Kırgınlık

Adam sizin ebeveyniniz degil, sizden sorumlu degil yani. O sehirde yalniz olabilirsiniz ama 32 yasinda koca kadinsiniz, eski sevgiliniz icin sehir degistirmediginizi dusunuyorum.

Bu durumda neden arasin sizi?

Adam sizin ebeveyniniz degil, sizden sorumlu degil yani. O sehirde yalniz olabilirsiniz ama 32 yasinda koca kadinsiniz, eski sevgiliniz icin sehir degistirmediginizi dusunuyorum.

Bu durumda neden arasin sizi?
Ebeveynim değil biliyorum ama duygusal bağ denen bir şey var o da bu şehirde yalnızdı yeri geldi hasta oldu baktım bende bittikten sonra kötü olduğumu bilmesine rağmen bir kez olsun sormadı insanız kırgın olabiliriz anormal değil bu durum

Sana evli ve bir çok eski erkek arkadaşı hatta eski nişanlısı olan bir kadın nasihatı. Hiç bir erkeğe çok da anlam yükleme kendine de çok acıma kastettiğim şu bana neden yapar vs diye acı çekme. Dünyada milyonlarca erkek var seninki mi en iyisiydi sanıyorsun yaşadığın mahallede bile ondan çok daha iyileri var. Daha çok bile seversin ama çok sevme yine de. Barışma asla dediğin gibi seni merak edip sormamış hiç ne kadar acımasız işte. Güçlü dur belki sana en kötüsünü o yapmıştır sonraki hayatın için karamsar olma

Burda nedenlerini de anlattım biraz ama işte bitmesi iyi oldğunu biliyorum bazen beynim oyun oynuyor özlüyorum nasıl geçicek bilmiyorum 32 yaşındayım bundan sonra duygusal ilişki yaşayamam gibi geliyor kimseye aynı şeyleri hissedemicem belkide

Ben de sizinle ayni durumdayım

32 yaşındayım, ciddi bir seyler planlarken bir anda terk edildim

Bir aydır her gün onu düşünüyorum, ben arıyorum da ama beni her yerden engelledi, sanki düşmanı gibi

Ne zaman gecicek bu aci, ne zaman unutucam bilmiyorum
Hic mi sevmedi, neden neden sorulariyla kendimi yiyorum.
Kendimi rezil de ediyorum bir guzel, hâlâ ona mail sms filan göndererek
Kafayi yemis deli kadinlar gibiyim
Ama kendime yardim edicek halim yok.

Benimki de muhtemelen kaçıngan baglanma stiline sajipti.
Sizin ne kadar oldu?

Benim 3.5 ay oldı ilk başlarda bende sizin gibiydim sonra sürekli arkadaşlarıma anlattım benim ilişkimde çok ağır psikolojik şiddet vardı gözümü açtılar bir daha da aramadım aramamda unutmaya çalışıyorum ben . İlk zamanlarda geçmicek sandım kafayı yicem sandım ama şimdi ara ara böyle hissediyorum

Anormal gercekten. Ben ayrildigim sevgilimin beni aramasini beklemiyorum mesela, bittiyse ben yalnizim diye de aramasin bi zahmet

Yahu bunun vefayla ne ilgisi var ? Bir adam veya kadın, ilişkisini yeniden canlandırmaya çalışmıyorsa; eski sevgilisini neden arasın ?
Yahu siz aramızda yaşananları bilmiyorsunuz. Önceki ilişkilerimde hiç böyle bir beklentim olmadı. Bu kişiyle ikimizde şehirde yalnızdık birbirimize destek olduk. Benim kadar kimseyi önemsemediğini söyledi ayrılırkende . Bir zaman sonra benim okulumda çok büyük yangın çıktı biz içindeyken . Bi süre sonra onu aradım ağlayarak çok kötü olduğumı söyledim tayin isticem burda dayanamıyorum dedim. Bana sonrasında bir kez olsun sormadı nasıl olduğumu ben zaten barışsın diye beklemiyorum o kadar yaşanmışlığa merak etmemesine kırgınım sadece ondan bahsediyorum. Bir tek siz normalsiniz normal ilişkiler yaşıyorsunuz kırgın olmak anormal değil

Bu adam sizi sosyal medyasından engelleyen adam değil mi ?

Bu adam sizi sosyal medyasından engelleyen adam değil mi ?
İlk başta engellememişti hatta kararsızdı ayrılık konusunda hatta günaydın mesajı atmıştı ama çok yoruldum vs dedi bende engelle beni her yerden bende yazmıyayım artık dedim ısrar ettim öyle engelledi bir kaç kere kaldırdı . Bir hafta geçtikten sonra ben sevmiyorum artık özlemiyorum bile aklıma gelmiyor dedi kötüysen doktora git vs dedi . Ben tayin isticeğimi söyledim aynı evde yaşamak bana ağır geliyor dedim . Bu adama ben hasta oldu baktım ben bu şehirde olmasam zor durumdaydı o da insan bir kez olsun en azından tayinin çıktı mı diye sormalıydı bi insanı bu kadar silmek garip geldi çünkü o kadar zaman birlikte uyuduğun insan nereye gitti bilmek istersin en azından o yüzden yaşananlara kırgın olduğumdan bahsettim burda. Barışmak istiyorum vs demedim zaten

Yolda tesadüfen karşılaşsanız, adam başıyla selam verse; yeniden ümitlenip, adamı aramaya başlayacak gibi duruyorsunuz.

eve her seferınde geri döneceksin bu duyguyla baş etmeyi zamanla öğreneceksin ya bırak arayıp sorup kafanı karıştırmasın önüne bak fink at ortalarda adam gelmiyorsa gelmesin heryer erkek dolu salla

15 Mart 2024 konunuz

Siz şaka mısınız 10 ay boyunca aynı evde yaşadığım insanın evli olıp olmadığını bilirdim herhalde değil mi en azından yanımda bir arama vs olurdu
Adam sürekli olarak sizinle yaşamamış ki. Umarım öyle bir durum yoktur ve adam evli değildir ancak evli olsa da anlamama ihtimaliniz de olabilir.

15 Mart 2024 konunuz

Adam sürekli olarak sizinle yaşamamış ki. Umarım öyle bir durum yoktur ve adam evli değildir ancak evli olsa da anlamama ihtimaliniz de olabilir.
Yani haftanın 5 günü benleydi iş için bu şehre gelmiş ailesi bir saatlik uzaklıkta yaşıyor benle tanışmadan öncede haftada 5 gün burada kalıp haftasonu ailesinin yanına gidiyordu bazen günübirlik gidip geliyordu benle olunca hep kalmaya başladı görüşebilmek için. Ailesiyle yaşadığı çok belliydi annesiyle konuşmalarını kardeşiyle konuşmalarını hep görürdüm yanımda mesajlaşırdı okurdum göz ucuyla. Haftasonu gittiğinde her gün bana fotoğraf atıyordu uyurken yatağı tek kişilikti kendi odasıydı. Mesela bi eşyasını soracak annesini arardı şu nerde vs . Ailesinin evine gittiği zaman en fazla bir saat konışmadığımız oluyordur o da uyuduğu vs oluyordu bazen. Yani hiç ortadan kaybolduğu dahi olmadı 10 ay boyunca iletişim kurmadığımız bir gün dahi olmadı . Her gece konuşarak uyuyorduk yanımda olmadığı zamanda. Yani ben bunu hissetmeyecek biri değilim ya tutarsız davranırdı ulaşamazdım bazen. Tamam yanımda değildi sürekli ama iletişimdeydik ve hep fotoğraf atıyordu bana mesela napıyorsun diyorum tv fotoğrafı atardı ailesinin evi mesela hep öyleydi . Birde haftasonu gitme meselesinde şöyle bir durum vardı abisi madde bağımlısıydı bunu ilk başta bana söylemedi gizli telde birine anlatırken ben dinledim dedi ki işte zıkkım içiyor vs bir gün sonumuz bağcılardaki adam gibi olacak anneme musallat oluyor haftasonu gelip eve dedi benden korkuyor bende ondan gitmek zorundayım demişti ki kardeşiyle konuşmalarında da böyle durumlar vardı. Birde mesela iş değiştirdi yine bana yakın olsun diye firmanın bana yakın olan şubesinde başladı . Sevgililer gününde yeni değiştirmişti işi ona rağmen o gün benim olduğum şehre geldi kaldı başkası olsa onla vakit geçiriridü o gün bilemiyorum

evet sahteydi ve üzülmenize dayanabiliyor demekki. 32 Yaşında kadınsınız gerçekleri görmek neden bu denli zor.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…