Kimse Kizmasin Elimde Değil

caccik

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2007
91
0
41
KIZLAR 7 AYLIK HAMİLEYİM 6 AY BOYUNCA BEBEĞİM İÇİN ERKEK DEDİLER YANİ 3,5 AYLIKTAN SONRA KARNIMA BAKAN HERKES HALA OĞLUN OLACAK DİYOR BENDE ERKEK ÇOCUKLARINI ÇOK SEVERİM ŞİMDİ DR LAR KIZ DİYORLAR YALAN SÖLEMEK İSTEMİYORUM DÜRÜSTÇE HİSSETTİKLERİMİ YAZAYIM RESMEN YIKILDIM HEP OĞLUM OLACAĞINI DÜŞÜNÜYOR ÖLE HİSSEDİYOR ONA GÖRE HAYAL KURUYORDUM KIZ ÇOCUKLARINIDA SEVERİM AMA KENDİ BEBEĞİME KARŞI PEK SEVGİ GÖSTEREMİYORUM KIZLAR Bİ ARA DÜZELİR GİBİ OLDUM KIZ BENİM KIZIM ONU SEVMELİYİM DİYE KENDİMİ MOTİVE ETTİM AMA YİNE ARA ÇOK ÜZÜLÜYOR HATTA AĞLIYORUM ACABA Bİ PSİKOLOĞAMI GÖRÜNSEM BİLİYORUM ANNE ADAYI OLMAK İÇİN O KADAR ÇOK UĞRAŞAN ANNELER VARKİ BENİM YAPTIĞIM BENCİLLİK AMA KIZLAR BAŞINDADA DEDİĞİM GİBİ ELİMDE DEĞİL YAAA ÇOK ÜZÜLÜYORUM HEP OĞLUM OLMASINI İSTİYORDUM :KK43:(((((((((((((((

BİRDE ŞÖYLE Bİ DURUM VAR BENİ GÖREN HERKES OĞLUN MU OLACAK DİYOR BENDE Kİ DEĞİŞİKLİKLER

ELLERİM VEYA YÜZÜM ŞİŞMEDİ
BURNUMDA BİR BÜYÜME YOK AKSİNE DAHA HOŞ GÖRÜNÜYOR
BU ARADA ÇOK GÜZELLEŞMİŞİM HAMİLELİK YARAMIŞ
KALÇAM VE GÖĞÜSLERİM ÇOK İDEAL OLDU NE ÇOK BÜYÜK NE KÜÇÜK
BACAKLARIM ÇOK KILLANIYOR
CANIM HEP TUZLU ÇEKTİ AMA
DEVAMLI İÇECEK ALDIM İÇİM YANDI HEP
OTURUNCA KABURGALARIM BATIYOR YOKSA ÇOK RAHAT Bİ HAMİLELİĞİM VAR
DEVAMLI HAREKET EDİYOR YERİMDE DURAMIYORUM

İŞTE KIZLAR BU BENİM HAMİLELİĞİM HALA ÇOK MERAK EDİYORUM OĞLUM MU YOKSA KIZIM MI OLACAK senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

SAĞLIKLA OLSUN...
KIZ ya da ERKEK OLMASI HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL BENCE...

YAZDIĞIN KADARIYLA KENDİNİ KÖTÜ HİSSEDİYORSUN.
ŞARTLANDIRILMIŞ BİR BAĞLILIK YAŞAMIŞSIN.
OĞLUN OLACAĞINI ÇEVRE YORUMLARINA GÖRE KABULLENMİŞSİN.
BİR UZMANDAN DESTEK AL, 1-2 SEANS SONRA ÇOK FARKLI DÜŞÜNECEKSİN EMİNİM.

BEBiŞİNİ KUCAĞINA ALDIĞINDA DA FİKRİN DEĞİŞECEKTİR.

SEVGİLER...

Belki Doktorlar Yanilmiştir Canim çok Oluyo öyle Kiz Diyolar Oğlan çikiyo.ne Deyim Allah Gönlüne Göre Versin Inşallah..

Canim anliyorum seni seninki sartlanma olmus o yuzden yoksa iz istemediginden degil canim.Kendini suclu hissetme ama unutmaki bebegin bunlarin hepsini hissediyo sana hesap sorduugnu dusun nasil cevap vericeksin.Bence mantikli bir sekilde dusun hatta yardim al ve bebegini sevgisiz birakma yazik olur.

KIZLAR 7 AYLIK HAMİLEYİM 6 AY BOYUNCA BEBEĞİM İÇİN ERKEK DEDİLER YANİ 3,5 AYLIKTAN SONRA KARNIMA BAKAN HERKES HALA OĞLUN OLACAK DİYOR BENDE ERKEK ÇOCUKLARINI ÇOK SEVERİM ŞİMDİ DR LAR KIZ DİYORLAR YALAN SÖLEMEK İSTEMİYORUM DÜRÜSTÇE HİSSETTİKLERİMİ YAZAYIM RESMEN YIKILDIM HEP OĞLUM OLACAĞINI DÜŞÜNÜYOR ÖLE HİSSEDİYOR ONA GÖRE HAYAL KURUYORDUM KIZ ÇOCUKLARINIDA SEVERİM AMA KENDİ BEBEĞİME KARŞI PEK SEVGİ GÖSTEREMİYORUM KIZLAR Bİ ARA DÜZELİR GİBİ OLDUM KIZ BENİM KIZIM ONU SEVMELİYİM DİYE KENDİMİ MOTİVE ETTİM AMA YİNE ARA ÇOK ÜZÜLÜYOR HATTA AĞLIYORUM ACABA Bİ PSİKOLOĞAMI GÖRÜNSEM BİLİYORUM ANNE ADAYI OLMAK İÇİN O KADAR ÇOK UĞRAŞAN ANNELER VARKİ BENİM YAPTIĞIM BENCİLLİK AMA KIZLAR BAŞINDADA DEDİĞİM GİBİ ELİMDE DEĞİL YAAA ÇOK ÜZÜLÜYORUM HEP OĞLUM OLMASINI İSTİYORDUM :KK43:(((((((((((((((

BİRDE ŞÖYLE Bİ DURUM VAR BENİ GÖREN HERKES OĞLUN MU OLACAK DİYOR BENDE Kİ DEĞİŞİKLİKLER

İŞTE KIZLAR BU BENİM HAMİLELİĞİM HALA ÇOK MERAK EDİYORUM OĞLUM MU YOKSA KIZIM MI OLACAK senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

canım duyğularını anlıyorum sakın allahın gücüne gidecek düşünçelerinde bulunma cenabı allah hangisini uygun görüp yarattıysa o olur birtanem
erkek kız ayrımçılığı yapma dua et hayırlısını iste hayırlı evlat iste gülüm
önemli olan eli ayagı düzgün olarak dogması
ikisininde sevgisi ayrı bebeğini öyle cok sevecenki belki pişman bile olacan neden erkek istemişim diye kızın olcak ne güzel saçları lüle lüle
süslü tokalarla baglıycan çiçili miçili elbiseler giydircen senden bile güzel kız olacak kızını kendinden kızkanacaksın
çünki babasının kızına aşık olmasından

ALLAHIN İZNİYLE SAĞ SAĞLİM DOĞUMLAR DİLERİM:emir_bebek:

duygularını anlayabiliyorum.bende hep kızım olsun isterdim erkek olacak allahın izniyle ama gerçekten cinsiyetini öğrenmedende kız istiyodum ama içime hep erkek doğuyodu.ve şimdide bana ben kız istediğim için kaç tane doğursam erkek olacakmış gibi geliyo.ama bende senin gibi bi psikolojik sarsılma olmadı ben kendimi hazırlamıştım. ne yalan söleyim şimdi eşyalarını hazırlarken kız bebek kıyafetlerini görünce içim gidiyo.ama inan bana şu anda sağlıklı olması herşeyden önemli kız erkek farketmiyo..

seni anlıyorum aynı şeyi banada demişlerdi 7. ayım bitmek üzere ve hala senin oğlun olacak diyorlara demekki fiziksel değişiklikler her bünyede bir olmuyor benim sadece karnım var sivri bir şekilde başka hiçbir yerim değişmedi mesela aynı duyguları dr cinsiyeti kız dediğinde bende yaşamadım değil ama şimdi alıştım sağlıklı olsunda kız olan yerden erkek de olur merak etme Allah yeter ki hayırlısını nasip etsin doğurucam bana hala oğlun olacak diyorlar bence çok dikkate alma çevreni bebeğinide kendini de üzme canım...

Bende ilk hamileliğimde senin gibi olmuşdum . çevrem hep erkek diyordu kız olduğunu çğrenince bayağı üzülmüşdüm hatta koluma uyuşukluk geldi korkmuşdum felçmi oluyorum falan diyee eşimde çok üzülmüşdü ve onlarda hiç erkek torun yok babasının adını koyucakdık. şimdi kızım 5 yaşında iyiki kız olmuşş diyorumm benim sırdaşım arkadaşım bence her anneye bir kız evlatt şartt sende ikincisinde bulursun ihşallah. şimdi bebeğim erkek ama takvimi maviye çeviremiyorummm

mesajını okuyunca çok şaşırdım açıkcası.evet kendininde söylediği gibi çok bencilce düşünmüşsün milyonlarca kadın çocuğu olması için dualar edip milyarlar harcarken sen hamile olmana rağmen yok niye kızda erkek değil diye ağlıyorsun.hani biraz moralim bozuldu desen yine bi yere kadar anlicam ama bunun için ağlıyor olman inanılacak gibi değil.bi sürü insan özürlü çocuk doğuruyor sen kız diye böyle üzülüyorsan onlar ye yapsın.
benim bebeğim karnımda öldüğü için kürtaj yaptırmak zorunda kaldım.şimdi deli gibi çocuk istiyorum,anne olmak istiyorum kız yada erkek hiç önemli değil benim için.o kutsal duyguyu yaşamak istiyorum.bence yatıp kalkıp dua etmelisin hamile olduğun ve sağlıklı bir bebek doğuracağın için.

Banada 12.haftada Erkek Dediler Ben çok Sevindim Eşim Yikildi.16 Ve 18 De Kiz Dediler şaşirdim Eşim çok Sevindi Am Ben Yikilmadimmm..şimdi Dünya Tatlisi Bir Kzim Var Ve Inan Doğduğunda Ilk Baktiğim Elleri Kollari Ayaklari Yüzü Ve Gözüydü...erkek Fatma Bir Kizim Var Annesi Gibi Ve Ben çok Mutluum...allah Sağlik Versin Cnm Ilk Doğduğunda Sen Kizmi Erkek Mi Diye Değil Sağlikli Mi Diye Sorr..

eşim hep oğlu olsun istedi bende öyle ama şimdi düşünüyorumda bebeğim dünya tatlısı üstelik hastanede o kadar kişiyle karşılaştım ki
birinin 2 düşük bir ölü doğumdan sonra üçüncü doğumuydu gece acilen sezeryana aldılar ailesine haber verdiğimde görümcesinin sabahın beşinde Allahım sana şükür demesini hiç unutmuyorum. evladın kızı erkeği olmaz hem unutmaki sende bir kız çocuğusun. zamanla gülmesi agulaması sana bakması hiçbirşeye değişilmiyor.

duygularını anlayabiliyorum.bende hep kızım olsun isterdim erkek olacak allahın izniyle ama gerçekten cinsiyetini öğrenmedende kız istiyodum ama içime hep erkek doğuyodu.ve şimdide bana ben kız istediğim için kaç tane doğursam erkek olacakmış gibi geliyo.ama bende senin gibi bi psikolojik sarsılma olmadı ben kendimi hazırlamıştım. ne yalan söleyim şimdi eşyalarını hazırlarken kız bebek kıyafetlerini görünce içim gidiyo.ama inan bana şu anda sağlıklı olması herşeyden önemli kız erkek farketmiyo..

aynen denizcim aynı duyguları ben de yaşıyorumm olsun allah çocuklarıma sağlık sıhhat versinn ama bir de kızım olsa dünyalar benim olurrrrrrrrrrrrrr

yapmayın allahaşkına , yazık hisseder o içerde , dua edin de sağ salim 7. aya ulaşmışsınız inşallah tamamına da erersiniz , çok garipsedim ama bu durumu , testlerle , kanamalarla , yatakta veya türlü dertlerle geçirilen nice 9 aylar yaşıyor insanlar , yalvarıyorlar sağlıklı olsun başka birşey istemem diye , sizin yaptığınız da bulup bunamak olsa gerek , allah sağlıklı ve hayırlı bir kaderle versin yavrunu , ne farkeder kız erkek , ikisi de senin kanın canın ...

valla banada herkes hala erkek olacak diyor.ama doktor inatla kız diyor.bend eoğlum olmasını çok istedim ama kızımı çok seviyorum...hiç üzülme ilk çocuğun bu diğerleri erkek olur .....sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun da..artık kı erkek önemli değil.bunu sende zamanla anlarsın bence..

allah hayırlı ve sağlıklı evlat versin sana sadece bunun için dua et.

SAĞLIKLA OLSUN...
KIZ ya da ERKEK OLMASI HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL BENCE...

YAZDIĞIN KADARIYLA KENDİNİ KÖTÜ HİSSEDİYORSUN.
ŞARTLANDIRILMIŞ BİR BAĞLILIK YAŞAMIŞSIN.
OĞLUN OLACAĞINI ÇEVRE YORUMLARINA GÖRE KABULLENMİŞSİN.
BİR UZMANDAN DESTEK AL, 1-2 SEANS SONRA ÇOK FARKLI DÜŞÜNECEKSİN EMİNİM.

BEBiŞİNİ KUCAĞINA ALDIĞINDA DA FİKRİN DEĞİŞECEKTİR.

SEVGİLER...

bende aynı düşünüyorum.kucağına aldığında bu düşüncelerin için güleceksin.

CANIM, ÖNEMLİ OLAN SAĞLIKLI OLMASI, BENİM ABLAM 20 YILDIR EVLAT HASRETİYLE YANIYOR, NE FARKEDER KIZ YADA ERKEK, O SENİN EVLADIN. CANININ BİR PARÇASI, BAK BÜYÜMÜŞ KOCAMAN OLMUŞ BEBEĞİN, SEN NELER HİSSEDİYORSAN O DA ONU HİSSEDİYOR. NE SAKAT BEBEKLER DÜNYAYA GELİYOR, YA DA ÖZÜRLÜ OLDUĞU İÇİN BEBEKLER ANNE KARNINDAYKEN ALINIYOR. BEN İKİLİ VE ÜÇLÜ TEST YAPTIRIRKEN ÖDÜM KOPMUŞTU SAĞLIKLI DEĞİLSE DİYE, HİÇ DÜŞÜNMEDİM BİLE KIZMI ERKEKMİ OLSUN DİYE...YETERKİ SAĞLIĞI YERİNDE OLSUN DEDİM. ELİ AYAĞI DÜZKÜN AKLI BAŞINDA HAYIRLI EVLAT OLSUN. HEP BÖYLE DUA ETTİM.
CANIM, EVLADIN KIZI ERKEĞİ OLMAZ. DOĞSUN BAK NASILDA BAĞRINA BASICAKSIN ÜZERİNE TİTREYECEKSİN. HERKESTEN KISKANIR OLACAKSIN.
ALLAHTAN SAĞLIK İSTE, İNŞALLAH BİRSONRAKİ BEBEĞİN ERKEK OLUR...ÖYLE DEĞİLMİ...

Sevgili caccik, hiç zaman kaybetmeden bir terapiye gitsen iyi olur. Sakın unutma senin hissetiğin herşeyi karnındaki yavru da hissediyor. Ona bunu yapma hakkın yok. Ben bebeğime hamileyken hastalığımdan dolayı sürekli onu kaybetme korkusu yaşadım, kızım şuanda 5 yaşında ve sürekli beni kaybetme korkusu yaşıyor. uyurken bile "annecim beni bırakma diye sayıklıyor".Kahroluyorum unu duydukça. Onun yerine koyarmısın kendini?

Canim Bence Işe önce Takviminin Rengini Değiştirmekle Başla.her Takvimine Baktiğinda Pembiş Renkle Kizinin Birgün Daha Büyüdüğünü Görmek Düşüncelerini Belki Değiştirebilir.arkadaşlarinda Dediği Gibi Eli Ayaği Düzgün Sağlikli Evlat Olsun.ayirimi Bile Olmaz.sağliksiz Hayirsiz Bir Erkek Evlat Olacağina,sağlikli Hayirli Bir Kiz Olsun Canim Bir An önce Bu Düşüncelerinden Uzaklaştir Kendini.bebişede Yazik Hissediyor Anneciğini.

ya bak sen anne karninda bebegin psikolojisini dûsünebiliyormusun
biliyormusun bebekler istenip istenmediklerini hissederler
ben psikoloji dersinde bebeklerin gelisimine dair bir video izledim
olay aynen su sekilde sanada aktariyorum

bir anne ikinci dogumunu yapior ve ilki erkek oldugu için ikinciyi kiz istiyor bunu ögrenen anne'nin tabii sevinci buruk kaliyor kiz istemisti yaaa
neyse dogum yapior ve bebek anneye gözlerini açmiyor
çünkü anne onu kiz olmadigi için hamilelik sürecinde reddediyor
bunu dikkate alan bebek psikoloji uzmani anneyle bebegin yaninda konusuyor anneyi ikna ediyor ve kiz olsun erkek olsun bebek bebektir ve bu bebek senindir diyor
sonra o konusmanin ardindan anne bebege sesleniyor ve bebek gôzlerini açiyor

bu aptalca birsey degil ama bebeklerinde duyulari çok genistir onlari hafife almamak lazim
yani ne var bunda allah sana saglikli bi bebek veriyo daha ne istiyorsun be ablacim kiz olsun erkek olsun ne farkeder önemli olan saglikli ve hayirli bir evlat degil mi ikincisi erkek olur skma canini böyle seyler için bebegide dogmadan kendien Küstürme...
saglikli dogum yapman dilegiyle allah'a emanet ol... mucx...

X