Müzik Dersleri Kimler Enstruman çalıyor?

ud çalıyorum.daha doğrusu artık 2 çocukla ne kadar çalabilirsem o kadar çalabiliyorum.sanat müziğinin her enstürmanını çok seviyorum.ama kanunu çalmayı çok isterdim:KK59:kemanın ,kanunun,neyin,tamburun sesine bayılıyorum.ancak sadece ud çalabiliyorum.bir ara musıki cemiyetine gidip ders aldım orada konserler verdik.ama şuan ara vermiş durumdayım.ama udum hep gözümün önünde:KK53:

bende ney çalıyorum. daha doğrusu çalmaya çalışıyorum. yeni başladım denilebilir, bi kaç ay oldu ney alalı. notaları çıkartabiliyorum çok şükür :KK61:

Benim evde bayadır duruyo gitarım ama artık kursuna başlıcam biraz zormuş galiba benimde pek müziğe yetenğim yok ama çalmayı çok istiyorum.:97:

Gitar tıngırdatmışlığım var ama 2 ay önce bıraktım kursu
Yetenek yok :KK4:

notasız kulaktan saz ork ve yan flüt çalabiliyorum tek şarkıyı öğrendim ve gerisi kendi kendine geldii :) Söylemeyidee enstrümen çalmayıda çok seviyorumm.Sabaha kadar sıkılmadan çalabilirim herhalde :))):KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

flüt :KK1: ben klasik gitar, bağlama ve piyano çalıyorum hepsini de kendi kendime öğrendim:KK76: daha fazla şey çalmak istiyorum ama uygun zamanı bekliyorum:KK14:

Günaydın kızlar. Sizce kendim keman çalmayı öğrenebilir miyim CD lerle çalışsam?

Günaydın kızlar. Sizce kendim keman çalmayı öğrenebilir miyim CD lerle çalışsam?
Keman çalanlar daha iyi bilirler ama benim kardeşimde keman aldı yeni kursa giderken bile çok zorlanıyo yay çekişleri vs. öğrenseniz bile yanlış öğrenme ihtimaliniz var her zaman için bilen birisinden öğrenmeniz daha iyidir.Cd yle çalışcağınıza ismek gibi kurslarda ücretsiz ders veriliyo ordan ders almanızı öneririm :)

Valla müzik kulağınız varsa işin aslı öğrenebilirsiniz. Ben 2 yıl gitar eğitimi aldım müziğe yeteneğim var gerçi 5 yıldır çalmıyorm. Kardeşim kemana gidiyordu sadece notaların yerini ona sormuştum öğrendikten sonra netten kendi bulduğum şarkılarla çalmaya başlamıştım. BEnce isterseniz yapabilirsiniz:KK42:

Keman çalanlar daha iyi bilirler ama benim kardeşimde keman aldı yeni kursa giderken bile çok zorlanıyo yay çekişleri vs. öğrenseniz bile yanlış öğrenme ihtimaliniz var her zaman için bilen birisinden öğrenmeniz daha iyidir.Cd yle çalışcağınıza ismek gibi kurslarda ücretsiz ders veriliyo ordan ders almanızı öneririm :)

Valla müzik kulağınız varsa işin aslı öğrenebilirsiniz. Ben 2 yıl gitar eğitimi aldım müziğe yeteneğim var gerçi 5 yıldır çalmıyorm. Kardeşim kemana gidiyordu sadece notaların yerini ona sormuştum öğrendikten sonra netten kendi bulduğum şarkılarla çalmaya başlamıştım. BEnce isterseniz yapabilirsiniz:KK42:

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. :KK42:Keman sesi beni çok rahatlatıyor bakalım ben öğrenip çaldığımda da öyle olacak mı :)

keman çalmak çok zor ben kursuna gititm 1 ay nerdeyse yay çektim artıkyay çeke çeke gına gelmişti ama şimdi kendi çapımda çalıyorum 8 yaşındaki oğlumbenden daha iyi çabuk kavrıyolar bizim gibi yaşlı bunakalr zor öğreniyor:KK70:DDD

Geçen yaz benim kızı gitar kursuna yazdırdı babası para biriktirdi gitarı beraber aldık açıkca pek ümidim yoktu öğrenecek diye ama tam 2 ayın içinde 10 parça çalmayı ve sözlü müzik söyleyince ağzım açık bakakaldım onun gibi çocuk ise 2 parçayı halen çalamadığına söylenmiş yani tamamen yetenek işi kızımın hafızasında en az 100 şarkı vardır ,bunları hafızasında nasıl saklıyor anlamış değilim ama müzisyen olmasını asla istemem o sektör çok bozuk ,kızımı kurda kuşa yem edemem

X