Göz Makyajı Kirpik ekimi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sinemha

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
5.300
5.779
kızlar bugun bı estetıkçıyle konustum yazın kırpık ekımı yaptrıcam bana yaglar kremler yaramadı belkı duzenlı yapmadım bılmıyorum ama bu kalıcı bı cozum omur boyu uzun kırpıkler hemde daha gur, saç gıbı uzuyomus o yuzden arada kesılmesı lazımmız yaptıranınız var mı

kirpik ekimi yaptırcagnı sölemişsin cnm acaba yaptırdın mı bnede çoook istiyorum ama bilmiyorum da korkuyorum ve hangi doktora ne kadar yaptırıcaksın kalıcı mı cvplarsan sevinirim =)):KK15:

kalıcı canım estetıkcıye gıttım once deneme amaclı 4 kök yerlestırcekdı ama ramadılar ankarada seneye ıstanbulada yaptırcam

canım acıkcası yaptırmadıgım ıcın tam bı sey dıyemem tek kotu yanı sureklı uzuyomus arada bı kesmen lazımmıs yanı enseden alınıyo kök yanı saç gıbı uzuyo tabı cok hızlı degıl 20 kök bırıne 20 kök bırıne koyuyolarmıs bende ankarada gorustum ama vazgectım seneye ıstanbulda yaptırcam ama estetıkcıye yaptır yaptırcaksan guzellık merkesıze degıl canım .ben yaptırdıgımda sana msj atarım ben cok ıstıyorum hem gur olur hemde ısteıdıgın uzunlukta bı de kalıcı olunca daha guzel tabı

canım acıkcası yaptırmadıgım ıcın tam bı sey dıyemem tek kotu yanı sureklı uzuyomus arada bı kesmen lazımmıs yanı enseden alınıyo kök yanı saç gıbı uzuyo tabı cok hızlı degıl 20 kök bırıne 20 kök bırıne koyuyolarmıs bende ankarada gorustum ama vazgectım seneye ıstanbulda yaptırcam ama estetıkcıye yaptır yaptırcaksan guzellık merkesıze degıl canım .ben yaptırdıgımda sana msj atarım ben cok ıstıyorum hem gur olur hemde ısteıdıgın uzunlukta bı de kalıcı olunca daha guzel tabı

:KK64: tmm cnm bilgi verdiğin için teşkkr ederim msjını merakla bekliyorum memnun kalırsan banada sölersin ve fiyatınıda çünkü kirpilerim çok kısa ve böle bişeyi duyunca hiç kaçırmak istemem =)) çok saoll :79:

:79:
:KK64: Tmm cnm bilgi verdiğin için teşkkr ederim msjını merakla bekliyorum memnun kalırsan banada sölersin ve fiyatınıda çünkü kirpilerim çok kısa ve böle bişeyi duyunca hiç kaçırmak istemem =)) çok saoll :79:

:80: Cnm ben buu yaz büyük ihtimalle yaptırıyorm haber veririm sanada=))

kulağa hoş geliyo ama her yönüyle arastırmak lazım.. peki bu ekimin fiyatları ne civarlarda canım.

kulağa hoş geliyo ama her yönüyle arastırmak lazım.. peki bu ekimin fiyatları ne civarlarda canım.

:KK61: minikcadıcım ben çok araştırdım ve olan kişilerin mesajlarınıda okudum ve bunu çok istiyorum dr. alper beyin habertürk ede çıkmıştı hatta iyi oldugunu düşünüyorum fiyatı 4 bin pahalı ama yinede kalıcı oldugu için çok güzel bi yöntem fue tekniği diye bi yöntemle yapılıyo =)

:KK61: minikcadıcım ben çok araştırdım ve olan kişilerin mesajlarınıda okudum ve bunu çok istiyorum dr. alper beyin habertürk ede çıkmıştı hatta iyi oldugunu düşünüyorum fiyatı 4 bin pahalı ama yinede kalıcı oldugu için çok güzel bi yöntem fue tekniği diye bi yöntemle yapılıyo =)

bende alper beye yaptırmayı dusunuyorum bı tane daha ısım vardı onu unuttum pahalı ama kalıcı seneye yaptırcam:KK66:

aa bu yaz mı yaptırıyosun ben bu yaz baska bı sey yaptırdıgımdan kırpık ekımı seneye kaldı canım haber vermeyı unutma kıme yaptırcan
evet cnm inş. Bu yaz yaptırıcam dr. Alper bey leventte 4 milyar fiyatı bakalım ist.a gidicem 13 haziran gibi yaptımayı düşünüyrm bigilendirirm ben seni =)):KK34:

evet cnm inş. Bu yaz yaptırıcam dr. Alper bey leventte 4 milyar fiyatı bakalım ist.a gidicem 13 haziran gibi yaptımayı düşünüyrm bigilendirirm ben seni =)):KK34:

evet canım benı unutma bende alper beye yaptırcam aramıstım hatta ama suanda baska bı amelıyat olcam o seneye kaldı ,alt ust mu yaptırcasın ben alt kırpıklere yaptırmıcam oyle daha pahalı oluyo galıba,ins ıstedıgımız gıbı olur cnm:KK64:

evet canım benı unutma bende alper beye yaptırcam aramıstım hatta ama suanda baska bı amelıyat olcam o seneye kaldı ,alt ust mu yaptırcasın ben alt kırpıklere yaptırmıcam oyle daha pahalı oluyo galıba,ins ıstedıgımız gıbı olur cnm:KK64:

sadece üst kirpiklerimi cnm inş. cuma ameliyet günüm dua edin =):nazar:

Cnm duydum ki Dr. Alper Tuncel' e kirpik ekimi yaptirmissin cuma gunu. Hayirlisi olsun bence cok iyi secim ben de goguslerimi kendisine toparlattirmistim 2 sene evvel. Kendisinden cok memnunum. Plastik cerrahlar zaten bu isi pek yapamiyorlar. Kirpik ekende zaten baska kimse de yok. Neredeyse bende ektirecegim bu gidisle :))

canım yenı gordum yazını naptın zor oluyo mu

ilk 3 gün suya değdirme dedi bensadece narkoz alorken korktum ama sonra hemen uyanmşım kafaım arkasında 3 milim kesmişler saçımı 27 kök ektiler ama hepsi 2-3 tane =) ilk günler mor oldu gözümün üstü ama herkes far zanneti yani çoğu kişi =) şimdi yavaş yavaş dökülüyolar sonra yenileri çıkıcakmş sürekli irtibat halindeyim 1 ay sonra kontrolüm var bakalım ne dicekler? şuan pek bişye anlamıyrm çünki daha uzamadılar 5-6 ay geçmesi gerkiyomuş

X