Göz Makyajı Kirpik ekimi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
nilcim saol tatlım denicem ama benm derdim az uzamasıda diil böle fışkırsın kirpik ok seviorum

evet canım tam 6 ay olmuş çok merktayız sonuçlaı yaarsan çok memnun olucaz

ya kızlar hiçmi kirpik etktiren yok ben çok merak ediorum yaptırıcam ama emn olamıorum

arkadaşlar 1. si kirpik ekimi izmirde nerde yaptırabilirim,ikincisi fiyatı nedir?

ha birde benim kirpiklerim çoook düzler kirpik perması yaptırdım ama memnunum denemez.benim saçlarımda düz,saçımdan alıp kirpiğime koysalar benim için bi anlamı olmaz
neolur yartıran ve memnun kalan bana yardımcı olsun

evet arkadaslar bencil olmayalım yaptırınca haber verceğinizi söylemişsiniz 6 ay sonra haber vercem diyenlerde oldu neden yardımcı olmuyorsunuzki
memnunmusunuz değermi o kadar parayı harcamaya.. kıvrıkmı oluyor kirpikler rimelsizde güzel duruyormu rimelli gibi az aydınlatın bizide...

ben özel msj da attım ama vp veren olmadı belkı gırmıyolardır off yaptırcam kesın ama bı yaptıranla konusamadım kı

ya özelden sana msj atarlarsa banada yazsana ya buraya herkes görsün.. yaptırmak istiyorum

Merhaba kızlar!
herkes nasıl?)
4 senedir buraya giriyorum ama az once uye oldum:)))
neyse..
Kızlar bende bu hafta sonu istanbula gidip Alper beye kirpik ekimi yaptırcam.
Biraz para konusunda sıkıntım var buyuzden yapamadım daha once.Zaten Alper beyi ogreneli bikaç ay oldu.
Bende inanın cok arastırdım bu kirğik ekimi yabanci sitelerde bile baktım,amerikada nekadar basarılı bilemyorum ama rusyada da yapilmis bir bayana ve kız mi yada bir baska bayana ayıt mı resimleri de koymus,ve bu resimleri buraya koyacam siz de gorun ama o resimdeki bayan nereli nerde yaptırmıs,yaptıktan kac gun sonra resimleri cekilmis bilmiyorum..Zaten yabanci dil bildigimden dedigim gibi o sitede arastırırken buldum.

Kızlar sorry ama foto koyamyorum cunku yeni uyeyim ve foto koyabilmek icin 25 yazımın olması gerekyomus...napim acep bisiler mi yazsam.Yalnız buraya uzun zamandır kimse ugramyorr anladıgım kadarıyla,umidinizi mi kestiniz?)))
Dedigim gibi yapcam ozaman!:) baska carem yok nasılsa))

Goryomusunuz yeni olduugum nasıl da belli meaj bolumune asagaya hic balmiyorum ben se album yuklemeye girmisim..
eklenti diye bisi den yuklicem resimleri)
Ha bidaha belirtyim orda ki ben degilim ona gore,ben henuz yaptıramadım
Haftaya inshallah:)

Yani gordugunuz gibi korkulacak bisi yok,resimler gosteryo acık acık)
ama sonrası iste muamma:))
Bir yabanci site linki daha koycam buraya,orada da var resimler ama orada daha cok kaş uzerine yogunlasmıs resimler mevcut:/
Bakalım halya google amcayla arastıryoruz istanbula gidcegim gunune kadar arastırcam
Ay cok komigim ben kendi kendime guluyorum:))))
http://www.volosy.com/brows.phtml
İste burada o dedigim obur resimler:)

Son düzenleme:
Bilyomusun tek sorun birazcik sekilsiz ama olacak okadar Allah'ın yapmadıgı bisey nekadar super olabilir ki?))
Bence bu yeterli.
Resimde ki kadın turuncu buyuzden saci da turuncu oldugu icin kirpikleri de turuncu,orda hepsi ayni kadın mi bilemyorum ama sanırım bazilarda rimel surmus sadce
Ha buarada Alper beye sordugumda eger sacın sarıysa koltuk altından da alabilyorum dedi.Yani daha koyu renkte istyosan eger!

Son düzenleme:
aaaa gayet güzel görünüyor yalnız çok fazla ekim yapılmadığından mıdır nedir, resimlerde çok bir kiprik göremedim

aaaa gayet güzel görünüyor yalnız çok fazla ekim yapılmadığından mıdır nedir, resimlerde çok bir kiprik göremedim

Yirmi tane falan vardır,ben resmi yaklastırıp baktıp hani rimelsiz olanı orda baya saydım )
yaw onun kirpikleri zaten turuncu ya ondan da gorunmuyor pek.Dusunsene sacın siyahsa yada kumralsadaha cok belli olur az da ekilse.zaten cok yada az ekilmesi senin goz yapısına baglıymıs,ama bana soylenen graft sayısı 25-30 arası..Eger daa cok istenir ve goz kapagın buna musaitse DR ile konusman gerek .Yapilabilyorsa yapar diye umuyorum!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…