Kimyasal gebelik çoook acil

Merhaba benim gebeligim hemen belli oluyordu sıkıntım şuydu tutmuyordu iki gün sonra kanama başlıyordu. Şimdi dr takibindeyim .
merhabalar bende benzer durumları yaşadım 4 defa kimyasal gebelik gecirdim hamile kalıyorum ama devam etmıyor sizin de oyle sanırım benım doktorum saglıksız yumurta ve sperm bırleşiminden kaynaklı olabilir dedi genetik taramalı tüp bebek öneriyorum dedi size ne soyledıler

Bana 40 gün sonra gel genetik test yapalım demişti. Özel hastanede 12 bin lira. Ama fakülte de bedava yapılıyor. Doktorum prof. Kızım hiç özel hastanede yapma git fakülteye dedi . Siz hiç iksiri şifa kullandınız mı. Sarmısak limon karışımı. Instagram sayfasında var lütfen eşli kullanın

kan da genetik mi bakılacak benm doktorum ıkıncı kımyasaldan sonra baktırmıstı eşimde de bende de bişey çıkmadı.. iksiri şifa hiç duymadım instagramda kullanmıyorum bi araştırıyım siz kullandınız mı ne için kullanılıyor

Sonucunuz ne oldu beta değerleriniz normale döndü mü?

Merhaba arkadaşlar bende 22 mayısta kimyasal gebelik yaşadim kanama 7 8 gün sürdü Haziran ayında adet olmadım dün erken gebelik testi yaptım böyle çıktı ikinci çizgi az birşey belli oldu 7 aylık evliyim sizce birşey varmıdır korkuyorum artık hastanelere gitmeye gene kimyasaldir diye

bende sizinle benzer durumdayım mayısta 4. kimyasal gebeliğimi yasadım kanamayla attı vucudum hazıranda adet olmadım 10 gün gecikti ama testlerin negatif çıkıyor.. sizin pozitif görünüyor inşallah saglıkla kolaylıkla büyür

Benim ilk kez oldu inşallah pozitiftir rabbim sizede sağlıklı evlat nasip etsin inşallah isteyen herkese nasip etsin Allah'ım bı on gün falan daha bekleyip bakacam adet olmazsam hastaneye gidecem

Keşke öyle çıksa...O kadar yıprandım ki 35 yaşındayim gec evlendim son bir yıldır psk bozuldu resmen eşimle tartıştık ağladım bayağı
Kendini hiiiç kasma benim geö döllenmeydi 69 ile öğrendim 86 sonra en son 116 idi. Kimyasal dedi bana da düşmesini bekle dedi. İnatla normal gebelik bu dedim. 2 hafta sonra başka doktora gittim herşey olması gerektiği gibi ilerlemişti. Kalbini ferah tut yani. İnşallah seninde normaldir.

Kan testi yapın ve mutlaka doktorunuza danışın 4 kimyasal gebelik var belki kan pıhtılaşma sorununuz vardır ve hemen müdahaleye başlar. Vakit kaybetmeden doktorunuza gidin

adetiniz kaç gün gecikince ogrendiniz hamileliğinizi bende bir umut beklıyorum

Merhaba kizlar daha tekrardan test falan yamadim ama aşırı bir kasık ağrım var bugün arttı sanki bide ve daha regl olmadım sizce yarın gene bı test yapmalı mıyım yoksa kan mı vermeliyim yoksa biraz daha mı beklemeliyim kafan çok karıştı artık yaa

Adet oldum 50 günün sonunda yaklaşık 10 gün sürdü

Test yapmayın kimyasal dan sonra gecikme normal 60 günde olan bile var sadece içinizi ferah tutun

Test yapmayın kimyasal dan sonra gecikme normal 60 günde olan bile var sadece içinizi ferah tutun
Test yaptım ben erken gebelik testi ve kaset test ikiside pozitif çıktı ayın 19 da doktor randevum var oraya gidecem kan testi daha vermedim kaset testi akşam yaptım erken gebelik testi sabah ilk idrarla yaptım

Eklentiler

• IMG_20240708_052413_466.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20240707_230703_660.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 33
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…