city e gittik derdimi ordaki yetkiliye anlattım o da içinde kirpik parçaçıkları olan bi rimel gösterdi.kirpik parçaçıkları kirpiklerin ucuna yapışıyor ve uzatıyor silince de çıkıyor kolaylıkla almayı düşündüm ama arkadaşım denediğini ve sanki kirpiklerine örümcek oturmuş gibi olduğunu söyledi.kirpiklerim kısa deil aslında hakikaten dediği gibi olmasından korktum boşuna para vermim dedim ama kısa kirpikleri olanlar kullanabilirler.o kadar uzun zamandır düşünüyorum kirpik kıvırma aleti neden gelmedi ki benim aklıma.hay benim salak kafam :mymeka:

Bu dediğin rimelden bi ara golden rose da vardı böyle tüplü bi ablajı vardı..
Ben öylesine almıştım ama bi baktım içince incecik kıllar var dedim demek bu kerameti..
Ama çok memnundum simsiyah gösteriyordu arkadaşım bayılmıştı görünce..

müjdee! mrb arkadaslar bnm kırpıklerım de cokkısa ve seyrek 1-2 yıl once kirpık kıvırma aletı kullandım ama hıc memnun kalmadım krpıklerım kırık gıbı gorunuyodu ve rımel kullandıgımda bıle kırpıklerım bellı olmuyodu 3-4 ay once tesadufen Maybelline colossal volum express aldım ınanılmaz memnunumm kırpıklerım kıvrık ve dolgun gorunuyo tavsıye ederım ayrıca avondan kırpık kıvırma aletı sıparıs ettım kullandıgımda fıkrımı paylascam yıne sızlerle:KK66:

rimellerın hepsı kırpıklerı dokuyor kızlar haberınız olsunnn
rımel vs kesınlıke kullanmayınnn
aksamları besleyıcı yaglardan surun ve kullanacaksanız organık ve zararsız rımellerden kullanın
benım kırpıklerım cok gurdu rımel surunce kasıma degıyodu abartısız degıyor
ama baya seyreldı
sora besleyıcı yaglardan vs durdum bıde organık urunler kullanıyorum artık eskı halıne gerı dondu kırpıklerım cok sukur bıde kaslarım eskı halıne donerse tam super olacak

ayy yok ya ben hiç sevmioorum bu kıvırma aletini. kirpiklerim rmel sürünce kıvrılıoo sürmessem düz duruoo. rimel sürmek yerinee kıvırayım demiştim. sürekli göz kapağımı sıkıştırdım. korkuoorum ondan yaa sıkıştırıcam yinee diyee

benimde var kirpik kıvırma aletim ama öyle duruyo makyaj sandığımda çünkü hiç kullanmıorum ki uzun ve kıvrık kirpiklerim.

hanımlar bende kirpik kıvırma aleti kullanıyorum rimel sürdükten hemen sonra. yalnız gercekten dökülüyor kirpikler ben bu şekilde bir alet daha duydu. sekil olarak benziyorlar ama diğeri masa gibi sanırım ısıtılıyor bir arastırmak lazım derim

Bende kullanırım yıllardır hemde ........eşimde ben yaparken acı çekiyomuşum gibi yüzünü buruşturur bakarkende nasıl yapıyosun ayhhh der :)
başıma bir kaza gelmedi koparma ,gözkapağı sıkışması gibi ....çokta memnunum.

kızlar bu kirpik kıvırma aletini ısıtıyormusunuz:uhm:
tülin şahin bi programda hafif ısıtıp kullanmalı demişti
ben 1 kez denedim (ısıtmadan) pek beceremedim sanırım
beğenmedim..

siz nasıl uyguluyorsunuz?

ısıtınca daha çabuk kıvrılıyor kirpiklerzemuszemus

Ben 2 senedir kullanıyorum,hiç dökülmedi :1ninca:
Başka bir problem de olmadı.

etkisini resimle gösteriyim

page.jpg

benim için kıvırma aleti vazgeçilmez.
sıkarken abartmamanız ve birazcık dikkatli olmanız yeterli.
ben kıvırıyorum. sonra rimel sürüyorum.
gayet güzel oluyorlar.
tabi bence kirpik ve cilt sağlığında en önemli nokta temizleme aşaması aynı zamanda.
eğer sen o rimelle ve kıvrılmış kirpikle temnizlemeden uyursan ve bu şekilde devam edersen. sağlıklı kirpik beklememelisin.
ben her akşam temizleyip kulak temizleyicisi ile de düzgünce -tatlı badem yağı- sürerim. kaşlarıma da öyle. gözümüde yakmaz hiç. yakanlar acı badem yağı mı alıyorlar acaba.
kolay gelsin :)

yaa ben rimelin içine yağ konuluyo anladım neredeyse bu işe kalkışacaktım tüütütütüütü:)))

daha etkili olmasını istiyorsanız :97:ve daha uzun süreli bir kıvırma için ısıtıcılı kıvırıcı kullanın. gayet güvenli bir sıcaklıkta ısıtıyor. güvenle kullanabilirsiniz. pahalısı da var 10 liraya olanıda. ben aldım çok memnunum. :97:

allah o aleti nası biliosa öle yapsın rimel sürmeden önce yaparsan bi sorun olmaz ama rimelden sonra sakın yapayım deme ben yaptım şimdi bi kısmı kısa bi kısmı uzun anrmal kirpiklerim oldu mümkünse hiç bulaşma derim

arkadaşlar ggdan elf marka kirpik kıvırıcı aldım hem de 24 tl ye. ilk defa kullanıyorum ve bütün kirpiklerimi kıtır kıtır kesti. elf tavsiye etmem.

Kızlar selam,
Benim inanılmaz derecede düz ve inatçı kirpiklerim var. Kirpik kıvırıcısı kullanıyorum, rimeli sürüyorum 5 dakika sonra kirpiklerim tekrar dümdüz hale geliyordu. Rimeli boca edip sonra kıvırmaya çalışıyordum bu seferde kirpikler birbirine yapışıyordu. Bu sıkıntımı çözmek için araştırma yapa yapa kendi yöntemimi buldum:21: Bunu yazı ile anlatmanın zor olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde Youtuba uygulama videosu koymayı planlıyorum. Aslında youtube u söylediğim şarkıları yüklemek için kullanıyorum ama değişiklik yapıp bazı makyaj önerilerini de yükleyeceğim.:KK52:

Kızlar selam,
Benim inanılmaz derecede düz ve inatçı kirpiklerim var. Kirpik kıvırıcısı kullanıyorum, rimeli sürüyorum 5 dakika sonra kirpiklerim tekrar dümdüz hale geliyordu. Rimeli boca edip sonra kıvırmaya çalışıyordum bu seferde kirpikler birbirine yapışıyordu. Bu sıkıntımı çözmek için araştırma yapa yapa kendi yöntemimi buldum:21: Bunu yazı ile anlatmanın zor olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde Youtuba uygulama videosu koymayı planlıyorum. Aslında youtube u söylediğim şarkıları yüklemek için kullanıyorum ama değişiklik yapıp bazı makyaj önerilerini de yükleyeceğim.:KK52:

valla yazarsan sevinirim aynı sorun bende de var uzunlar sıklar iyi güzel ama ok gibiler kesinlikle kıvıramıyorum..kirpik perması bile yaptırdım normalde 1 ay dayanması gereken perma 2 gün bile dayanmadı :KK43:

Kirpik kiviricisini sac kurutma makinasinin orta isi derecesinde 10 saniye kadar isitip uygulaman ilk adim. Kirpigine degdirmeden once mutlaka elinle kiviriciyi kontrol etmelisin fazla isindiysa zarar verebilir. Ben kiviriciyi isitmiyorum acikcasi . Kirpigi kivirip sadece uclarina cok hafif rimel uyguluyorum. Kesinlikle diplere degil yoksa kirpik agirlasip tekrar dumduz olacaktir. Uclara surdugim az miktar rimel bir dakikadan az surede kuruyor. Kuruduktan sonra kirpigi birkez daha kiviriyorum. Rimeli sadece uclara ve az miktarda surdugum icin kiviriciyi rahatlikla kullanabiliyorum. Kivirdiktan sonra bu sefer diplerden baslarak birkez daha suruyorum. Sadece uclara surdugumuzde kiprik seklini aldigi ve sabitlendigi icin ikinci katta kivriklgi bozulmuyor. Dipnot olarak waterproof rimel kullanirsan kirpiklerin daha uzun sure kivrik kalacaktir:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X