Kirmizi Et Yeme Sebze Ye Hamile Kal

Ben Doğruluk Payinin Olduğuna Inaniyorum. Yeşil Sebzelerde Potasyum,folik Asit ,magnezyum Gibi Birçok Minaral Var. Bunlarda Hücrelerin Yenilenmesini Sağliyo. Benim Eşim Vejeteryan .ben De Biraz Otla Beslensem Desenize Kizlar Müjdem Yakindir.

inşallah canım hayırlısıyla allah gönlüne göre versin bir sürü kimyasalıda böylece vücuda almamış oluruz hem sağlık hem bebişler gelirrrr:teytey:

artık ne yiyeceğimi şaşırdım valla her şey hormonlu. balkona bu gidişe bostan kurucam bide bodruma tavuk atarım .hem yumurta hem et. yeterya .artık vitamin hapı kullanmaktan ülser oldum valla .

artık ne yiyeceğimi şaşırdım valla her şey hormonlu. balkona bu gidişe bostan kurucam bide bodruma tavuk atarım .hem yumurta hem et. yeterya .artık vitamin hapı kullanmaktan ülser oldum valla .

öyle canım valla eskiden böyle hamilelikte sorun olmazmış patır patır doğururmuş annelerimiz düşük neymiş pek duymazlarmış hastalıklar da arttı hep üreticilerin aç gözlülüklernden dünya mahvoluyor yahuuu

evet aç gözlülüklerinden böyle yapıyorlar. yazık hepimizin sağlıklarıyla oynuyorlar. herşey hormonlu. hiç doğan birşey kalmadı. insanlar bile hormonlu naniknanik

evet aç gözlülüklerinden böyle yapıyorlar. yazık hepimizin sağlıklarıyla oynuyorlar. herşey hormonlu. hiç doğan birşey kalmadı. insanlar bile hormonlu naniknanik

aynennnn yakında zaten klonladıkları insanları piyasaya sürüp yeni bir türle dünyayı yönetecekler bizlerin sonu geliyor herhaldeee:1no2::roflol:

hepinize iyi diyetlerrr nasip ise gelecek bebişleriniz için iyi bakınnn düzgün besleninnn valla ben et yemiyorummm zaten tiksinti de geldi ete karşı kokusuna bilem dayanamıyom artıkk

aynennnn yakında zaten klonladıkları insanları piyasaya sürüp yeni bir türle dünyayı yönetecekler bizlerin sonu geliyor herhaldeee:1no2::roflol:

hehehe terminatördeki hikaye gibi :roflol: orda makinalardı burda klonlanmış insanlar. papatya gel biz senlen senaryo yazalım :roflol:

bu arada çiğ ete dokunmayın kızlar. bu toxoplazma denilen illet çiğ ete dokununca bile geçiyormuş aman aman. sırf bu yüzden tek kullanımlık eldivenlerden aldım.

ben kirmizi eti zaten cok sevmem balik ve tavuk severiz esim ve ben...sebzeyi severim fakat onuda esim sevmez ama keske gercekten olacak olsa hergun sebze yerim!!!!!!

bu arada çiğ ete dokunmayın kızlar. bu toxoplazma denilen illet çiğ ete dokununca bile geçiyormuş aman aman. sırf bu yüzden tek kullanımlık eldivenlerden aldım.

allahtan ben tiksindiğim için dokunmuyom bile benimki kendi pişirip kendi yiyorrrrsırnaşık şey

ben kirmizi eti zaten cok sevmem balik ve tavuk severiz esim ve ben...sebzeyi severim fakat onuda esim sevmez ama keske gercekten olacak olsa hergun sebze yerim!!!!!!

selam mehaycım canım iyimizin allah ağız tadı versin umarım kendine gelmişindir iyice et konusuna gelince sen beni dinle yeme arkadaşım yeme sebze ağırlıklı beslen kırmızı et tavuk yeme biraz dene bak allahın izni ile herşey yolunda gidecektirŞeniz

et diyetine başlayan varmı kızlar söleyin bakalım************************************

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…