Mezeler - Ordövrler Kiraz Yaprağı Sarması (Sponsor~ İçim Yoğurt)

Evet canım kolay değilEğer yaprak yazdan salamura yapılmışsa kışın kolay sarılıyor yoksa yazın taze yaprak bayağı zor sarılıyor

Evet canım kolay değilEğer yaprak yazdan salamura yapılmışsa kışın kolay sarılıyor yoksa yazın taze yaprak bayağı zor sarılıyor

Taze yaprak zaten büyük çile onu sarmak tam bir gün oda konu komşu varsa benim annem öyle yapardı ama kayınvaldem taze yaprağı şöyle bi kaynatırlar çok az ama hem acısı çıkar hemde daha kolay sarılıyor ozaman

Son düzenleme:
ALLAH ALLAH çok değişik bir tarif hiç görmemiştim daha önce
kiraz yaprağından sarma olduğunu hiç bilmezdim doğrusu
ellerine sağlık şekerim çok güzel duruyor hemde uğraşlı bir şeye benziyor başarılar...

Evet canım ilk duyanların verdiği bir tepki bu yanlız bu yemek kiraz yaprağıyla değil ayva fasülye tut fındık asma yaprağıylada olur her birinin ayrı aromatik özeliği ve tadı vardır yıyenler billir konu içinde bir kaç arkadaşta bahsetmiştti zaten şuanda elimde olan ve en billineni yapttım teşekür ederim umarım bir gün tadarsın

ellerine sağlık canım başarılar
Teşekur canım

ne kadar cahilim ya, hayatımda ilk defa böyle bi yemek görüyorum ama fark etmez sarmayı her türlü yerim sarma olsun yeter eline sağlık canım, başarılar
İlk duyman doğal canım bu yöresel bi yemek çok emekli olduğu için kimse fazla yapılamaz budabile sadece yösel yemek yapan bir iki yede bulunuyor oda belli sezonlarda
Çok tatmak istediğim yemeklerden biri
Ellerinize sağlık.
Malzemeleri kolay bulunur cinsten değil nasıl edinebilirim?
Yapan olsa da yesek
Ellerine saglik basarilar cnm
Sağol canım benim ahhh keşke ttatdıra bilsem
offf bayılırım yaaa 10 puan 100 puan 10000 puan
olsada yesem nasıl özlediğim bir tat
Ben dün sitresten kaçırmışım bunlları sağolun canım keşke camdan uzata bilsem

ooooowwww süper süper süperr.... ilk defa duyuyorum ve görüyorummm. nasıl incecik sarmısın tanemim sabır işi valla helal olsunn ellerine saglıkkk

çok değişikmiş ilk defa gördüm bu tarifi
tatmak lazım şu an gerçekten çok merak ettim tadını
ellerinize sağlık

Tanemmmmm Ellerine sağlık... Daha önce hiç yemedim ama çok methini duydum.. Merak ettim tadını.. Başarılar dilerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…