Dudak Makyajı Kırmızı dudaklar...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

chatLaq.

Ne biliiim insanı
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
2.068
2
arkadaslar dudaklarım ince degil ama solgun renkli yaa her zmn renkli dudak nemlendiricisi süremiyorum. önereceginiz bitkisel bir yöntem varmı.pancar suyu deniyordu hakkaten ise yarıyormu?

Aynı sorun bende de var ne yazık kiii canım ya:/
Ne olur çare bulun bize

pancar suyunu bilmiyorum da..dudagınızı ıslatın..ıslak diş fırçasına şeker dokundurun dudagınızı hafifce fırcalar gbi yapın bunnla...arkasndan buz gezdirin..b de krem sürn arkasndn.....tmmdr zemuszemus

valla,burda okudugum kadari ile,vicks suruldumu dolgunlasiyomus,bide tarcin yagi,,,,,,ne kadar dogru bilemiycem ama,hic denemedim,,,

saol cnm denicem.

neden hafif renkli kremleri kullanmaya devam etmiyorsun? Alerjin mi var? Yoksa zararli olabilir diye mi?
ben de hep ruj surmuyorum ama bu soguklarda labellolar hafif renkli nivealar hemen ise yariyor, ustelik aynaya bakmadan, iki saniyede :)

neden hafif renkli kremleri kullanmaya devam etmiyorsun? Alerjin mi var? Yoksa zararli olabilir diye mi?
ben de hep ruj surmuyorum ama bu soguklarda labellolar hafif renkli nivealar hemen ise yariyor, ustelik aynaya bakmadan, iki saniyede :)

canım onlardan zaten kullanıyorumda okulda falan sorun oluyorr

dudaları diş fırçasıyla fırcaladıktan sonra nane yapraklrıyla oğ.hem kızarır hem de dolgunlaşır.
ama bunlar kısa süreli tabi.

Şimdi Htırladım da küçükken biz Cevizin yeşil kabuğunu sürüyorduk dudaklarımıza ama nasıl bir etki yapıyordu hatırlamıyorum belki çatlatabilir bu yöntem!!!

mantıklı aslında.. CADIARZU hani elimize falan bulastıgında gecmiyo ya kac defa yıkasak bile. ama onun rengide tam kırmızı diil ki :S acayip cirkin bir renk. angelina jolie de cok kırmızı olmasından yakınıyomus. herkesin derdi baska istee

Gercekten mi? labello ya bile izin vermediklerini bilmiyordum : (.... Turkiye de okudum ama yabanci okulda. Kilik kiyafetimize bakmazlardi oyle cok. Cok da onemli degil zaten....
Egitim agirdi o ayri mesele ...

bu sabah okumuştum konunuda fikrim yoktu, simdi nar suyu içerken aklıma geldi azcık dudagıma sürdüm aynaya gittim kıpkırmızı dudaklarım , öneririm doğal nar suyu tabi sıkma yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…