Kınada kadınları süzen koca???

Arabaya bindik giderken hep sırnaştım, asla cıvık bir insan değilim, ama ailemi üzmeyeyim olay tatlıya bağlansın diye uğraştım...
Onun için bile çok pişman oldum ya, gecenin sonunda yaşadığım hayal kırıklığından sonra

Belkide kapanma ihtimalin olur diye düşündü çok karşıt durmadıysan.Nefis işte eşiniz sonuçta birey yazmak istemiyorum umarım hatasını anlar.Hakkınızd hayırlısın olur inşallah

Ne yapayım peki sizce ? Çok çaresizim gerçekten..
Öncelikle ezik olma. Çok eziksin. Senin velin gibi olmuş eşin.

Yok onu giyme yok bunu giyme. Yok poponu kapat. Bu nedir yahu?

Demek ki diğer erkekleri de kendi gibi görüyor ki öyle giydirmeye çalışıyor. Bunun seni kıskanmasıyla alakası yok.

Hazır bir halt yemişken sen üste çıkmaya çalış. Herkes senin gibi g..t delisi değil, üstüme gelme falan de vs.

Söylediklerinin hepsi yalan sana inanmıyorum, güvenimi yıktın gibi sözleri vur suratına.

Eğer sana bağırırsa, sende bağır. Altta kalma. Çünkü seni böyle ezmeye çalışacak. Yavuz hırsız misali.

Bu nasıl bir ağır eleştiridir???
Hanımefendi saygı çerçevesi içinde konuşur musunuz??
Evlenmeden önce 1-2 defa müdahale etmeye kalktı ağzının payını verince evlendikten sonraya kadar ağzını açamadı..
Şimdi karışıyor evet ama evlilik bu bitti denilip te bitirilmiyor, biraz sen biraz o fedakarlık yapıp yürütülüyor..
Ben evliliğim devam etsin, hızursuzluk çıkmasın diye biraz alttan alıyorsam karaktersiz mi oluyorum...
Bu konudan dolayı ayrılıyorum diye konu açsam şimdi, ne kadar eleştiri alırım Allah bilir...
Asıl size yazık..

Allah sabir versin size cok zor bir durum. Gercekten uzuluyorum bayanlarimiz boyle ezilince. Siz onun cocugu degilsiniz size bunu giyemezsin onu yapamazsin demeye hakki yok.

QUOTE="1var1yok, post: 52233158, member: 832136"]Ha

Hayır.. kıyafetlerime asla katılamıyordu, bir iki defa birşey demeye kalktı, ben böyle giyiniyorum kabul ediyorsan.. dedim kesti çenesini... böyle olduğunu bilsem evlenir miydim...[/QUOTE]

şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi?

Igrenc. Tek kelimeyle igrenc.
Bunu diyen adam o zaman kendine göre dikkat cekici kiyafet giyen bir kadini gorunce bakma hakkini kendinde buluyordur. Bir sonraki evresinin ne oldugunu da burdaki tum kadinlar biliyor. Kocaniz olmasa gerçekten cok cirkin konusurdum.
Sizin adiniza cok üzüldüm. Igrenc bir zihniyete sahip bir kocaniz var.

bu zamanda eşinin kıyafetine karışan mı kalmış pes.

ayrıca kıyafet kıskançlığı demek; "ben bakıyorum kadınlara, başka erkekler de sana bakar" düşüncesinden ortaya çıkar diye düşünürüm her zaman. yukarıda bir arkadaş yazmış ya; kişi kendinden bilir isi..

bu durumu sineye çekebileceğimi düşünmüyorum malesef..

Ne güzel demişsin kişi kendinden bilir işi. Bu aşırı kıskanmalarda kesin eşler yapıyordur kızdıkları şeyleri ondan karılarına çemkiriyorlar. Oran açık giyme bakarlar buran şöyle giyme laf ederler. Kim edicek kimin ne haddibe yahu. Eşin demiş ya yanındakini nasıl böyle gezdiriyon kim ne dicek yav ayrıca afedersin köpek mi gezdiriyor seni taşımasını bilcek o zaman kimsede laf etmicek.

Abdesti namazı geçiniz efenim. Bu adam kro. Başka kadınların poposuna bakıyor, siz eminim sadece birini yakalayabildiniz. Başka erkeklerin de sizin poponuza bakacağını bildiğinden kapattırıyor. Üstelik bir de pısırık, kendine laf gelsin istemiyor, yarın bir gün poponuza birinin baktığını görürse sizi suçlar.

bu durumu sineye çekebileceğimi düşünmüyorum malesef..

Bu konudan dolayi bosanacaginizi düşünmüyorum. Ama cok yazik. Bu adam tek bu konuda boyle degildir herhalde. Eminim bircok konuda bu igrenc bakış acisini ortaya koyuyordur. Gercekten ne desem bilemedim. Su zihniyet benim icin ayrilik sebebidir. Kadinlara bakması filan değil konu. Kendisi. Bakışı. Düşüncesi. Bir oglunuz olursa lutfen onu da bu karanlik zihniyetine cekmesine izin vermeyin.

Kadının gerçekten poposu kapalıydı.. yani üzerine giydiği kalça kısmını nispeten kapatıyordu.. gerçekten de oynayışıbakmış olamaz mı? Beni çok sevdiğini söyleyen insan ben yanındayken bunu nasıl yapıyor kabullenemiyorum(

Gerçekten Kişi kendinden bilir işi diyeceğim Başka bir şey demeye sanıyorum gerek yok ama siz kendinizi Bence iyice tartıp biçin başkalarına bakan sizin özgürlüğünüzu kısıtlayan işine gelmediği zaman kes Sus tarzı konuşan biriyle ömür gecirebilir misiniz

Dedigim gibi kadina bakmasi ya da bakmamasi degil mesele. Belki de bakmiyordu. Ama size kurdugu bu cumleler kendinde bakmak icin hak gorebileceginin kanitidir. Hadi o kadin kapali ve bakmadi diyelim. Disarda tonla mini etekli sortlu dekolteli kadin var. Size bu cümleyi kurabilen biri disarda bu acik giyimli kadinlar icin 'e o da giymeseydi!' Diye dusunup bakmaz mi oralarina buralarina? Inanin kocaniz olmasa burda herkes cok daha cirkin örnekleri konusuyor olurdu.
Hos gerci karisina ten rengi pantolon giydirmeyen, kapanmasini istemeyen bir adam baska bir kadinin oynamasina da bakmamali da ona bir sey demiyorum. Dini tutarsizligi beni hic ilgilendirmez.

Niye taviz verdin ki bu konuda @1var1yok hiç moda olan seyler giymek gelmiyo mu içinden? Hep mi aynı uzun bluz pantolon takılacaksın? Bence geç sayılmaz istediğin gibi giyinmeye başla.

Eşin kadınlara baktığı için kendinden biliyor ve seni de o sebeple kısıtlıyor bakarlar ederler diyor.
Namusun kadını erkegi yoktur. Gözüne sahip olsun. Herks istediği gibi giyinir eder eşine bakma hakkı doğurmaz bu sekilde giyiniyorlar diye. Madem namazın da niyazında biri bilir. Hesabı kadına acik giyindin sen dye sorulurken adama da neden baktın diye sorulacak... zaten sende söylemişsin kişi kendinden bilir işi..

güzel oynuyormuş ona bakmışta..

Kadının bir tek kalçası mı güzel oynuyormuş? Güzel oynuyor diye başka eline, koluna, ayağına da bakar. Savunması çok komik.
Erkekler genelde kadınların kalçasına bakar, erkek olduğu için hemcinslerini iyi biliyordur, tıpkı bir kadının diğerlerinin içini bir erkekten daha iyi bildiği gibi, o yüzden sizi kısıtlıyordur; ama önce kendisi namusuna sahip çıksın, sonra sizin namusunuzu düşünsün.
Not: ben kendimi kısıtlamazdım bir adamın lafıyla.

Malesefki bazi erkekler kendilerinden yola cikarak diger erkeklerinde hep art niyetli oldugunu karisini kestigini falan saniyor.. Halbuki sizi kapatmaya calisiyor ama asil kendi göz kapaklarina haya ögretmeli oncelikle..

Ben onun 2 yanındaki sandalyedeydim, o mesafeden gördüm ve gözüne baktığımda kalçasına bakıyor olduğunu fark ettim... az önce tartıştık yine , yine dedi oynayışına baktım diye keşke bu lafı soksaydım.. birtek kalçası mı oynuyordu diye ...

Niye taviz verdin ki bu konuda @1var1yok hiç moda olan seyler giymek gelmiyo mu içinden? Hep mi aynı uzun bluz pantolon takılacaksın? Bence geç sayılmaz istediğin gibi giyinmeye başla.

Evlenmeden önce böyle değildi ki dar dar jean kotlar giyiyordum, bu çok dar değil mi demişti bir defasında. Benim giyim tarzım bu, işine geliyorsa dedim kapattı çenesini, bir daha da açmadı ağzını... çünkü müdahale etse ayrılacağımı biliyordu.. ama evlendik ya şimdi söz hakkı görüyor kendinde.. ben de kıyafet yüzünden boşandı diye anılmamak için fedakarlık yapıp daha düzgün giyinmeye başlamıştım..
Düzgünden kastım zaten açık giyinmezdim, ama dar kotların kalçama kadar gelen kısmını kapatmaya başlamıştım felan filan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…