Kimin ne sıkıntısı varsa hergun birine yapalım,Salavat-ı Fatih ve Ya Latif c.c esmasi ile dua

Ber ra yarin okuyacak herhalde
Kuzum daha iş bitmedi sabah 7 de uyanmıştım domatesler anca bitti salçalık menemenlik vs dogra yika kaybat vs vs tabi yarin için temizlik vs de yaptık ben artik dayanamaz olunca yattim uyumaya çalışıyorum ben sandım ki günlük 1 kisiye okuyacağız ben hazala okuyup gece bildirecekdim ama 3kisi olmuş yarin bir şekilde tamamlayacagim yarın da oğlum gelecekti ama bir 3 4 saat ayiririm artik dualar icin 7 ayetel kursi nas felak ve fatiha da okuyorum ben

Ztn o isler hic bitmez
Bnde okuyorum hep onlari, iyi yapmisin:)
Aslinda gunluk bi kisiye yapicazda zilhicce ayinda birbirimize dua etmis olalim die boyle oldu. Bayramdan sonra gunluk birer kisi okuruz.

Iki arkadasa derken canim. Su an cansimidi icin okuoruz sadece.
Canım sen diğer arkadasinda yani isabellanin da duasını paylaştığını görünce kildi sandım ama eğer hakka girdiysem yeniden okuyayim kilinca

Çok teşekkür ederim canım ALLAH bin kere razı olsun benim için de okumuşsun
Canım ben kildin sandım isterseniz kikincada okurum yanlış bisey yapmak istemem naısl derseniz

Bisi olmaz bence niyet ayni niyet:)

Ben liste olusturayim die dierlerinden de istedim. Haklisin daha ilk turumuz ya olur oyle alisamadik

QUOTE="Isabellla, post: 57035194, member: 875799"]Sizin için de uygunsa yarın gece ben de kılarım kızlar [/QUOTE]
Bana olur canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…