Kimyasal gebelik çoook acil

erva erva

Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2023
30
3
34
Merhaba arkadaşlar benim geçen yıl 6+4 düşüğüm oldu ardından 7 ay sonra bir kimyasal gebelik bu kimyasal gebelik sonrası 5 ay sonra yeniden kimyasal gebelik geçirdim. Kanamam 13 gün sürdü ve parça döktüm. Adet olmadan tekrar hamile olduğumu öğrendim. İlk beta 74 iki gün sonra 164 , 6 gün sonra 672. Dr istediğimiz gibi değil dedi sizce uzayan adet yumurtlama gününu etkileyip geç döllenme olmuş olabilir mi yada yine kimyasal gebelik mi

Sizinki bir tık fazla artmış ama bence kötü değil

Betaları tarihleriyle yazar mısınız?

Ortalama artış olmuş ama beklemek gerek şuanda tekrardan kan verdiğinizde en az 1500 ve üstü olması lazım sağlıklı olması için hayırlısı olsun

Bende geçen ay kimyasal geçirdim 15 inde adet olmam lazımdı olmadim 10 gün geçti lekelenmem var arada kahverengi pembe test yaptım çıkmadı napcam bilmiyorum

13 Haziran 74
15 Haziran 165
21 Haziran 672
Sizi hic korkutmak veya üzmek için yazmıyorum. Ama degerlerimiz o kadar ayni ki. Bir uyarida bulunmak istiyorum. Cunku bu biraz daha zor farkedilebiliyor beta degerleri henuz daha düşük olduğu icin.
3 Haziran 74
5 Haziran 166
13 Haziran 498
15 Haziran 593
Degerlerim bu sekildeydi. Son kontrolde sağ tüpümde bir hücre bloğu farketti doktorum. Rahmin duvarim da baya kalinlasmis ve progesteronum da artmis oldugu halde dış gebelik olduğu kesinleşti. Umarım sizin süreciniz sağlıkla ilerler ama degerler cok ayni ve yavas ve surekli bir artisimiz olduğundan paylaşmak istedim. Gittiğinizde doktorunuz daha detayli bilgilendirir zaten. Insallah güzel haberler alırsınız

Bende geçen ay kimyasal geçirdim 15 inde adet olmam lazımdı olmadim 10 gün geçti lekelenmem var arada kahverengi pembe test yaptım çıkmadı napcam bilmiyorum
merhabalar bende sizinle benzer durumdayım mayısın sonunda kımyasal gecirdim kanamayla düştü şimdi tekrar adetim gecikti bugun gecikmenın 8. günü sabah idrar testi yaptım bişey cıkmadı bi umut beklıyorum sizin durumunuzda bi değişiklik oldu mu afet ya da hamılelik belli mi

Merhaba benim gebeligim hemen belli oluyordu sıkıntım şuydu tutmuyordu iki gün sonra kanama başlıyordu. Şimdi dr takibindeyim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…